CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

ветеран Centro_de_estudios

The Школа туризму Ceta є всесвітньо відомий центр і піонер в галузі підготовки туризму з більш ніж 40-річним досвідом роботи. Досвід, накопичений за роки роботи в підготовка та дослідження в галузі туризму Це дозволяє нам надавати відповіді і рішення до потреб туристичного бізнесу в умовах все більшої позитивної динаміки, відкритої і конкурентної середовища.

CETA Він пропонує і надає навчальний туризм високого рівняПерсоналізовані, спеціалізовані та універсальні, з використанням сучасних методів навчання, орієнтованих на приватне і професійний розвиток наших студентів, просуваючи навички та навички спілкування, відносини і спільну роботу і творчість, уява і ініціативу.

Ми тісно працюємо з більш ніж 500 туристичних компаній по всьому світуЯкі вони підписали угоду з нашою школою, щоб запропонувати pácticas роботи в різних областях туристичного сектора з важливою роботою дошкою для наших студентів і випускників.

Для задоволення потреб динамічною і постійно розвивається, CETA заохочує своїх студентів і випускників на безперервне навчання з пропозицією магістрів і аспірантів курсів і відомий в секторі туризму, як на національному, так і на міжнародному.

CETA Влада рішуче дослідження, навчання мови і, пов'язаний з мережею шкіл центру ЮНЕСКО, Повага до культурної та природної спадщини. Ці фактори роблять Школа туризму Ceta піонер в галузі досліджень туризму та центру відмінна проекція на національному та міжнародному рівні.

Чому CETA?

ми даємо 15 причин для вибору Ceta як університетський центр, де взяти машину:

 1. Плануйте гнучкі, індивідуальні та оновлені дослідження, що поліпшують комунікації, робота в команді, креативність і уяву студентів.
 2. Практика викладається в різних областях знань , надає реальний вплив на суспільство.
 3. CETA є частиною мережі шкіл , асоційованих з ЮНЕСКО, створеної в 1953 році з метою сприяння міжнародного співробітництва та світу.
 4. CETA є участь в дослідницьких проектах , пов'язаних з туризмом і інших дисциплін , таких як управління культурної спадщини, соціології, екології, економіки, маркетингу та комунікації.
 5. Пріоритезація невеликих груп, армування підручники і використання нових технологій.
 6. Ми консолідуватися мовою навчання з міжнародними програмами обміну.
 7. Численні програми обміну , які дозволяють нашим студентам , щоб завершити частину своїх досліджень в зарубіжних країнах.
 8. Робота і стажування високий рівень розміщення і орієнтований на всіх секторах і суб - секторах туризму та індустрії розваг.
 9. Тверда прихильність інтернаціоналізації та мультикультуралізму: співіснують в наших студентів центру різних національностей і шарів .
 10. Наші освітні проекти включають в себе цінності , пов'язані із захистом та охороною природної і культурної спадщини, цінностей , які ми вважаємо ключовим аспектом в підготовці фахівців в області туризму.
 11. Керівництво та наставництво повністю налаштовані.
 12. Наша прихильність до навчання , які студенти отримують в руки з провідних фахівців за допомогою щотижневих конференцій.
 13. Наше зобов'язання , що студенти знаходяться в постійному контакті з туризмом завдяки «Ceta виходів».
 14. CETA є участь в різних міжнародних проектах в складі торгово - промислова палата Барселони.
 15. Наше прагнення зробити наші студент особистого дослідженням професійного розвитку для підвищення їх кваліфікації і , як в внесок в туризм об'єкт Барселону, Комісія Латинської Америки, Інститут зовнішньої торгівлі і оперативного центр торгівлі Каталонії у вузівській підготовці в області туризму і відпочинку.

Ось і CETA

ЩО ТАКЕ Aqu?

L'AGENCIA де Qualitat Системного Universitari Каталунья, Aqu Каталонії, є основним інструментом просування і оцінка якості в системі університетської каталонської. Aqu Каталонія прагне оцінки, акредитації та сертифікації якості в області університетів і коледжів Каталонії (дослідження, навчання і сервіс-центр).

Aqu Catalunya є засновником і стоячий Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти члена (ENQA), і був один з трьох провідних агентств в Європейському Quaility Assurance Регістрі вищої освіти (EQAR). Він є членом Міжнародної мережі агентств із забезпечення якості вищої освіти (INQAAHE) іспанської мережу університетських установ якості (REACU) і Європейський консорціум з Acreditarion (ECA). Це було перше європейське якість агентство сертифіковане ISO.

Aqu Каталонія має своє походження в консорціумі агентстві за якістю системи університету в Каталонії, які включено 29 жовтня 1996 року, було перше якість агентство, яке було створено в Іспанії. Зі схваленням Llei d'Universitats Каталунія 2003 року консорціум став нинішнім агентством.

було підписано підписання угоди про співпрацю між Ceta, в UDG і Aqu в 2013 році. Програма оцінки по Aqu в Ceta була проведена в 2009 році.

Згідно з останнім Aqu даних про просування Ceta 2007 і його нинішні відносин зайнятості, ми отримуємо наступні цікаві факти, які відображають CETA хороша філософія і якість їх викладання:

infografia_AQU-01

Розташування

Барселона

Address
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія