Technion International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Техніон - Ізраїльський технологічний інститут - це провідний центр науки, техніки та прикладних досліджень та один із провідних університетів науки та техніки в світі. Technion - це державний університет, заснований у 1912 році, це найстаріший університет Ізраїлю. Кампус Technion розташований на горі Кармель в Хайфі, з видом на Середземне море.

Університет пропонує унікальні наукові та технічні програми для студентів та аспірантів, що викладаються англійською мовою. Інститут займає перше місце у цифровій освіті у всьому світі (Times Higher Education), 8-му університеті у світі за виробництвом нобелівських лауреатів та 7-м університетом у світі за штучним інтелектом (CS Rankings).

Technion є головним джерелом інновацій та мозкових сил, що сприяє розвитку економіки. Випускники Technion складають 70 відсотків високотехнологічної робочої сили в Ізраїлі. Вони створили промислову інфраструктуру Ізраїлю, підсилили її технологічні оборонні можливості та ввели в основу своїх технологічних підприємств. Вони заслужили репутацію країни як світової "Стартап Нації". Техніон, розташований у сучасному кампусі, є видатним викладачем, серед них три недавні лауреати Нобелівської премії та довгий список відомих випускників, серед яких інженери, вчені, медики, професори та підприємці. Інститут також визнаний однією з провідних світових підприємницьких екосистем і став шостим членом престижного Альянсу університетів EuroTech, мережі вищих науково-дослідних університетів, заснованих на науковому рівні та яскравих інноваційних екосистемах.

Technion розташований у Хайфі, третьому за величиною містом Ізраїлю. У ньому багато ресторанів, пляжів та культурних об’єктів, а також багатокультурне населення. Хайфа також є домом для однієї з найбільших технологічних компаній у світі, включаючи Apple (єдиний науково-дослідний центр за межами США), Microsoft, Amazon тощо.

137856_137725_summerschool.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137856_137725_summerschool.jpg" />

Technion International

Technion International контролює всі міжнародні академічні програми Technion та підтримує його міжнародні ініціативи та академічні угоди зі своїми закордонними партнерами по всьому світу (налічує понад 200 університетів та науково-дослідні рамки). Він обслуговує всіх присутніх та наразі навчаються міжнародних студентів в університеті та сприяє їх інтеграції до спільноти Техніон в цілому.

Досвід інженерної майстерності та інноваційного мислення за кордоном

Приєднуйтесь до студентів з понад 30 країн та вибирайте з широкого спектру передових інженерних, наукових та підприємницьких та інноваційних програм. У рамках вашого навчання за кордоном готуйтеся до яскравого студентського життя, жити в сучасних гуртожитках на кампусі, користуючись чудовими спортивними спорудами Техніона, вивчаючи іврит (на вибір) та беручи участь у захоплюючих соціальних та культурних заходах.

Академічні програми та можливості дослідження англійською мовою

Різноманітні академічні програми, акредитовані Technion та дослідницькі можливості, що викладаються повністю англійською мовою, пропонуються в широкому спектрі захоплюючих напрямків. Унікальне поєднання науковців високого рівня, міждисциплінарного ставлення та практичного підходу у Техніоні, полегшене завдяки висококласним викладачам та найсучаснішим можливостям, сприяє навчанню досвіду, який готує студентів до кращих успіхів у майбутній академічній та професійній кар’єрі.

Єдиний магазин для іноземних студентів

Technion International опікується всіма міжнародними студентськими послугами, включаючи вступ, академічну адміністрацію, житло, консультування, програми орієнтації та іншу допомогу. Він також організовує культурні та соціальні заходи, що включають поїздки в Ізраїль, серію лекцій про ізраїльську культуру тощо.

Програми обміну студентами

Technion International керує всіма спільними академічними партнерськими інститутами, надаючи допоміжні послуги для надання допомоги студентам Technion, які навчаються або навчаються на програмах обміну студентами за кордоном.

Довічна можливість

Приєднуйтесь до нас для незабутньої можливості дізнатися нові способи наближення до сучасних інженерних та наукових проблем та викликів в Ізраїлі, багаті історією та незмінними науковими досягненнями, а також відомими як "Startup Nation" у світі.

137855_137726_screen.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137855_137726_screen.jpg" />

Розташування

Хайфа

Address
Technion - Israel Institute of Technology,
2nd floor Technion City

3200003 Хайфа, Район Хайфа, Ізраїль

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія