Kalinga University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Калінгу

Kalinga University , головний інститут викладання та досліджень у країні, створений в рамках Закону про приватні університети Чхаттісгарха (Створення та діяльність) 2005 року та відповідно до розділу 2 (f) Закону про УГК 1956 року.

Ваші академічні дослідження будуть складними. Ми пропонуємо найвищу якість академічного досвіду і очікуємо, що ви відзначитеся з акцентом на оригінальності. Наші видатні та чуйні послуги підтримки будуть активно доступні Вам від самого початку переходу до університетського життя до кінця вашого ступеня.

Наші академічні стандарти високі. Наш славний листовий кампус, який, безсумнівно, не має аналогів у країні, забезпечує фон для вашого повсякденного життя та навчання. Програми університету зосереджені на побудові глибинного розуміння, здатності до міждисциплінарного навчання та досліджень, аналітичних навичок, критичного мислення та спілкування в атмосфері академічної свободи та цілісності.

Місія

Основною метою Kalinga University є створення навчального середовища, в якому викладачі, співробітники та студенти можуть виявляти, критично вивчати, зберігати та передавати знання, мудрість та цінності, які забезпечать виживання майбутніх поколінь і покращать якість життя для всіх . Університет прагне допомогти студентам розвинути розуміння і розуміння складних культурних і фізичних світів, в яких вони живуть, і реалізувати свій найвищий потенціал інтелектуального, фізичного і людського розвитку.

Бачення

Kalinga University прагне стати видатним інститутом розвитку талантів та створення знань для живого та інклюзивного суспільства.

Чому Kalinga University ?

Інфраструктура

 • Розкинувшись на 35 Acres wi-fi кампусі
 • Добре обладнані ІТ, інженерія, наука, лабораторії комп'ютерних наук
 • Добре запасена бібліотека
 • Мультимедійні кімнати класу
 • Просторе місце для паркування
 • Хостел
 • Окремі загальні кімнати для дівчаток і хлопчиків

Студентські приміщення

 • Їдальня
 • У приміщенні та на відкритому повітрі
 • Веб-і мобільні можливості надають академічну інформацію
 • Транспортний університет128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Поза класом

На шляху до цілісного зростання - Відвідування університету - це не лише отримання ступеня. Мова йде про те, щоб спробувати нові речі і вивчити нові навички.

КУ вірить у загальне зростання своїх студентів. Він пропонує безліч позашкільних закладів і надає студентам різноманітні платформи для навчання, практики, розваг, задоволення, виконання, змагання і плідного використання свого часу. На Калінзі навчання - це розмова, а не просто лекція. Ваш досвід університету передбачає набагато більше, ніж ваш ступінь.

Ми пропонуємо безліч можливостей для розвитку навичок і прийняття нових вражень і викликів поза вашим курсом. Студенти можуть брати участь у групах, суспільствах та волонтерських заходах, щоб весело провести час, досягти чогось і змінити ситуацію. Існують також додаткові переваги приєднання до груп та волонтерство, багато з яких можуть покращити ваше резюме. Досвід, що доповнює академічне навчання, додасть цінності вашим академічним досягненням, підвищить ваші шанси на працевлаштування і розвиває навички, які будуть корисні протягом всього вашого життя.

Перевага Kalinga

Життя і навчання тісно переплітаються в Калінзі. Співробітництво, виступи, конференції, семінари, спортивні заходи є невід'ємною частиною життя студентів. Ми надаємо студентам безпрецедентну свободу перетинати відомчі кордони і відкривати інтелектуальну та особисту пристрасть. Творче мислення, вирішення проблем і дослідження мають центральне значення для академічних програм.

Ми співпрацюємо для того, щоб кожен студент мав найкращу освіту, і ми беремо безперервні ініціативи та надаємо ресурси, які збагачують академічний досвід студентів у Калінзі, розвивають різноманітність, готують лідерів і позиціонують Калингу на передньому краї інновацій у університетській освіті.

Ми просуваємо межі знань

 • Ми формуємо майбутнє: ми пропонуємо безліч можливостей для розвитку навичок і прийняття нових вражень і проблем поза вашим курсом, щоб зробити вас готовими до промисловості. Ви отримаєте видатний досвід навчання.
 • Ми пропонуємо найкраще навчання: Лекції - це місце, де ви будете слухати експертів, які обмінюються своїми знаннями та відкриттями у складних і провокуючих думки способах. Як студент КУ, ви будете частиною академічної еліти і будете вчитися у провідних фахівців. Ваші дослідження будуть складними та надихаючими. Наші факультети гарантують, що навчання - це розмова, а не просто лекція.
 • Ми надаємо можливості для кращих розумів: Ми вітаємо студентів з найрізноманітніших соціальних і культурних традицій і віримо в пропагування оригінальних мислителів, виховання і стимулювання допитливих розумів для створення студентів інноваційними ідеями, перспективами і підходами.

Розташування

Ная Райпур

Address
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

Ная Райпур, Чхаттісгарх, Індія