Universidad CEU - Cardenal Herrera

Введення

Прочитайте офіційний опис

Співтовариство CEU - UCH

Університетське співтовариство на службі суспільству

Наша місія

Ми є Католицьким університетом, піонером у розробці інноваційних освітніх проектів. Ми орієнтуємось на допомогу людям, які навчаються з нами, розуміти дисципліну, яку вони навчають, та розвивати свою професійну діяльність з чесністю та відповідальністю. Наша довідка - це цінності християнського гуманізму, які становлять наш критерій думки та дій для поліпшення суспільства.

Ми прагнемо до глобалізованого суспільства, до якого ми хочемо сприяти:

  • Повністю навчені люди, готові розвивати громадське життя та сприяти покращенню їхнього середовища.
  • Відповідні дослідження та передача знань та інновації.
  • Підприємницька ініціатива, що застосовується для ділових та соціальних проектів.

Наше бачення

Ми прагнемо консолідувати себе як глобальний університет, інноваційний у своєму дусі та підприємницький у своїй діяльності, який передає це ставлення до університетської спільноти, щоб передати їх суспільству. Університет зосереджений на формуванні цінних людей у всіх сенсах - інтелектуальних, професійних та людських - і робити це краще і краще.

Університет прагне створити сам по собі та через своїх випускників вплив на суспільство, що сприяє його вдосконаленню та стає міжнародним референтом у сфері вищої освіти.

Зобов'язання та відповідальність

Ми роздумуємо про наслідки наших дій та дотримуємося правил, які керують нами, і зобов'язаннями, які ми ставимо.

Адвокат університету СЕУ-Уч

Ця цифра забезпечує повагу прав та свобод професорів, студентів та працівників адміністрації та служб, з огляду на дії різних університетських структур та служб.

Їхні дії завжди спрямовані на поліпшення якості університетів у всіх областях і не підлягають будь-якому імперативу мандату відповідно до принципів незалежності та автономії.

Гідність і цілісність

Ми визнаємо притаманне цінності кожної людини як раціонального та вільного буття.

Ми прагнемо до рівності чоловіків і жінок. Ми як організація і як передавачі знань та цінностей.

Елемент рівності

Еволюція суспільств у бік більш справедливої ​​реальності, необхідно, щоб вона проходила шляхом інкорпорації в умовах рівності всіх чоловіків і жінок, що належать до неї. Університети, як центри передачі знань, також повинні прийняти це зобов'язання, використовуючи наявні у них механізми, такі як підрозділи рівності, і таким чином досягти поставлених їм завдань.

  • Він інформує та консультує керівні органи університету щодо політики рівності.
  • Готує, впроваджує та оцінює плани рівноправності в університеті, який визначатиме цілі та стратегії, які мають бути досягнуті з точки зору сприяння рівному поводженню та можливостям в університеті.
  • Вона інформує про правила університету та про процедури, що впливають на гендерну рівність та можливості.
  • Він підтримує проведення досліджень з метою сприяння рівності.
  • Стимулює знання співробітниками університету та студентами принципу рівності.
  • Розповсюджує діяльність, що проводиться з питань рівності.

Повага та співпереживання: ми приділяємо особливу увагу відносинам з іншим, визнаючи гідність кожної людини та її роботу. Ми чуйні до обставин і потреб інших людей, і ми дбаємо про кожну людину, яка просить про допомогу чи керівництво.

Солідарність: ми припускаємо, що спільне блага - це більше, ніж сума певних активів, і ми знаємо, що колективні зусилля дозволяють нам досягти досягнень, яких неможливо досягти індивідуально.

Професіоналізм. Ми прагнемо відповідати очікуванням людей, з якими ми пов'язані, і намагаємось з точністю розвивати професійну діяльність, яку кожна з них довірила.

Інновації: ми відчуваємо інноваційний університет у багатьох відношеннях. Ми пропонуємо нові ідеї та ініціативи, щоб адаптуватися до змін та нових соціальних та професійних рамок.

Інтеграція: ми віримо в цінність різниці, і ми припускаємо, що ми є частиною одного і того ж цілого, спільноти CEU. Ми доповнюємо наші відмінності, оскільки ми вважаємо їх цінними, збагачуючи себе культурно та особисто.

процес прийому

Розташування

Валенсія

Universidad CEU Cardenal Herrera. Campus Alfara del Patriarca

Address
46115 Валенсія, Валенсія, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 961 36 90 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія