Університети в

Детальна інформація про різні місця навчання

Перейдіть за вказаними нижче посиланнями, щоб прочитати про навчання в різних країнах. Там ви знайдете загальні факти про країну, дізнаєтеся про особливості місцевої системи вищої освіти, вартості навчання, структури навчання на навчальний рік, освітні можливості для іноземних студентів та багато іншого. Ви також знайдете деякі корисні поради і практичну інформацію про медичне страхування, процедуру отримання студентської візи і вартість проживання.

Глобальні можливості для отримання бакалаврського ступеня

Наявність ступеня бакалавра все частіше потрібна для початку кар'єри в країнах, що переходять від індустріальної економіки до економіки, яка заснована на знаннях. Бакалаврську ступінь можна отримати в рамках будь-якої академічної дисципліни, в тому числі нові напрямки, яких не існувало до недавнього часу, наприклад, інформаційні технології. Ступінь бакалавра - це точка відліку для студентів, які зацікавлені в роботі в тих областях, в яких потрібна наявність магістерського ступеня, такі як консультування, а також для тих, хто бачить себе в майбутньому в дослідницькій області. В світі існує тисячі коледжів і університетів, будь-який бажаючий може отримати саме ту освіту, яка ідеально підходить саме для нього.

Є безліч різних коледжів, університетів та інших вищих навчальних закладів по всьому світу. Деякі навчальні заклади надають можливість пройти всі три ступені традиційної освіти (бакалаврат, магістратура і аспірантура), інші спеціалізуються виключно на програмах бакалаврату. Студентам потрібно вибрати навчальний заклад того типу, який найкраще відповідає їхнім потребам. Університети надають студенту широкий вибір з безлічі освітніх можливостей, однак, коледжі та навчальні заклади інших типів можуть запропонувати вузькоспеціалізовані курси з різних академічних дисциплін, або ж більш комфортні і персоналізовані умови навчання. Хоча деталі варіюються від країни до країни, зазвичай вищі навчальні заклади включають в себе:

 • Дослідні інститути, які надають можливість отримання ступеня будь-якого рівня в широкому спектрі академічних дисциплін
 • Бізнес-школи, навчання в яких сфокусовано на бізнес-областях, наприклад, фінанси, бухгалтерський облік або маркетинг
 • Технічні інститути, навчання в яких сфокусовано в області науки, технологій, машинобудування та математики
 • Інститути мистецтв, які сфокусовані на мистецьких знаннях, наприклад, фотографія, живопис і театр
 • Педагогічні інститути або педагогічні школи, акцент в яких робиться на освітні ступені для початкового та середнього рівня освіти

Студенти, які бажають отримати ступінь бакалавра, можуть вибрати навчання за кордоном, особливо якщо предметом їхнього інтересу є вузькоспеціалізована академічна дисципліна, така як мова або регіональні дослідження. Студенти стають все більш мобільними в отримані вищої освіти, майже чотири мільйони студентів вчиться за кордоном щороку. Відповідно до даних, отриманих Інститутом статистики ЮНЕСКО (UNESCO) (UIS), в восьми країнах, більше студентів, які навчаються за кордоном, ніж у себе вдома, в число цих країн входять Бермудські острови, Ліхтенштейн і Люксембург. Понад чверть студентів, що навчаються за кордоном, є вихідцями зі Східної Азії та Тихоокеанського регіону і близько 15% з Північної Америки і Європи. Близько 30% іноземних студентів навчаються в США або Великобританії, в Австралії (8%), Франції (7%) і Німеччини (6%).

Студент може прийняти рішення про отримання ступеня бакалавра за кордоном за низкою причин:

 • Можливість вибору з величезної кількості програм з любої академічної дисципліни, що дозволяє вибрати найбільш підходящу для інтересів студента і бажаний стиль навчання.
 • Можливість вивчення нової мови і отримання ступеня саме в тій країні, в якій розмовляють цією мовою. Наприклад, кращим місцем для вивчення китайської мови і Китаю, безумовно, є Китай!
 • Проходити навчання, перебуваючи в іншій культурі. Студенти, які планують побудувати кар'єру в Міністерстві закордонних справ або в міжнародному бізнесі, отримають цінний досвід, проходячи навчання в іншому середовищі. Студенти, що навчаються за кордоном мають можливість знайти нових друзів в іншій країні, а також отримати корисні довготривалі контакти.
 • Поліпшуються знання іноземних мов, якщо в країні де проходить навчання, розмовляють іншою мовою від рідної мови студента.

Студентам, які планують навчання на бакалавра і вибирають між навчанням в своїй країні або за кордоном, необхідно взяти до уваги такі фактори:

 • Вартість програми, включаючи витрати на житло. Низька вартість навчання або безкоштовне навчання може бути компенсованими високою вартістю проживання та витратами на проїзд. Проте, доступно багато програм стипендій, як правило, в рідній країні студента і в країні, де студент буде проходити навчання. Дані програми підтримки зазвичай покривають вартість проживання та інші витрати, а також плату за навчання.
 • Необхідні мовні навички. Велика частина програм бакалаврату викладається на рідній мові країни, в якій студент проходить навчання. Студентам, які не володіють іноземною мовою у своїй професійній області, доведеться витратити додатковий рік або більше на її вивчення. Що стосується поширених мов, наприклад, англійської, іспанської або французької, студент, ймовірно, зможе вивчити мову і отримати знання в професійній області, перебуваючи в своїй країні, але якщо мова більш рідкісна, наприклад, сербська, то буде простіше вивчити її в країні мови. Навіть якщо говорити про широко використовувану мову, багато студентів вважають, що занурення в іншу мовну середу - це кращий спосіб вивчення іноземної мови.
 • Запропоновані форми навчання, такі як денна та вечірня. Більшість іноземних студентів, особливо бакалаври, вибирають денну форму навчання, так як хочуть повністю присвятити себе отриманню освіти. Однак, деякі студенти, які вже працюють в країні, як іноземні громадяни, можуть вибрати вечірню форму навчання для отримання ступеня бакалавра, якщо основною їхньою метою є продовження роботи, а не навчання.
 • Вплив на членів сім'ї, для студентів з сім'ями. Можливо, членам сім'ї також доведеться поліпшити мовні навички, а із-за відвідування школи їх кар'єрні плани можуть бути порушені.

Витратьте трохи часу на вивчення переліку програм бакалаврату та університетів з усього світу. Якщо ви точно знаєте, що ви шукайте, натисніть на назву країни або виберіть конкретні програми. Якщо ви ще не встигли визначитися, прочитайте опис різних програм бакалаврату, доступних в різних країнах світу.

Детальніше Згорнути