Прочитайте офіційний опис

Hacer Creativo - єдина школа, уповноважена Арагонським регіональним урядом для навчання Fashion Design та нагородження офіційним та визнаним ступенем дизайну мод. Hacer Creativo навчають нових талантів майже 20 років і користуються відмінною репутацією серед модних та дизайнерських компаній у всьому світі.

У ХК ми насолоджуємось і ділимось нашим покликанням щодня з нашими студентами та співробітниками та закликаємо вас зустрітись із нами та відчувати солодку емоцію професійного дизайну.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Hacer Creativo School of Fashion Design

Навчальна програма Hacer Creativo за кордоном для цього ступеня була створена у захоплюючому підході до багатьох навчальних закладів. Наша програма відкрита для всіх студ ... [+]

Навчальна програма Hacer Creativo за кордоном для цього ступеня була створена у захоплюючому підході до багатьох навчальних закладів. Наша програма відкрита для всіх студентів, які бажають вивчати мода в Іспанії англійською мовою та поєднують ці дослідження з курсами за кордоном. Три повні академічні роки - англійською.

Ви приєднаєтесь до міжнародної програми бакалавра мистецтв в Fashion Design в Сарагосі, Іспанія протягом 2 років (120 ECTS). На вашому третьому курсі ви будете переносити навчання в кампус HC, розташованого в університеті, що співпрацює в Лондоні, для виконання останніх 2 семестрів (60 ECTS).... [-]

Іспанія Zaragoza
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Av. Ranillas, 5D, 50018 Zaragoza
50018 Zaragoza, Aragon, Іспанія