IE University

Введення

Прочитайте офіційний опис

переосмислення унікальність

Трансформаційна досвід, який сприятиме зміцненню Вашої унікальне значення і дозволяють грати провідну роль у формуванні світу.

IE університет для студентів, які підхід до навчання як спосіб життя, і хто відкритий світу і перетворюючої ролі вищої освіти. Ми забезпечуємо сприятливі співтовариство, де студенти і викладачі взаємодіяти разом в процесі навчання.

Унікальне середовище навчання в IE університету створено на об'єднуючи персоналізованого, студент-орієнтованих спільноти, у відкритому середовищі, яка охоплює багато різноманітних осіб, ідей і підходів. Щороку понад 100 національностей представлені на кампусах в Сеговії та Мадриді, з більш ніж 65% його студентів, що надходять ззовні Іспанії.

IE Університет визнаний за його якість у викладанні і навчанні, яке підраховує його серед кращих університетів світу. Крім того, його студентські програми визнані найпрестижнішими асоціаціями в своїх відповідних областях.

З гуманістичного підходу, підприємницького духу, інноваційне бачення, і зосередитися на академічної суворості, IE Університет прагне до навчання фахівців і експертів, які будуть мати значення в суспільстві. Наша практика підхід до навчання починається в класі і продовжується в різних частинах світу, щоб повністю підготувати студентів IE University, щоб стати міжнародним фахівцям.

Якщо ви хочете надихаючу і складної освіту, яке буде формувати, хто ви і хто ви станете, IE університет розширить свої горизонти, підключити вас до світу, і направляти вас на унікальний шлях, необхідного для досягнення поставлених цілей.

Десять причин, щоб вчитися в університеті IE Унікальний середовище навчання

IE університет пропонує унікальну середу навчання, яка переглядає вищу освіту для професіоналів сьогодні. Ми будемо готувати вас до успіху, дозволяючи розвивати свою точку зору і відкрити свій повний потенціал. IE Університет визнаний за його якість у викладанні і навчанні, яке підраховує його серед кращих університетів світу.

Студент-орієнтований підхід

IE університет приймає індивідуальний і особистісно-орієнтований підхід до освіти, де викладачі та студенти активно беруть участь в досвіді навчання. Ви приєднаєтесь сприятливих співтовариство, яке цінує свою унікальність і проведе вас, як ви формувати свій власний шлях.

Рівних міжнародний досвід

Наша багата різноманітність забезпечує середовище, яке дає Вам міжнародні перспективи, необхідної, щоб бути успішним в глобальному світі. З більш ніж 65% наших студентів з-за кордону, які представляють понад 100 країн, ви будете вивчати з воістину різноманітного співтовариства. Обмін дослідження з нашими партнерами по всьому світу престижних і можливості стажувань по всьому світу пропонують неперевершену міжнародний досвід.

Різноманітні факультет, доступними для вас

різноманітні факультет ІЕ університету складається з двох відмінних вчених і досвідчених фахівців з міжнародним досвідом і тісні зв'язки з діловим світом. Більш того, наші професори, доступні для вас. Ви будете мати щоденне взаємодію з вашими викладачами, які підтримують вас з регулярною зворотного зв'язку і підключити вас до професійної світі.

Виведи нетрадиційний в вас

Ми забезпечуємо навколишнє середовище, де ви можете бути відкритими для нових способів мислення, звільнити свій творчий, і підприємство в незвідане.

Вибирайте свій власний шлях до успіху

Наші інноваційні програми ступеня визнаються найбільш престижних асоціацій в своїх областях, і інтегрувати різні підходів до навчання і опцій, які дозволяють формувати свій власний освіту відповідно до ваших професійними прагненнями.

Помістіть ваше навчання на практиці

Ми об'єднуємо теорію і практику з моменту Ви прийшли. Ви будете приймати те, що ви дізнаєтеся в класі і застосовувати його до реальних випадків життя і при управлінні свої власні проекти. Щорічно студенти можуть вибрати різні варіанти стажування, працюючи в університетському містечку, в Іспанії і по всьому світу, а також купувати вражаючий набір навичок і професійного досвіду, які роблять їх вельми популярними, коли вони закінчать.

Навчання для майбутнього

IE університет посідає перше місце серед десяти найбільших університетів у всьому світі для інновацій в технологіях і навчання. Ми поставляємо практичну і відповідну освіту, яке готує вас для задоволення професійних потреб ви будете стикатися в майбутньому.

Живи своїм студентським життям в повній мірі

Ви приєднаєтесь яскраву і різноманітну студентське співтовариство жити свою університетське життя в повній мірі. Насолоджуйтесь життя в Іспанії, подорожі, а також участь у всіх позашкільних можливостей ви будете мати в IE університету.

Твій шлях до твого майбутнього

Ми допомагаємо нашим випускникам розпочинати свою кар'єру в різних галузях і по всьому світу. Роботодавці провідних компаній по всьому світу вважають IE University серед кращих університетів, де вони хочуть, щоб набрати з. Більш того, ви будете належати до товариства понад 45000 IE випускників по всьому світу, подружитися на все життя, і насолоджуватися активним Alumni Network, що ви завжди можете залежати від всієї вашої професійної подорож.

Розташування

Мадрид

IE University

Address
Calle María de Molina 31
28006 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
34 921 412 410

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited