CIS Endicott International

Введення

Прочитайте офіційний опис

СНД - Коледж міжнародних досліджень був заснований в 1981 році, американський університет, розташований у самому серці Мадрида в одній з найкрасивіших частин міста. Наша будівля легко доступна і в надзвичайно безпечній зоні. Ми пишаємося тим, що пропонуємо європейським студентам американську вищу освіту ближче до дому так само, як ми, пропонуючи американцям саме те, до чого вони звикли, тільки тут, в Іспанії.

CIS-Endicott - це надзвичайно щільне навчальне співтовариство, яке часто називають «як велика сім'я». Адміністратори та професори роблять усе можливе для того, щоб наші студенти були комфортними, оскільки ми керуємо їх тим, що в кінцевому рахунку буде одним з найбільші події їхнього життя в надзвичайно міжнародному середовищі - у багатьох випадках в чужій країні. Кожен член нашого персоналу та факультет СНД-Ендікотт жив і навчався за кордоном, тому ми розуміємо потреби наших неспанських студентів, які роблять Мадрид тимчасовим домом, а також потреби наших іспанських студентів, які в кінцевому рахунку закінчать свою роботу. Ступінь бакалавра в іншому місці.

Переваги американської системи

Американська система вищої освіти впроваджена в усьому світі в одних з найкращих і найуспішніших установ на планеті.

Основними перевагами «американської системи» є:

 • Зниження ризику академічної невдачі. Оскільки молоді люди рідко знають зі 100% впевненістю, що вони хочуть робити за десять років, студенти не зобов'язані бути замкнутими в області дослідження, в деяких випадках, вже в другому курсі середньої школи. Фактично, студенти навіть не зобов'язані остаточно обирати на початку коледжу. Студентам пропонується вибрати фокус або мажор, але, безумовно, не покарати, якщо вони змінять свою думку протягом перших двох років навчання, які в основному стосуються загальних вимог до освіти, які є майже універсальними для всіх програм ступенів. До третього року студенти зобов'язані приймати рішення, але знову ж таки, студенти в трирічному році зазвичай мають кращу позицію для прийняття такого рішення.
 • Це дуже легко змінити програми ступенів, тому що загальні курси, які необхідні для всіх спеціальностей, пропонованих в CIS-Endicott залишаються послідовними, чи студент навчається бізнесу або журналістики. Аналогічним чином, якщо студент змінюється з бізнесу на журналістику, бізнес-курси задовольняють вільні вибори, включені в загальну курсову роботу. Це дійсно найбільш гнучка система у світі, і ми вважаємо, що молодим студентам потрібен час і свобода, щоб дізнатися, хто вони, замість того, щоб бути академічно замкнутими в щось, про що могли б колись шкодувати і обурюватися.
 • Кредитна система є послідовною серед американських коледжів та університетів у всьому світі, тому передача також є відносно простою.
 • Студенти організовують та розробляють власний графік занять під наглядом та керівництвом наших досвідчених деканів.
 • Вона базується більше на практичному застосуванні концепцій, ніж теорії. Ми глибоко віримо, що студенти краще навчаються, фактично роблячи те, що вони вивчають, ніж просто намагаючись запам'ятати дані. Дані є важливими, але для того, щоб переконатися, що інформація по-справжньому вивчена, має бути менш абстрактний спосіб мислення.
 • Є щотижневі завдання, тому навчання проводиться щодня, на відміну від зупинки в кінці семестру до іспитів. Розробка навичок навчання таким чином, як правило, стає довічним активом.
 • Постійне оцінювання сприяє послідовності та заохочує студентів робити все можливе, навіть якщо вони виконують гірше, ніж очікувалося, на іспиті або проекті, оскільки вони мають безліч можливостей продемонструвати свої знання та здібності.
 • Студенти мотивуються багатьма короткостроковими цілями, а також в значній мірі несуть відповідальність за свій графік і навантаження.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Академічний партнер: Коледж Ендікотт

З 1995 року, СНД - Коледж міжнародних досліджень тісно співпрацює з нашим академічним партнером, Endicott College , що дозволяє студентам, які навчаються в СНД, отримувати кредити Endicott College. Щороку, 40% наших повних студентів, які шукають ступінь, переходять до кампусу Коледжу Ендікотт в прекрасних Беверлі, штат Массачусетс, щоб закінчити останні два роки їхньої ступеня бакалавра.

По завершенню перших двох років навчання в CIS-Endicott Madrid , студентам пропонується можливість подати заявку на перехід до будь-якого американського університету в світі, щоб закінчити свій ступінь, залишитися з нами для обраних програм або перейти безпосередньо до коледжу Endicott у Массачусетсі. , як логічно це роблять багато наших учнів.

Цікаві факти про Endicott:

 • Заснована в 1939 році.
 • Розташований приблизно в 30 хвилинах від Бостона, штат Массачусетс.
 • Щорічно навчається понад 2400 студентів.
 • Великий американський кампус з власними пляжами, кафетеріями, тренажерними залами, кабінетами, їдальнями, студентськими резиденціями, спортивними майданчиками, магазинами і все, що студент міг би знадобитися прямо на території кампусу. Це можна порівняти з життям у маленькому місті.
 • Атмосфера американського університету.
 • Дуже безпечний кампус для іноземних та національних студентів.

Один з 25 кращих регіональних університетів Півночі (збільшення від # 34 у 2018 році)

Переважна більшість (95%) студентів СНД, які закінчили коледж Ендікотт в штаті Массачусетс, розповідають, що досвід був як академічно, так і особисто збагачувався і що вони дуже рекомендують Коледж Endicott.

Акредитація

У 1995 році Коледж міжнародних досліджень і коледж Ендікотт уклав угоду про приналежність, згідно з якою студенти СНД, які навчаються в академічних програмах Коледжу Ендікот, отримують кредит Endicott College, який може бути переданий будь-якому коледжу або університету США.

Коледж Ендікотт (штат Массачусетс, США) акредитований Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC).

СНД уповноважена громадою Мадрида як іноземний університет в Іспанії (BOCM 6 квітня 1998 р.).

Розташування

Мадридська громада

Address
Calle de Velázquez,140
28006 Мадридська громада, Іспанія

Беверлі

Address
Hale Street 376
01915 Беверлі, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія