La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Введення

Прочитайте офіційний опис

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

La Salle Campus Barcelona - URL - це міжнародний університетський центр з більш ніж сторічною історією, присвячений цілісному становленню людей. Ми є членами університету Рамона Ллулла, першого приватного некомерційного університету в Каталонії.

Структурована навколо п’яти галузей знань, ІКТ-інженерія та технології, інформатика, архітектура та будівництво, менеджмент та мистецтво, дизайн та технології, ми працюємо з місією підготовки фахівців з цінністю, здатних позитивно сприяти розвитку більш справедливого та стійкий.

Наш кампус - це цілісний простір, визначений його навчальним і дослідницьким ядром, в якому також розміщений La Salle Technova Barcelona, ​​парк бізнес-інкубацій, який полегшує взаємозв'язок між академічним та діловим світом, та ряд закладів, що сприяють життю університету, таких як зал для проживання, спортивні споруди, лабораторії та приміщення для розвитку різних видів діяльності, що проводяться самими студентами.

У цьому середовищі ми об’єднуємо всю освітню спільноту. Ми є міжнародним університетським містечком, гарантією та довідником, визнаним для підготовки людей, які складаються. Ми пишаємось нашою міжнародною мережею випускників, яких завжди визнають за професійну майстерність, а також за сильне соціальне покликання.

Я хочу, щоб ваша навігація через цей веб-сайт дозволяє вам відкрити все, що ви шукаєте. Двері нашого кампусу завжди відчинені.

Ласкаво просимо до La Salle Campus Barcelona - URL.

Хосеп М. Сантос

Генеральний директор

Знайомтесь з нами

La Salle - це установа з більш ніж 300-річною історією та широкою міжнародною присутністю. Ми були піонерами у пропонуванні досліджень, які завжди адаптуються до потреб ринку та суспільства. Ми прагнемо якісної підготовки та цінностей для молоді майбутнього, адже люди вище всього.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

Місія та цінності

Ми - міжнародний, міжкультурний та міжрелігійний, гарантійний та довідковий університетський містечко, визнаний для підготовки людей, які складаються. Ми надаємо нашим студентам глибокий розслідувальний потенціал та необхідні основи для вирішення різних та найсучасніших технологій.

Професіонали для компаній та для суспільства

Найголовніше - це люди. Ми поєднуємо етику, цінності та технічну підготовку для вирішення завдань майбутнього.

Місія Барселони La Salle Campus у Барселоні - запропонувати якісну та висококласну підготовку в глобальних рамках. Наша мета - озброїти студентів знаннями, вміннями та досвідом, необхідними для досягнення високої ефективності в розвитку їх професійної кар’єри.

У La Salle Campus Barcelona ми готуємо професіоналів з високою етичною прихильністю та цінностями, необхідними для інновацій, знаємо, як адаптуватися до змін та вести трансформації суспільства в постійному розвитку. Всі наші навчально-дослідницькі та дослідницькі дії пов'язані з розробкою міцного та всебічного життєвого проекту.

Основними завданнями нашого університетського центру є:

  • Передавати знання студентам, які приєднуються до наших освітніх програм.
  • Передача людського капіталу суспільству шляхом включення наших випускників в організації.
  • Перенесіть новітні досягнення технології, щоб створити цінність там, де вони корисні та необхідні.
  • Трансфер компанії, створені в Парку технологічних та бізнес-інновацій, сприяти розвитку бізнес-тканини.

La Salle у цифрах

Понад 4000 студентів. 25% студентів міжнародного походження. 75 100 м2 інфраструктури для навчального використання, послуг та відкритих майданчиків.

  • 77 країн
  • 1 000 шкіл
  • 60 університетських центрів
  • +85 000 вчителів
  • 1 000 000 студентів

Розташування

Барселона

La Salle Campus Barcelona

Address
Llucanes,41
08022 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 93 29 02 416

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія