C3S Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа соціальних наук Кастельдефельса (C3S) - приватна бізнес-школа, заснована у 2014 році та зареєстрована при Міністерстві освіти Іспанії. Центр акредитований на надання академічних курсів, включаючи дипломи та мовні програми, розроблені у партнерстві з провідними університетами.

Якщо ви шукаєте найкращу бізнес-школу в Барселоні, Іспанія, C3S - це одна . Ми пропонуємо різноманітні програми MBA в Іспанії. Ви можете записатися на одну з наших програм MBA відповідно до ваших вимог.

C3S - це міжнародна школа бізнесу в Барселоні, і ми пропонуємо різні програми, крім MBA, такі як дипломи, корпоративні програми та мовні курси. Отримання MBA Барселони з нашої школи може покращити ваше резюме, а також може допомогти вам покращити ваші перспективи. Ви будете щасливі, що ви здобули ступінь МВА в нашому коледжі, оскільки збираєтеся розвивати нові навички, крім здобуття ступеня, яку ви любите.

Ми прагнемо запропонувати досконалість для наших студентів, які подають заявки з усього світу для здобуття інноваційних університетських ступенів на нашому кампусі в самому серці Барселони. Ми надаємо численні переваги та можливості для зростання та розвитку в динамічному міжнародному середовищі, де студенти можуть відзначати міжкультурне різноманіття та інноваційні стилі навчання.125788_C3S02.jpg

C3S - це навчальний центр з м'яких та працездатних навичок, і це правильне місце для отримання диплому або вивчення мови, як у нас є факультети світового класу. Студенти мають доступ до електронних ресурсів C3S, які допоможуть їм розширити свої знання та вміння.

Заробляйте, поки ви навчаєтесь. Ви станете готовими до роботи, коли навчатиметесь у нашому університеті. Ми також допомагаємо нашим студентам з оплачуваними стажуваннями. 50 партнерів по розміщенню працюють з нами, щоб зробити це можливим. Великобританія. Безкоштовна оцінка!

З промисловими візитами та навчальними поїздками студенти стануть розумними зрозуміти поняття, які вони вивчать на уроці та з книг.125789_C3S01.jpg

Чому C3S

1. Вчені

Основні методи навчання та навчання на C3S включають аудиторії лекцій, семінари та навчальні посібники, практичне навчання, виїзні поїздки, проекти та навчання через дослідження.
Наші викладачі - це не лише новаторські мислителі та досвідчені педагоги, але вони також є чинниками змін у своїй галузі знань. Нашими операціями керує висококваліфікований та відданий науковий та адміністративний персонал.

2. Підтримка студентів

C3S надає студентам та потенційним студентам керівництво, ресурси та підтримку для вирішення різноманітних питань розміщення, імміграції та академічних питань.
Наші служби допомоги студентам - це активна команда, яка проведе вас через будь-які кроки вашої кар’єри.

3. Глобальний досвід

C3S - це бізнес-школа з високим рейтингом з глобальною перспективою. Наші студенти навчаються на наших академічних пропозиціях, при цьому чудово проводячи час з нашими культурними заходами.
Ця ідеальна суміш надихає глибоку самосвідомість, посилює критичне мислення та заохочує соціальну участь. Тут, на C3S, ми готуємо наших студентів до головних гравців на світовій арені.

4. Міжнародна акредитація

Ми розуміємо важливість не лише мати міжнародну акредитацію, але й будувати партнерські стосунки з іншими однодумними організаціями з усього світу.
Ці стосунки дозволяють нам надати додаткове розмаїття наших пропозицій та розуміння того, що означає "реальний світ" у всіх куточках земної кулі.

Наша місія - зробити C3S Business School всеосяжною, різноманітною, інноваційною та конкурентоспроможною школою бізнесу.

Приходьте до нас у C3S Business School !

Розташування

Барселона

Address
Carrer de Balmes, 7
First Floor

08007 Барселона, Каталонія, Іспанія