The National Management School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Національна школа управління була розпочата в Індії, група професорів з різних університетів США, які хотіли запропонувати Американський якість вищої освіти в ІндіїНа доступні платежі. НМС почалася з метою надання освіти управління. Згодом були додані інші програми, і Національна школа управління сьогодні є новатором в наданні американський стиль вищу освіту в Індії, на обох рівнях бакалаврату та магістратури.

НМС пропонує американські бакалавра ступінь програми 2 + 2 в Індії і є першим у своєму роді! 2 роки проводяться вивчення в Індії, а потім перехід до БУДЬ школа в США протягом решти 2. 2 + 2 градуси американського бакалавра пропонується в Індії Національної школи управління, у співпраці з Broward College, штат Флорида.

Переваги програми ступеня бакалавра Американського 2 + 2:

Вивчіть два роки в Індії перш, ніж перейти до іноземного університету Заощаджуйте до 40% від вартості ступеня американський бакалавра Отримати гарантований в'їзд в Флорида державних університетів * Отримати в програму відзнакою, і поліпшити свої шанси на потрапляння в найкращих університетах світу Американський викладацький факультет - американську освіту в Індії

Сила школи є відносини НМС має з американськими університетами та великої мережі професорів.

НМС має зареєстрований офіс в Ченнаї, Індія. У нас також є університетське містечко в Мумбаї - Національна школа управління - Західний кампус.

Розташування

Ченнаї

Address
The National Management School, RR Towers III, TVK Industrial Estate, Guindy,
600 032 Ченнаї, Таміл Наду, Індія

Форт Лодердейл

Address
Broward College
7200 Pines Blvd, Pembroke Pines

33024 Форт Лодердейл, Флорида, США