Прочитайте офіційний опис

Співтовариство CEU - UCH

Університетське співтовариство на службі суспільству

Наша місія

Ми є Католицьким університетом, піонером у розробці інноваційних освітніх проектів. Ми орієнтуємось на допомогу людям, які навчаються з нами, розуміти дисципліну, яку вони навчають, та розвивати свою професійну діяльність з чесністю та відповідальністю. Наша довідка - це цінності християнського гуманізму, які становлять наш критерій думки та дій для поліпшення суспільства.

Ми прагнемо до глобалізованого суспільства, до якого ми хочемо сприяти:

  • Повністю навчені люди, готові розвивати громадське життя та сприяти покращенню їхнього середовища.
  • Відповідні дослідження та передача знань та інновації.
  • Підприємницька ініціатива, що застосовується для ділових та соціальних проектів.

Наше бачення

Ми прагнемо консолідувати себе як глобальний університет, інноваційний у своєму дусі та підприємницький у своїй діяльності, який передає це ставлення до університетської спільноти, щоб передати їх суспільству. Університет зосереджений на формуванні цінних людей у всіх сенсах - інтелектуальних, професійних та людських - і робити це краще і краще.

Університет прагне створити сам по собі та через своїх випускників вплив на суспільство, що сприяє його вдосконаленню та стає міжнародним референтом у сфері вищої освіти.

Зобов'язання та відповідальність

Ми роздумуємо про наслідки наших дій та дотримуємося правил, які керують нами, і зобов'язаннями, які ми ставимо.

Адвокат університету СЕУ-Уч

Ця цифра забезпечує повагу прав та свобод професорів, студентів та працівників адміністрації та служб, з огляду на дії різних університетських структур та служб.

Їхні дії завжди спрямовані на поліпшення якості університетів у всіх областях і не підлягають будь-якому імперативу мандату відповідно до принципів незалежності та автономії.

Гідність і цілісність

Ми визнаємо притаманне цінності кожної людини як раціонального та вільного буття.

Ми прагнемо до рівності чоловіків і жінок. Ми як організація і як передавачі знань та цінностей.

Елемент рівності

Еволюція суспільств у бік більш справедливої ​​реальності, необхідно, щоб вона проходила шляхом інкорпорації в умовах рівності всіх чоловіків і жінок, що належать до неї. Університети, як центри передачі знань, також повинні прийняти це зобов'язання, використовуючи наявні у них механізми, такі як підрозділи рівності, і таким чином досягти поставлених їм завдань.

  • Він інформує та консультує керівні органи університету щодо політики рівності.
  • Готує, впроваджує та оцінює плани рівноправності в університеті, який визначатиме цілі та стратегії, які мають бути досягнуті з точки зору сприяння рівному поводженню та можливостям в університеті.
  • Вона інформує про правила університету та про процедури, що впливають на гендерну рівність та можливості.
  • Він підтримує проведення досліджень з метою сприяння рівності.
  • Стимулює знання співробітниками університету та студентами принципу рівності.
  • Розповсюджує діяльність, що проводиться з питань рівності.

Повага та співпереживання: ми приділяємо особливу увагу відносинам з іншим, визнаючи гідність кожної людини та її роботу. Ми чуйні до обставин і потреб інших людей, і ми дбаємо про кожну людину, яка просить про допомогу чи керівництво.

Солідарність: ми припускаємо, що спільне блага - це більше, ніж сума певних активів, і ми знаємо, що колективні зусилля дозволяють нам досягти досягнень, яких неможливо досягти індивідуально.

Професіоналізм. Ми прагнемо відповідати очікуванням людей, з якими ми пов'язані, і намагаємось з точністю розвивати професійну діяльність, яку кожна з них довірила.

Інновації: ми відчуваємо інноваційний університет у багатьох відношеннях. Ми пропонуємо нові ідеї та ініціативи, щоб адаптуватися до змін та нових соціальних та професійних рамок.

Інтеграція: ми віримо в цінність різниці, і ми припускаємо, що ми є частиною одного і того ж цілого, спільноти CEU. Ми доповнюємо наші відмінності, оскільки ми вважаємо їх цінними, збагачуючи себе культурно та особисто.

процес прийому

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidad CEU - Cardenal Herrera

і більше 30 років рвані досліджень в області комунікації в CEU університеті. Ми спираємося на протязі десятиліть, які формують комунікаторів віддані своїй професії. ... [+]

аудіовізуальна комунікація

Офіційна назва: Ступінь в аудіовізуальної комунікації

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 75 / Монкада - Альфаро

МІСЦЕ НА: Іспанська

результати навчання

загальні навички

OC1- Технологічність технологічних, ділових або трудових організаційних змін. Потужність OC2- командна робота і зв'язок ідей шляхом створення сприятливих умов і можливість інтеграції в загальний проект, щоб отримати результати. Уміння рахувати OC3- експресивні та тематичні ризики в контексті наявності і умов аудіовізуальної продукції, застосовуючи рішення і особисті погляди на розвиток проектів. OC4- здатність вдарити при виборі в умовах невизначеності, припускаючи обов'язки. OC5- систематична практика критичної самооцінки результатів: оцінка важливості правильної і постійно коригувати помилки, допущені в творчих або організаційних процесів аудіовізуальної продукції. OC6- Здатність організовувати завдання, виконуючи їх впорядковано з логічним пріоритетом прийняття рішень в різних процесах аудіовізуальної продукції. OC7- солідарність Повага різних людей і народів планети, а також знання великих культурних течій по відношенню до індивідуальних і колективних цінностей і дотримання прав людини. ... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Загальні навички: знати основні засади людської особистості і підтримувати гідність людини; Знати і засвоїти антропологічні основи, які підтримують великі принципи виховн ... [+]

Дошкільна освіта Початкова освіта

ОФІЦІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: Double Degree у сфері дошкільної освіти початкової освіти

Тривалість / ECTS: 5 років / 312 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 80 / Монкада - Альфаро; 80 / Ельче; 80 / Кастельон

МІСЦЕ НА: іспанську мову

результати навчання

загальні навички

Знаючи основні засади людської особистості і підтримувати гідність людини.Знати і засвоїти антропологічні основи, які підтримують великі принципи виховної роботи, особливо ті, які засновані на християнському повідомленні.Аналіз і синтез соціальних реалій і течії думки, які впливають на історичний розвиток людства, які засновані на християнському повідомленні.Знаючи рекомендації, запропоновані від християнської антропології до соціальних проблем, і особливо в усьому, що стосується сім'ї і освіти.Аналізувати складний світ соціальних відносин, що визначають долю людини, намагаючись зрозуміти сенс існування і таємничість людства.Аналіз різних пропозицій і рішень, дані соціальних питання, підкреслюючи соціальну перспективу учительства.критичне усвідомлення існування трансцендентного і його досвід в релігійному заході.систематичне знання релігії в різних культурах, а також їх соціальне, етичне і культурний вплив.Розуміння і повагу до релігії інших культур.Здатність ідентифікувати і зрозуміти сенс релігійного мови, як спосіб висловити невимовне.критичне усвідомлення нерозривного зв'язку між вірою і праксисом.Знання центральної фігури Ісуса Христа на повідомлення і християнської моралі.детальне знання основного змісту християнської віри.Знаючи значення християнської сім'ї як основа освітнього процесу і в області передового досвіду для гармонійного зростання.Знаючи антропологічні основи навчальної завдання.... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Женераль конкуренція: придбати цілісний погляд на людей в його іманентно і трансцендентному вимірі. Досягнення цієї конкуренції передбачає ставлення пошуку істини з різни ... [+]

ОФІЦІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: ступінь в галузі журналістики

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 75 / Монкада - Альфаро

МІСЦЕ НА: іспанську мову

результати навчання

загальні навички

CG1.- придбати цілісний погляд людини в його іманентно і трансцендентному вимірі. Досягнення цієї конкуренції передбачає ставлення пошуку істини з різних порядків знання про людську природу і здоровому особистої гідності всіх чоловіків і жінок, з особливою увагою до етичних і моральних наслідків.CG2. Строгий підхід до суспільства і поточної культурі. Досягнення цієї конкуренції передбачає придбання критеріїв, щоб зрозуміти і оцінити суспільство і поточну культуру, засновану на ретельному розгляді нинішньої реальності і її історичних коріння, з увагою до католицького соціального вчення, що дозволяє потім взяти участь в відповідально в суспільному житті, з метою забезпечення миру і загального блага.CG3.- правильно виразити себе на іспанською мовою. Досягнення цієї конкуренції передбачає, що студент / знати висловити правильно і виразно іспанською мовою, як в письмовій та усній формі. Крім того, випускники / ае може вибрати для вивчення іспанської мови в Валенсії або.CG4.- працювати кваліфіковано і ефективно англійською або іншою іноземною мовою. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість розвинути навички роботи кваліфіковано і ефективний, як в письмовій та усній формі, англійською мовою або в інших навичках ЄС.CG5.- розуміння і аналіз складних речень, критично, в тому контексті, в якому вони представлені. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість визначати, розрізняти і співвідносити як основи і передумови, на яких будується вплив будь-якого аргументу, а також стан і виправдати його зміст синтетичних і критично, в науковому контексті , політичний, засоби масової інформації, організаційний або морський тип, в якому вони представлені.CG6.-... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Ми одержимі студент стрибок в роботу в кращих умовах. Таким чином, наша навчальна програма підключається до Можливості працевлаштування майбутнього: інтернаціоналізації, ... [+]

ОФІЦІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: Ступінь в області маркетингу

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 65 / Монкада - Альфаро; 20 / Ельче

МІСЦЕ НА: іспанську мову

результати навчання

загальні навички

CG 1. Студенти набувають етичні зобов'язання перед суспільством в здійсненні їх actividades./El досягнення цієї конкуренції передбачає придбання критеріїв, щоб зрозуміти і оцінити суспільство і поточну культуру, вивчаючи історичні корені в порядку щоб дати випускникам видавати критичні судження про різні аспекти соціальної реальності та подати пропозиції щодо поліпшення з точки зору конституційних принципів і католицького соціального вчення.CG 2. Те, що студенти набувають навички в галузі використання інформаційних технологій і зв'язку. Досягнення цієї конкуренції включає в себе знання, розуміння і управління інформаційними технологіями і зв'язком, необхідно для розвитку професійних майбутнього студента.CG 3. Те, що студенти отримують можливість працювати незалежно один від одного, щоб гарантувати, що вони є підприємцями в своїй діяльності. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість розробити план і провести його кульмінації із завзятістю і гнучкістю -anticipándose і подолання труднощів, що виникають в їх розвитку та інтеграції зміни вашого exija- стати професійним і кваліфікованим способом.CG 4. Це студенти мають відношення до: Основні і рівноправності між чоловіками і жінками; Повага і заохочення прав людини; Недопущення дискримінації і загальнодоступність для людей з обмеженими можливостями; Повага до цінностей культури світу і демократичних цінностей.... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Загальні навички: Наявність звуку і сильні уявлення про історію, суспільстві і культурі сьогодні. Досягнення цієї конкуренції передбачає придбання критеріїв, які дозволяю ... [+]

Політологія / Міжнародні відносини

Офіційна назва: Кандидат політичних наук

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 30 / Монкада - Альфаро

МІСЦЕ НА: Іспанська

результати навчання

загальні навички

Маючи звук і сильні уявлення про історію, суспільстві і культурі. Досягнення цієї конкуренції передбачає придбання критеріїв, які дозволяють зрозуміти і оцінити суспільство і поточну культуру, на основі ретельного розгляду реальної дійсності і її історичне коріння, з увагою до конституційних принципів і соціальної доктрини Церкви, мета надання випускникові відповідально брати участь у суспільному житті з метою забезпечення миру і загального блага. Будучи в стані висловити себе правильно чи належний розвиток спілкування і усного та писемного мовлення. Досягнення цієї компетентності включає в себе навчання про ресурсах красномовства та писемності. вербальні та невербальні комунікації. Будучи в змозі працювати з легкістю і ефективністю , принаймні , на одній іноземній мові. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість розвивати навички, необхідні для роботи кваліфіковано і ефективно, як в письмовій та усній формі, англійською мовою і тенденційно, в іншому іноземною мовою. Уміння працювати в національному та міжнародному контексті. Будучи в стані зрозуміти і синтезувати складні пропозиції, критично, в тому контексті , в якому вони представлені. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість визначати, розрізняти і пов'язані як основи і передумови, на яких будується експозиція будь-яких аргументів, а також стан і обгрунтувати зміст синтетичних і критично, в науковому контексті , політичні, соціальні, засоби масової інформації або в організаційній, в якому вони представлені. Будучи в змозі застосувати знання сприйняли рішення проблеми. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість, від отриманих знань для... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Загальні навички: Здатність аналізу і синтезу, забезпечуючи ефективність в процесі прийняття рішень, вирішення проблем. Досягнення цієї компетентності передбачає можливіс ... [+]

ОФІЦІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: Ступінь в області промислового проектування і розробки продукції

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 60 / Монкада - Альфаро

МІСЦЕ НА: іспанську мову

результати навчання

загальні навички

CG1. Здатність до аналізу і синтезу, забезпечуючи ефективність в процесі прийняття рішень, вирішення проблем. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість збирати аналізувати і синтезувати відповідні дані, для того, щоб приймати рішення, які включають рішення проблем або їх виявлення, будь то теоретичний або практичний, з кінцевою метою передачі висновків отримано.CG2. Здатність працювати в міждисциплінарних командах, навички ведення переговорів і консенсусу. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість інтеграції в організації та робочих груп і привести їх, бути в змозі вести переговори, керувати і посередником припущення угод з метою досягнення більш справедливого і зручно пропонованого кінцевого рішення; сприяючи напористо і повагою цілей делімітації, планування і розвитку.CG3. Здатність досліджувати і зв'язати різні галузі знань, які сходяться в професійній практиці. Досягнення цієї конкуренції передбачає набуває глобального вид обох проблем і рішень, а також можливість і здатність співвідносити різні знання, що ведуть до найбільш дієвих і ефективних рішень складних проблем. Професіонали, необхідні в суспільстві, як сьогодні обов'язково повинні взяти на себе всю складність змін і, отже, приймаючи до уваги безліч змінних, які роблять оптимальні рішення.CG4. Самонавчання здібності, відповідальність за власне навчання. Прагнення до досконалості. Досягнення цієї компетентності передбачає можливість розробити план і провести його завершення у відведений час, із завзятістю і гнучкістю, прогнозування і подолання труднощів, що виникають в їх розвитку та інтеграції змін, необхідних в процес розвитку, професійний і кваліфікований шлях.CG5. Здатність адаптуватися до технологічних змін. Чутливість до необхідності... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Загальні навички: лідерство і прийняття рішень; здатність до творчості і вирішення проблем; організаційні навички та планування; здатність аналізу та синтезу ... ... [+]

ОФІЦІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: ступінь в рекламі та зв'язках із громадськістю

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 75 / Монкада - Альфаро

МІСЦЕ НА: іспанську мову

результати навчання

загальні навички

CG1. Лідерство та прийняття рішень.CG2. Потенціал для творчості та вирішення проблем.CG3. Організаційні навички та планування.CG4. Ємність для аналізу і синтезу.CG5. усне і письмове повідомлення.CG6. Можливість управляти інформацією.CG7. Комп'ютерні навички, пов'язані з полем дослідження.CG8. етичні зобов'язання.CG9. Здатність працювати в міждисциплінарних командах.CG10. Навички в міжособистісних стосунках.CG11. Навички критичного мислення.CG12. Визнання різноманітності і мульти.CG13. Мотивація до якості.CG14. Здатність адаптуватися до нових ситуацій.CG15. Критерії розвитку потенціалу.CG16. Ємність для самостійного навчання.CG17. Потенціал для ініціативи і підприємництва.... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Загальні навички: Студенти набувають етичні зобов'язання перед суспільством в здійсненні своєї діяльності ;. студенти набувають навички в галузі використання інформаційни ... [+]

управління бізнесом

Офіційна назва: Ступінь в області ділового адміністрування

Тривалість / ECTS: 4 роки / 240 ECTS

СИДІННЯ / CAMPUS: 65 / Монкада - Альфаро; 15 / Ельче

МІСЦЕ НА: Іспанська

результати навчання

загальні навички

CG1. Студенти набувають етичні зобов'язання перед суспільством в здійсненні своєї діяльності. CG2. Студенти набувають навичок в галузі використання інформаційних технологій і зв'язку. CG3. Студенти отримують можливість працювати незалежно один від одного, щоб забезпечити їх підприємці в своїй діяльності. ... [-]
Іспанія Valencia
інформація
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

24 horas en la Universidad CEU Cardenal Herrera

Universidad CEU Cardenal Herrera. Campus Alfara del Patriarca
Address
46115 Valencia, Valencian Community, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 961 36 90 00