Code Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розпочніть свою кар'єру сьогодні в нашому університетському кредитному таборі. 88% наших випускників наймаються протягом 6 місяців.

Думаєте про зміну кар'єри?

Крок 1: Чи є для вас кодування?

Візьміть наш безкоштовний 5-денний виклик для кодування - всього одну годину відео-теорії і практичного навчання кожен день. Ми підтримуватимемо вас через нашу групу Facebook і з практичним наставництвом.

Крок 2. Отримайте кваліфікацію

Наші індивідуальні, структуровані терміни означають, що ви можете присвятити себе вивченню на повний робочий день, або, якщо ви працюєте, у вас є до 60 тижнів для завершення курсу. Наша підтримка студентів запропонує вам допомогу, необхідну для того, щоб залишатися в курсі та досягти своїх цілей.

Крок 3: Отримати роботу своєї мрії

Скористайтеся нашими тісними зв'язками з технічними роботодавцями, щоб спланувати свій наступний крок. Після закінчення навчання ми надамо Вам постійну підтримку, поради та навчання.

Навіщо вибирати Code Institute ?

1. Кредитний рейтинг університету

Ви отримаєте диплом з розробки програмного забезпечення, що отримав кредитний рейтинг від університету в Единбурзі, після закінчення навчання. Ми єдиний університетський кредитний рейтинг в Європі.

2. Доведені результати

88% випускників працюють протягом 6 місяців. Наші курси розроблені для того, щоб запустити вашу кар'єру і допомогти вам призупинити роботу своєї мрії як розробника.

3. Світлі відгуки

" Code Institute катапультував мою кар'єру". Андрес Кореа "Одна з найкращих рішень, які я коли-небудь робив". Патрік Монкс

4. Кар'єрна готовність

Все пристосоване до підвищення вашої працездатності, включаючи мережеві веб-семінари з роботодавцями та перевірку нашими галузями технологій та мов.

5. Дружній для початківців

Немає досвіду кодування? Наш вступний модуль Stream Zero надасть вам знання, необхідні для запуску курсу під час запуску курсу.

6. Гнучке навчання

Навчіться в той час і місце, яке вам підходить. Наш індивідуальний підхід означає, що ви можете присвятити себе повному або неповному навчанню. Наша підтримка студентів надасть допомогу, необхідну для того, щоб залишатися в курсі та досягти ваших кар'єрних цілей протягом узгодженого періоду часу.

Розташування

Blackrock

Address
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
Blackrock, Графство Дублін, Ірландія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: