ESART Campus Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ESART

ESART Campus Barcelona - це Міжнародний центр вищих навчальних закладів, який викладає ступінь бакалавра з інтерпретації, музичного театру, танцю, музики: створення та виробництво, мистецьке управління та виробництво, акредитований університетом Bath Spa (Великобританія). Як на іспанському, так і на міжнародному рівнях, усі ступені мають офіційне визнання, гарантоване Болонським договором в рамках Європейського простору вищої освіти.

ESART Campus Barcelona інтегрована в групу Montcau. Ця група, заснована в 1965 році, складається з декількох освітніх центрів.

Grup Montcau співпрацює з престижними установами у Великобританії вже більше десяти років. ESART починає свою діяльність у 2013 році, наша штаб-квартира в Сант-Кугат-дель-Вальесі під назвою Центр досліджень ESART, а в 2015 році ESART Campus Barcelona починає свою діяльність у Барселоні.

Ми пропонуємо університетські студії, акредитовані Pearson International і Bath Spa University Сполученого Королівства:

  • Бакалавр (з відзнакою) в акторському (інтерпретаційному та музичному театрі)
  • Бакалавр (з відзнакою) у танці (танці)
  • Бакалавр (з відзнакою) у комерційній музиці (музика: створення та виробництво)
  • Ступінь бакалавра (з відзнакою) в галузі управління (художнє управління та виробництво)

Педагогічна філософія ESART зосереджена на:

  • Центральне місце студента та його особисте навчання.
  • Баланс між теорією і практикою, що підкреслює важливість практики в навчанні.
  • Супровід учня в навчальному процесі.
  • Розвиток особистої самостійності та самостійної відповідальності в процесах навчання.
  • Підтримка команди, що складається з викладачів та міжнародних експертів з академічних та професійних галузей кожного ступеня.

Наші ступені

Завдяки угодам про акредитацію та затвердження, укладеним з Пірсоном (Великобританія) і університетом Bath Spa University (Великобританія), програми ESART призвели до нагородження серії британських університетських дипломів.

Як звичайно в Сполученому Королівстві, ступінь бакалавра (BA Hons) триває три роки і складається з 180 кредитів ECTS. Програми ESART охоплюють перші два роки (120 ECTS / 240 британських кредитів) через ступінь Пірсона, відому як BTEC Higher National Diploma (HND).

Через процес гомологізації, університет Bath Spa підтверджує ступінь BTEC HND як еквівалент перших двох років, і студенти ESART відвідують останній рік програми в Барселоні за такими ж темами та змістом, які позначені програмами Bath Spa University. ,

Підсумовуючи: ступінь бакалавра - HND та BA (Hons) - викладає ESART та нагороджений університетом Pearson та Bath Spa, офіційними та міжнародними визнаними згідно з нормами, встановленими як «рамками європейської якості» (EQF) Болонський договір та Європейський простір вищої освіти.

Пірсон:

Мітка Пірсона підтримується 150-річним досвідом і наразі пропонує більш ніж 200 градусів у 20 різних областях дослідження. Вона є провідним провайдером освітніх послуг у світі, що пропонує міжнародно визнані ступені, а також послуги з акредитації та оцінки якості для шкіл та вищих навчальних закладів у 75 країнах світу. На міжнародному рівні більше 1 мільйона студентів вивчають акредитовану Пірсоном.

Університет Spa Spa:

Університет Spa Spa, заснований в 1852 році, є одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів Сполученого Королівства. У рейтингу (2015 р.) Входила до числа п'яти кращих університетів інновацій і входить до десятки кращих за якість їх викладання. Bath Spa пропонує своїм студентам 7000 студентів ступенів у більш ніж 230 дисциплінах.

Розташування

Барселона

Address
Carrer Còrsega, 409
08037 Барселона, Каталонія, Іспанія