бакалавр спорту, здоров'я і працездатності людини

Загальні відомості

Опис програми

Бакалавр спорту, здоров'я та Human Performance

Ця кваліфікація була раніше відома як бакалавр спорту і відпочинку досліджень

Швидко розвивається вид спорту та індустрії розваг в даний час коштує понад $ 12 мільярдів доларів на рік в Новій Зеландії. Бакалавр Уайкато про спорт, здоров'я та Human Performance дасть вам основу в цій захоплюючій і динамічною кар'єрі.

BSPLS_final

В якості однієї з найбільш швидко зростаючих галузей промисловості Нової Зеландії, спорту та індустрії розваг надає захоплюючі можливості для кар'єрного росту. Уайкато Бакалавр Спорт, здоров'я і Human Performance (BSHHP) надасть вам з останніми знаннями і навичками, щоб досягти успіху в цій динамічному середовищі, а також допомагає поліпшити фізичне, соціальне і психічне благополуччя інших людей.

Як університет, розташований в самому серці Вайкат область, ми пишаємося тим, щоб сприяти спільні відносинам з деякими з кращих спортивних організацій і установ країни. Наші партнерські зв'язки дозволяють студентам отримати смак кар'єри галузі зі спорту високої продуктивності (Уайкато Chiefs, BOP Магічні і задіюючи NZ) для громадських організацій (Спорт Ваїкато, Parafed і інвалідів Waikato).

Наші послуги можуть похвалитися найсучаснішим обладнанням в спортивній науці спеціалізації, а саме Університет Вайкато спорту Labratory в Кембриджському Avantidrome і Університет Вайкато Адамс Центру High Performance, в Тауранга. Обидва вони оснащені передовими об'єктами для тестування продуктивності спортсмена, фізичних вправ і відновлення, включаючи кліматичну камеру для підготовки висоти.

Спеціалізації

культури руху

Ви зрозумієте, соціальні і культурні аспекти споживання, виробництва та переживання спорту і відпочинку в сучасних та історичних умовах, а також критично досліджуючи рух в діапазоні параметрів, розгляньте такі питання, як влада, ідентичність, стать, расу, включення, справедливість і різноманітність. Ви отримаєте міждисциплінарний розуміння сучасних локальних і глобальних тенденцій. BSpLS відкриє широкий спектр кар'єрних шляхів, оснастивши вам навички вирішення проблем, творчість, критичне мислення, зв'язку та відображають навички обробки.

Прикладні руху науки

Критично дослідити, як застосування наукових керівників може поліпшити стан здоров'я і благополуччя, фітнес і продуктивність. Ви дізнаєтеся про анатомію, біомеханіки, вправи рецепт, аналіз руху, харчування, фізіології, психології, міцності кондиціонування. Застосування відомих наукових принципів для вивчення існуючої практики, вивчити інноваційні стратегії в області заохочення, підтримки та підвищення фізичної активності, фізичних вправ і спорту. Розвиток навичок в галузі прикладних наук руху і розвивати знання, необхідні для процвітання в динамічному робочому місці в цілому ряді контекстів руху.

Люди руху і професійна практика

Розвиток розуміння сучасних знань і навичок, пов'язаних з викладанням, коучинг, провідними, волонтерства та інструктаж в різних контекстах руху. Вивчення теорії і практики в навчальному русі. Посилення розуміння соціальної та культурної значущості руху в суспільстві і освітніх установах. Розвиток критичного мислення, планування, спілкування, що відбиває і контекстні навички, необхідне для внесення вкладу і привести рівні можливості пересування для всіх членів громади.

Карєрні можливості

  • Прикладний Спорт Scientist
  • Спільнота Спорт Радник
  • менеджер подій
  • Здоров'я і фізичне виховання Учитель
  • Особистий тренер
  • спортивний тренер

Спільна варіанти ступеня

BSHHP може бути в поєднанні з одним з ряду інших ступенів. Це може підвищити привабливість для потенційних роботодавців, як ви можете розвинути більш широкі знання і навички і взяти лише чотири роки, щоб закінчити.

Кілька популярних вивчення шляхів включають в себе:

  • Спорт і відпочинок і управління другим майором в області маркетингу (BSpLS і BMS або БКС). Це часто вибирають
  • студентів, що бажають продовжити Спортивний маркетинг в якості кар'єри.
  • Спорт і відпочинок і навчання (BSpLS і BTchg). Якщо ви зацікавлені в навчанні спорту ви могли б застосувати , щоб зробити ступінь себе спільної, або ви могли б отримати ступінь BSpLS , а потім подати заявку на один рік Диплом викладання або магістр викладання і навчання.

Практичний досвід

Ряд дипломних робіт мають практичний компонент, а також ті, які тільки сприяти навчанню на основі досвіду в галузі спорту і відпочинку. Ці документи дають можливість спостерігати, брати участь, вносити свій вклад, вчитися і критично осмислювати. Вони забезпечують можливості для Вас з'єднати реальне життя з культурними, соціальними, економічними і політичними теоріями і концепціями спорту і відпочинку.

Прийом і зарахування

Для того, щоб вступити в такій мірі, як правило, потрібно вступу до університету або його еквівалент. Деякі першокурсники документи можуть мати певні передумови, тому, будь ласка, уважно перевірте паперовий каталог. Якщо ви не відповідаєте передумов, будь ласка, зв'яжіться з recruitment@waikato.ac.nz так як можуть бути й інші шляхи, які ви можете зробити, щоб вчитися в цій області. Каталог статей можна знайти за адресою papers.waikato.ac.nz.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Детальніше

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Згорнути