Прочитайте офіційний опис

СНД - Коледж міжнародних досліджень був заснований в 1981 році, американський університет, розташований у самому серці Мадрида в одній з найкрасивіших частин міста. Наша будівля легко доступна і в надзвичайно безпечній зоні. Ми пишаємося тим, що пропонуємо європейським студентам американську вищу освіту ближче до дому так само, як ми, пропонуючи американцям саме те, до чого вони звикли, тільки тут, в Іспанії.

CIS-Endicott - це надзвичайно щільне навчальне співтовариство, яке часто називають «як велика сім'я». Адміністратори та професори роблять усе можливе для того, щоб наші студенти були комфортними, оскільки ми керуємо їх тим, що в кінцевому рахунку буде одним з найбільші події їхнього життя в надзвичайно міжнародному середовищі - у багатьох випадках в чужій країні. Кожен член нашого персоналу та факультет СНД-Ендікотт жив і навчався за кордоном, тому ми розуміємо потреби наших неспанських студентів, які роблять Мадрид тимчасовим домом, а також потреби наших іспанських студентів, які в кінцевому рахунку закінчать свою роботу. Ступінь бакалавра в іншому місці.

Переваги американської системи

Американська система вищої освіти впроваджена в усьому світі в одних з найкращих і найуспішніших установ на планеті.

Основними перевагами «американської системи» є:

 • Зниження ризику академічної невдачі. Оскільки молоді люди рідко знають зі 100% впевненістю, що вони хочуть робити за десять років, студенти не зобов'язані бути замкнутими в області дослідження, в деяких випадках, вже в другому курсі середньої школи. Фактично, студенти навіть не зобов'язані остаточно обирати на початку коледжу. Студентам пропонується вибрати фокус або мажор, але, безумовно, не покарати, якщо вони змінять свою думку протягом перших двох років навчання, які в основному стосуються загальних вимог до освіти, які є майже універсальними для всіх програм ступенів. До третього року студенти зобов'язані приймати рішення, але знову ж таки, студенти в трирічному році зазвичай мають кращу позицію для прийняття такого рішення.
 • Це дуже легко змінити програми ступенів, тому що загальні курси, які необхідні для всіх спеціальностей, пропонованих в CIS-Endicott залишаються послідовними, чи студент навчається бізнесу або журналістики. Аналогічним чином, якщо студент змінюється з бізнесу на журналістику, бізнес-курси задовольняють вільні вибори, включені в загальну курсову роботу. Це дійсно найбільш гнучка система у світі, і ми вважаємо, що молодим студентам потрібен час і свобода, щоб дізнатися, хто вони, замість того, щоб бути академічно замкнутими в щось, про що могли б колись шкодувати і обурюватися.
 • Кредитна система є послідовною серед американських коледжів та університетів у всьому світі, тому передача також є відносно простою.
 • Студенти організовують та розробляють власний графік занять під наглядом та керівництвом наших досвідчених деканів.
 • Вона базується більше на практичному застосуванні концепцій, ніж теорії. Ми глибоко віримо, що студенти краще навчаються, фактично роблячи те, що вони вивчають, ніж просто намагаючись запам'ятати дані. Дані є важливими, але для того, щоб переконатися, що інформація по-справжньому вивчена, має бути менш абстрактний спосіб мислення.
 • Є щотижневі завдання, тому навчання проводиться щодня, на відміну від зупинки в кінці семестру до іспитів. Розробка навичок навчання таким чином, як правило, стає довічним активом.
 • Постійне оцінювання сприяє послідовності та заохочує студентів робити все можливе, навіть якщо вони виконують гірше, ніж очікувалося, на іспиті або проекті, оскільки вони мають безліч можливостей продемонструвати свої знання та здібності.
 • Студенти мотивуються багатьма короткостроковими цілями, а також в значній мірі несуть відповідальність за свій графік і навантаження.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Академічний партнер: Коледж Ендікотт

З 1995 року, СНД - Коледж міжнародних досліджень тісно співпрацює з нашим академічним партнером, Endicott College , що дозволяє студентам, які навчаються в СНД, отримувати кредити Endicott College. Щороку, 40% наших повних студентів, які шукають ступінь, переходять до кампусу Коледжу Ендікотт в прекрасних Беверлі, штат Массачусетс, щоб закінчити останні два роки їхньої ступеня бакалавра.

По завершенню перших двох років навчання в CIS-Endicott Madrid , студентам пропонується можливість подати заявку на перехід до будь-якого американського університету в світі, щоб закінчити свій ступінь, залишитися з нами для обраних програм або перейти безпосередньо до коледжу Endicott у Массачусетсі. , як логічно це роблять багато наших учнів.

Цікаві факти про Endicott:

 • Заснована в 1939 році.
 • Розташований приблизно в 30 хвилинах від Бостона, штат Массачусетс.
 • Щорічно навчається понад 2400 студентів.
 • Великий американський кампус з власними пляжами, кафетеріями, тренажерними залами, кабінетами, їдальнями, студентськими резиденціями, спортивними майданчиками, магазинами і все, що студент міг би знадобитися прямо на території кампусу. Це можна порівняти з життям у маленькому місті.
 • Атмосфера американського університету.
 • Дуже безпечний кампус для іноземних та національних студентів.

Один з 25 кращих регіональних університетів Півночі (збільшення від # 34 у 2018 році)

Переважна більшість (95%) студентів СНД, які закінчили коледж Ендікотт в штаті Массачусетс, розповідають, що досвід був як академічно, так і особисто збагачувався і що вони дуже рекомендують Коледж Endicott.

Акредитація

У 1995 році Коледж міжнародних досліджень і коледж Ендікотт уклав угоду про приналежність, згідно з якою студенти СНД, які навчаються в академічних програмах Коледжу Ендікот, отримують кредит Endicott College, який може бути переданий будь-якому коледжу або університету США.

Коледж Ендікотт (штат Массачусетс, США) акредитований Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC).

СНД уповноважена громадою Мадрида як іноземний університет в Іспанії (BOCM 6 квітня 1998 р.).

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

CIS Endicott International

Управління бізнесом - це програма, яка вимагає 126 балів за ступінь бакалавра, 65 з яких закінчуються протягом перших двох років. Сама програма пропонує студентам загальн ... [+]

Ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом призначений для розвитку авторитетної перспективи та особистих лідерських навичок, які потрібні успішним бізнес-менеджерам. Від керівника до генерального директора, цей трек допомагає студентам стати ефективними менеджерами в складних умовах. Стажування є невід'ємною частиною навчального плану. Завдяки досвіду реального світу, студенти навчаються, як готуватися до майбутніх професій. Можливі ролі стажування включають управління людськими ресурсами, управління споживчими товарами, управління роздрібною торгівлею та некомерційне управління.... [-]

Іспанія Community of Madrid
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CIS Endicott International

Маркетингові комунікації - це програма, що складається з курсів у галузі маркетингу та комунікацій, з 126 необхідними кредитами для отримання диплома бакалавра, 65 з яких ... [+]

Завдяки їхній курсовій роботі, студенти, які проводять комунікації, досліджують багато способів впливу медіа на людину та суспільство, локально та на міжнародному рівні. Студентам надається солідний академічний досвід, який сприяє розвитку навичок письмового та критичного мислення, а також теоретичних і прикладних знань. Стажування є невід'ємною частиною навчального плану. Завдяки реальному досвіду роботи під час програми студенти краще підготуються до майбутніх професій. Можливі ролі стажування включають: кіно-, теле- та радіовиробництво, рекламну та маркетингову діяльність, а також письмове та онлайн-видання преси - плюс багато іншого.... [-]

Іспанія Community of Madrid
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

CIS Endicott International

Ця програма пропонує студентам можливість відвідувати коледж в Іспанії на одному з найвідоміших коледжів у США (CIS-Endicott International), граючи у футбол на професійно ... [+]

Ця програма пропонує студентам можливість відвідувати коледж в Іспанії на одному з найвідоміших коледжів у США (CIS-Endicott International), граючи у футбол на професійному рівні.

Програма Elite Soccer University є спільною справою, яка об'єднує вищу освіту та висококваліфіковану футбольну підготовку.

Університетська програма Elite Soccer призначена для студентів з усього світу, які бажають продовжувати навчання в авторитетному американському коледжі, одночасно беручи участь у висококваліфікованому футбольному тренінгу, який зосереджений на загальному академічному та професійному спортивному вдосконаленні студента.... [-]

Іспанія Community of Madrid
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CIS Endicott International

Ліберальні дослідження - це програма, що складається з 65 кредитів, що складається з курсів у сфері бізнесу та гуманітарних наук. Програма пропонує студентам загальні вим ... [+]

Приймаючи курси ліберальних досліджень, які охоплюють безліч різноманітних дисциплін, студенти можуть вивчати широкий спектр предметів ліберального мистецтва, відкриваючи потужні та незаперечні зв'язки між галузями, такими як політика, література, наука, соціологія, мистецтво та історія. Експозиція до декількох областей студентів з широкою базою знань і розширеними навичками критичного читання, письма та мислення. Стажування є невід'ємною частиною навчального плану. Завдяки реальному досвіду роботи під час програми студенти краще підготуються до майбутніх професій. Можливі стажування включають досвід роботи в художніх галереях, музеях, готелях, а також компаніях з управління мистецтвом та подіями - і багато іншого.... [-]

Іспанія Community of Madrid
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Study Abroad - Madrid

Location address
Calle de Velázquez,140
Community of Madrid, 28006 ES
Social Media
Location address
Hale Street 376
Beverly, Massachusetts, 01915 US