ліцензійні установки для будівель

Загальні відомості

Опис програми

Вища освіта в галузі цивільного будівництва народився в Румунії в 1864 році шляхом створення в Бухаресті Школи мостів і доріг, шахт і архітектури. Це називається, з 1888 року Національної школи мостів і доріг, будучи першим технічним університетом в Румунії. Бухарест Конструкції Технічний Університет (UTCB) в даний час є єдиним університетом в Румунії, що мають як загальні спеціальності тільки цивільне будівництво. UTCB є державний університет, акредитований ARACIS (румунським Агентством щодо забезпечення якості вищої освіти - перераховані в EQAR) і Міністерства освіти Румунії (MEN) з '' високий ступінь довіри ''.

Факультет інженерних споруд (FII) народився в 1949 році. Для її профілю, унікальною в Європі, факультет здійснює підготовку інженерів, що спеціалізуються в області проектування, будівництва і експлуатації всіх об'єктів будівництва: комфорт об'єктів (опалення, вентиляція, кондиціонування повітря, сантехнічне, освітлення і т.д. .), системи безпеки (анти вогонь, охоронна і т.д.), виробництво і розподіл енергетичних об'єктів (електростанцій і охолодження, поновлюваних джерел енергії, розподілу тепла та розподіл електроенергії, і т.д.), а також системи автоматизації та автоматичне керування. Ця область охоплює існуючу штучне середовище, відновлення його, а також проектування і будівництво штучної середовища майбутнього. Активність інженерних споруд тісно пов'язана з діяльністю архітекторів та інженерів-будівельників. На сьогоднішній день персонал формується 112 вчителів і 28 допоміжного персоналу, які навчають 1420 студентів: Ліцензія (2 каналу "Установки для будівель", румунський і один французькою мовою, і померти "Установки для захисту атмосфери "), Master (4 канали: 1 на французькій мові, установках з енергоефективності для будівель», в спільному дипломних Masters з університетом Ла-Рошелі 3 в Румунії: енергоефективність установки для будівель »,« Енергетика, комфорт та сталий розвиток "," ефективні технології для захисту міського середовища ») і докторантури (PhD в галузі цивільного будівництва і споруд).

Навчання по-французьки: «Установки для будівель» почалася в 1994 році. З тих пір 155 студентів отримали диплом інженера. Жереб акредитована ARACIS і MEN Румунії. Вчителі в цьому секторі, за яким в більшості випадків, навчальних курсів, науково-дослідницьких курсів, навчальних курсів, ДЕА, магістрів і / або доктора філософії в університетах-партнерах франкомовного світу.

Курси.

Навчання базується на трьох китах: теплових, гідравлічних і електричних (основних технічних дисциплін). На цій основі, а також на вивченні теплових приладів, гідравлічних машин і електричних машин, починаючи з третього року навчання спеціальності розвиваються дисципліни, системи тобто дисциплін установки для опалення будівель, вентиляції, кондиціонування повітря і кондиціонування повітря, холодильної техніки і теплових насосів, санітарних, протипожежних, електричних, освітлення, автоматизації.

Кожна дисципліна має додатки (проекти). У другій половині минулого семестру, інтернатура потрібно для досягнення проекту ліцензії (виділений в принципі розробити систему установки). Протягом перших трьох років практичного навчання, проведеного в компанії надається можливість найму протягом періодів, визначених.

Диплом, навички та професійної кар'єри.

Диплом вищої освіти румунської громадськості, отримані в області "Послуги конструкції (Цивільне будівництво)" офіційно визнаний в усіх країнах-членах ЄС. Навички, отримані дозволяють працювати в складальних виробництв в проектуванні (для низьких систем складності) та експлуатації об'єктів, в будівлях. Глибина знань функціонування систем установки забезпечує можливість оцінки існуючих систем (технічний огляд по аудиту і сертифікації енергетичної та функціональної діагностики), передбачати поведінку будівель і їх систем, а також реалізувати свої ефективне використання.

З ступінь бакалавра і зокрема знання, отримані, інженерних споруд в більшості випадків адекватну роботу в інженерних споруд (див опитування). Ліцензія, як правило, йдуть майстри, який доповнює навички цілої акції для інженера.

ПРИЙОМ

  • ступінь бакалавра
  • свідоцтво про народження
  • медичне свідоцтво
конференц-зал і семінар модернізований Hilti

конференц-зал і семінар модернізований Hilti

2

Проект EfdeN (http://efden.org) для "Solar Decathlon". Проект повністю реалізований (проектування, фінансування, будівництво) змішаної командою студентів з інженерного факультету, систем інженерного факультету і факультету архітектури.

3

Проект EfdeN (http://efden.org) для "Solar Decathlon". Проект повністю реалізований (проектування, фінансування, будівництво) змішаної командою студентів з інженерного факультету, систем інженерного факультету і факультету архітектури.

4

Лабораторія гідравліки, повітродувки атмосферного прикордонного шару.

5

Факультет знаходиться в 15-ти хвилинах ходьби від площі університету.

Інженерний факультет Бухарестського об'єктів.

Інженерний факультет Бухарестського об'єктів.

7

центрі Бухареста, Румунський Атенеум.

8

Центр Помпіду, Париж. Інженерні споруди в сучасній архітектурі.

Останнє оновлення Гру 2016

Про навчальний заклад

The Technical University of Civil Engineering of Bucharest is a technical university that trains higher education specialists in the fields of civil engineering, building services engineering, mechani ... Детальніше

The Technical University of Civil Engineering of Bucharest is a technical university that trains higher education specialists in the fields of civil engineering, building services engineering, mechanical engineering/technological equipment and machines, environmental engineering, geodesic engineering, management and engineering and systems engineering. Згорнути