Triatma Mulya Stenden

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Stenden університет

Акредитовані Dutch BBA Градуси (нідерландський освіту входить в число кращих в світі)

Оплачувану ( по всьому світу, наприклад, США, ОАЕ, круїзних суден), як правило , веде до негайної зайнятості

8 Stenden кампуси в 5 країнах, вивчати один рік в Нідерландах

Іноземних студентів і співробітників, особистий коучинг і розвиток кар'єри

Місія

Вивільнення потенціал студентів, співробітників та сусідніх громад

Зір

Служіння, щоб зробити світ кращим

Stenden

Наша мета полягає в тому, щоб розвивати молодих фахівців, щоб стати справжніми лідерами і вирішувати проблеми, готові взяти участь в мультикультурному середовищі і на ринках швидко змінюється. Особисті рекомендації і сильний акцент на практичному навчанні грають важливу роль в навчальних програмах, пропонованих в Stenden. Крім того, вам буде надана багато можливостей для розвитку себе як особистість, будучи в змозі отримати максимальну віддачу від себе і розширити свій кругозір.

Stenden університет Балі був створений в 2009 році і є частиною Stenden університету прикладних наук, голландського державної установи з більш ніж 100-річний досвід роботи в сфері освіти, яка переросла в глобальний університет з більш ніж 11000 студентів з більш ніж 100 різних національностей по всій його кампуси в Балі, Нідерланди, Південна Африка, Катар і Таїланд. Наша глобальна мережа дає багато можливостей для вивчення частин програми за кордоном, щоб розширити свій горизонт. У Stenden університеті Балі всі предмети викладаються англійською мовою викладачами з різних куточків світу. Наші студенти представляють собою суміш національностей, створюючи справді мультикультурного дослідження навколишнього середовища.

12 причин для створення Stenden університету Балі Ваш вибір "міжнародного вищої освіти!

Дослідження один рік в Нідерландах Дослідження на Балі - не потрібно Індонезії. 1 туристів Доступне плати за навчання Безпечне і доступне якісне житло недалеко від університетського містечка Голландська навчальна програма (викладається повністю англійською мовою) Висока якість навколишнього середовища практичне навчання (наприклад, Alila Hotels і Resorts) Акредитований Голландський BBA Ступінь (нідерландський освіту входить в число кращих в світі) Персональний коучинг і розвиток кар'єри Оплачувану (по всьому світу, наприклад, США, ОАЕ, круїзних суден), як правило, веде до негайної зайнятості 8 кампусу сайтів Stenden в 5 різних країнах Міжнародні студенти і співробітники Інноваційна концепція навчання на основі проблем

Кампус і Послуги

Кампус університету Stenden Балі розташований в південній частині острова, головною туристичної зони, де більшість готелів, ресторанів і магазинів можна знайти. Кампус знаходиться в тихому районі Dalung, в районі, де багато навчальних закладів розташовані. Пляжі Семіньяк і Canggu лише від 20 до 30 хвилин їзди від кампуса. На кампусі ви будете зустрічати в приємній, професійного середовища навчання з дружнім, сім'ї, як атмосфера. Грунтуючись на Балі не тільки дає вам можливість вчитися в одному з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, але він також пропонує надихаючу середу, з її приголомшливою природою і унікальною індуїстської релігії. Крім цього, на Балі вважається одним із самих гостинних місць, які ви будете відчувати, і є відносно безпечним і доступним місцем для життя.

Stenden університет Балі має всі впроваджений зручності, необхідні для професійного навчання:

Глядацька зала; номера класу Конференц-зал (PBL номерів) Комп'ютерна лабораторія Бібліотека (і цифрова бібліотека) Дегустація вин лабораторії Поза зона відпочинку; їдальня медитація кімната

У всіх номерах є кондиціонер, є бездротовий доступ до Інтернету на всій території кампуса. Наші студенти і співробітники представляють собою суміш національностей, створюючи справді мультикультурного дослідження навколишнього середовища.

Студентське життя

Під час навчання в Stenden, чому б не розширити свій досвід і розвинути свої навички шляхом об'єднання наших позакласних заходів? Стати членом представника студентської ради і розвивати свої організаційні та лідерські навички та організувати всі види діяльності для ваших однокурсників (партії, міні-футбол, екскурсії тощо). Або, якщо ви уявляєте собі приймаючи участь в маркетингу і комунікації, чому б не приєднатися до команди Stenden Promotion, який допомагає відділ маркетингу в просуванні Stenden через ярмарки та подій. Візьміть участь в наших міжнародних студентів і викладачів спільноти, яке має більш ніж 15 різних національностей!

Дослідження Початок тижня

Для наших нових студентів ми проводимо дослідницьку тиждень початку. Це введення тиждень, щоб дізнатися своїх однокурсників, кампус і методів навчання; шляхом приєднання все роду кумедними тімбілдінга діяльності, лінгвістичних експедицій і семінарів. Введення тиждень починається за один тиждень до початку програми, тому переконайтеся, що ви приїдете в Балі вчасно, щоб не втратити цю прекрасну можливість! Там немає додаткові витрати.

Розташування

Денпасар

Address
Triatma Mulya Stenden
Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya,
Dalung, Kuta Utara Badung,
Bali

80361 Денпасар, Балі, Індонезія