Independent College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому незалежний коледж

Тому що ми прагнемо досконалості у навчанні

Ми повні рішучості забезпечити всім нашим студентам нагородну, професійну та профорієнтаційну освіту найвищої якості. Наші викладачі прагнуть підтримувати досконалість не лише завдяки викладанню, але й через особисту індивідуальну підтримку.

Тому що наше навчання не має жодного значення

Наші викладачі та репетитори є одними з найповажніших науковців у своїх галузях. Наші викладачі - це люди з реальним досвідом та інтуїцією. Розміри класів невеликі, тому кожен може сприяти дискусіям та дискусіям, і ніхто не залишається позаду.

Тому що наші результати одні з найкращих у країні

Школа права є найбільшим державним постачальником послуг з підготовки програм підготовки до вступних іспитів до Юридичного товариства Ірландії. Протягом чотирьох з останніх п’яти років студенти цієї програми склали перше загальне місце в рамках загальнодержавних вступних іспитів. Програми підготовки школи до вступних іспитів до королівських корчм та нью-йоркських адвокатських іспитів виявились дуже успішними.

Тому що ми в самому центрі яскравого центру міста

Independent College Dublin є ідеальним місцем для студентського життя в Дубліні: ми знаходимося в самому центрі міста, в оточенні культурних, академічних пам’яток та дозвілля.

Тому що це ідеальне середовище для навчання

Наші лекційні кінотеатри розроблені спеціально для того, щоб запропонувати найкраще за комфортом, стилем та технологіями: всі вони обладнані кондиціонером та мають бездротовий високошвидкісний доступ до Інтернету та мереж, а також новітнє обладнання для презентацій та відеоконференцій.

Тому що ваша кваліфікація буде міжнародно визнана

Independent College Dublin програми Independent College Dublin затверджені за найвищими стандартами як на національному, так і на міжнародному рівні. Ваша нова кваліфікація означає академічні досягнення, а також глибше розуміння вашого предмету в практичному плані, і це високо цінується у вашій галузі.

Тому що вам сподобається тут свій час

Який би предмет та кваліфікацію ви не вибрали, ми обіцяємо, що у вас буде цікавий та обдумуючий досвід навчання, в якому ви будете з нетерпінням чекати кожного класу. Ваше студентське життя збагатить не просто коледж та курс, а нові друзі, колеги та чудове місто.

Про незалежний коледж

Як президент Independent College Dublin , я радий, що ви розглядаєте можливість продовжити навчання в нашому коледжі.

Основна мета Independent College Dublin полягає в тому, щоб залучити наших студентів за допомогою навчальних програм, які є актуальними, залишатися з вами назавжди, є основою вашого майбутнього успіху та результату кваліфікації, що дуже шанується в обраній вами галузі.

Після закінчення вашого бакалаврату, аспірантури чи професійної премії з різних дисциплін буде визнано куди ви їдете, як в Ірландії, так і за кордон.

Ми - цілеспрямований, орієнтований на кар'єру коледж. Ми пишаємось своїм персональним навчанням, яке забезпечено найвищими академічними стандартами в інтерактивному навчальному середовищі висококваліфікованим та доброзичливим викладацьким персоналом.

Ваш час перебування в Independent College Dublin , якщо ви зареєструєтесь у нас, буде приємним та академічно корисним під час підготовки до наступної глави свого життя. Ви дізнаєтесь від деяких з найбільш досвідчених та шанованих викладачів у вашій галузі в тому, що є інтелектуально яскравим академічним співтовариством. Це забезпечить вам не лише кроком до обраної вами кар’єри, але й життєвими уроками, дружбами та зв’язками, які триватимуть в майбутньому.

Ми з нетерпінням чекаємо вітання Вас у рамках нашого наступного прийому студентів.

Падрайг Хуріган

Генеральний директор

130766_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Студентські служби

Позитивне, високоенергетичне середовище Independent College Dublin , глибока відданість професорсько-викладацького складу та потужна мережа систем підтримки роблять його ідеальним місцем для пошуку своєї ніші - академічно, соціально та професійно.

Академічна індукція

Перше відвідування коледжу може стати захоплюючою перспективою. Однак багато хто також вважає, що перспектива переходу з другого рівня на третій рівень може бути непростим досвідом. У Independent College Dublin ми хочемо забезпечити, щоб цей перехід був максимально безболісним. З цієї причини ми організовуємо індукцію студентів перед початком кожної студентської програми. Це дає можливість усім студентам познайомитись із керівником факультету, координатором курсу та їх однокурсниками.

Академічна підтримка

Кожна академічна програма має спеціального співробітника, який займається будь-якими академічними проблемами, з якими студенти можуть зіткнутися. Адміністративний персонал викладачів проводить політику відкритого офісу з 9:30 до 17:30 з понеділка по п’ятницю.

Кар'єрна порада

Independent College Dublin знає про постійно зростаючі проблеми, які стоять перед студентами. Гарне резюме є життєво важливим при поданні заявки на роботу. Також дуже важливо підготуватися до співбесіди. Наш працівник кар’єри допоможе студентам випускних курсів написати свій резюме та запропонувати рекомендації та поради при підготовці до співбесіди.

Обчислювальні послуги

Доступ до таких послуг, як Moodle, Інтернет-ресурси та журнали, бездротовий доступ до Інтернету та зберігання в Інтернеті надаються безкоштовно всім зареєстрованим студентам.

Студент

Незалежно від того, чи шукаєте ви спорт та фітнес, студентські організації, місцеві нічні розваги чи студентські заходи, Independent College Dublin пропонує вам чудові ресурси та доступ до найкращих закладів. Розташування центру міста Independent College Dublin має багато зручностей на нашому порозі.

Знижки для студентів

Використовуйте свою студентську картку Independent College Dublin щоб скористатися цими ексклюзивними знижками:

  • Енергі Фітнес, Клердон Стріт
  • Тауерські рекорди - 10%
  • Х'юз
  • Ферма, вулиця Доусона - 10%
  • KC Peaches, вулиця Нассау - 10% та схема карт лояльності
  • Cafe Sol, вулиця Доусона - 15% і схема карт лояльності
  • Hickey's Pharmacy - 15% знижки на рецепти та 10% знижки на інші товари
  • Лікар, вулиця Суффолк - 10 євро за консультаційний внесок

Студентське благополуччя

Ми пропонуємо поради та підтримку всім студентам коледжу. Незалежно від того, чи це стосується іспитів, виконання завдань, житла чи фінансів, службовець служби студентських служб може допомогти у вирішенні проблем. Однак якщо вам потрібна додаткова допомога і ви хочете поговорити з радником коледжу, вам буде надано направлення.

Ця послуга безкоштовна та повністю конфіденційна.

Міжнародні послуги для студентів

Спеціальні послуги доступні для студентів-іноземців перед поїздкою до Ірландії та після вступу, щоб допомогти з переходом до Ірландії.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Наше розташування

Головний кампус Незалежних Коледжів розташований на Сталезаводі, вулиця Фолі, Дублін 1. The Steelworks - це вражаюча п'ятиповерхова будівля з 40 класами

Комплекс металургійних заводів знаходиться в центрі міста між Талбот-Ст і Амьєном-Сент в районі IFSC. Кампус знаходиться приблизно в 600 метрах від головної торгової зони Генрі Сент

Тут живуть

У Дубліні є широкий вибір квартир, спальних кімнат, квартир, пансіонатів та гуртожитків, де студенти щорічно проживають вдома. Є багато чого зробити і побачити з тисячами традиційних і сучасних пабів, ресторанів і клубів. Місто має більше, ніж його неабияка частка музеїв, галерей та історичних будівель.

Спорт

Парк Кроке знаходиться лише на північ від річки і є батьківщиною національних видів спорту Ірландії з рилінгу та гельського футболу. Він вміщує 82 300, це третій за величиною стадіон в Європі. Регбі грають на приголомшливому новому стадіоні «Авіва» на південній частині, в той час як по всьому місту є сотні футболу, регбі, гельського футболу, гарнінгу, тенісу, плавання та інших клубів.

Мистецтво

Дублін має всесвітньо відому літературну історію, створивши багато видатних літературних діячів, зокрема нобелівських лауреатів Вільяма Батлера Йейтса, Джорджа Бернарда Шоу та Семюеля Бекетта. Серед інших впливових письменників та драматургів - Оскар Уайльд, Джонатан Свіфт та Брам Стокер. У липні 2010 року Дублін був названий Містом літератури ЮНЕСКО, Едінбург, Мельбурн та Айова-Сіті з постійною назвою. У центрі міста є кілька театрів, а найвідоміші - Гайет, Абатство, Олімпія, Ворота та Великий канал.

Розваги

Дублін займає захоплююче нічне життя і вважається одним з наймолодших міст Європи, за оцінками, 50% громадян молодші за 25 років. У центрі міста є багато пабів, особливо навколо зеленого місця Св. Стефана та вулиці Графтон, особливо Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street і Leeson Street, які мають найпопулярніші нічні клуби та паби. Найвідоміший район для нічного життя - Темпл-бар, на південь від річки Ліффі. Жива музика в основному грається на вулицях і в місцях по всьому Дубліну.

131223_pexels-photo-697244.jpegХелена Лопес / Пікселі

Розташування

Дублін

Address
The Steelworks, Foley Street
D01 X997 Дублін, Графство Дублін, Ірландія