Javier Barroeta Alta Costura

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша школа моди та високої моди в Більбао

Спеціалізуйтесь у світі моди, текстильного дизайну та верхньої моди.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

Навчіться створювати свої власні сукні та все, що ви хочете знати про світ високої моди із школою Javier Barroeta.

Маючи понад 40 років у світі Haute Couture, Хав'єр Бароета виявляє відсутність практичної підготовки у молодих дизайнерів, і у 2015 році він відкриває двері своєї школи Haute Couture, піонера в країні Басків.

Для того, щоб надати спадкоємності своїй спадщині, захопленій модою та молодими дизайнерами з усього світу, вони вивчають кожен курс своїх унікальних технік під своїм творчим керівництвом, щоб спеціалізуватися на світі Haute Couture із широким навчальним пропозицією.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

Навіщо тренуватися в модній індустрії зі школою Хав'єра Барроети?

 • Більше 2,5% ВВП: сектор у постійному зростанні
 • Більше 19 000 компаній: стратегічний сектор Іспанії - індустрія моди
 • Стажування в найпрестижніших компаніях як на національному, так і на міжнародному рівні
 • Міжнародне визнання однієї із посилань Haute Couture в Іспанії та викладачів, які працювали на основних брендах моди

Шкільні цінності

 • 100% практичне навчання
 • Моделювання манекена на моді
 • Невеликі групи
 • Навчальне навчання
 • Професіонали сектору високої моди та дизайну
 • Вивчіть історію та методику роботи школи
 • 100% шиття ручної роботи, унікальне навчання.

Наші співробітники

Угоди з важливими компаніями про стажування.

121819_collaboration.png

Історія школи високої моди

Хав'єр Барроета народився в Лемоа (Біскайя, країна Басків), де його раннє покликання кутюр’є привело його до того, що він був учнем найкращого свого часу майстра високої кутюри Педро Родрігес. У складі своєї команди в Мадриді Хав'єр Барроетта протягом чотирьох років дізнається, що він першим в Іспанії зробив паради на подивах з манекенами. Дуже цікавий кутюр’є та важливий твір для розуміння історії іспанської моди. Сьогодні Хав'є є продовжувачем спадщини, яку він зробив власною, розвинувши власну техніку, удосконалившись та збагатившись своїм досвідом роботи майстра кутюр за ці 40 років.

У 1989 році він заснував сучасний дім високої моди в Більбао. Саме в його майстерні він робить, презентує свої колекції та балує своїх клієнтів. З роками він розширює свій Всесвіт створенням весільних суконь, суконь і суконь для гостей, розроблених виключно по одному. У свою чергу, він створює власну лінійку прет-а-портера, напів-кутюр та високої шкіряної роботи "ретельною та емоційною роботою, де я працюю з почуттями", - пояснює Хав'єр. Вишукані колекції для особливих жінок.

Хав'єр Барроета виявляє недостатню практичну підготовку у молодих дизайнерів, і в 2015 році він відкриває двері своєї школи високої моди, піонера в країні Басків. Для того, щоб надати спадкоємності своїй спадщині, захопленій модою та молодими дизайнерами з усього світу, вони вивчають кожен курс своїх унікальних технік під своїм творчим керівництвом, щоб спеціалізуватися на світі Haute Couture із широким навчальним пропозицією.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

філософія

Ця школа заснована на кустарних роботах, де ручна робота та нові технології поєднуються для підготовки майбутніх дизайнерів моди.

Філософія школи Більбао Хав'є Барроета полягає в тому, щоб передати всі знання, здобуті протягом своєї кар'єри, щоб молоді дизайнери володіли майстерністю, щоб мати можливість очолити чи бути частиною великих команд чи майстерень

Офіційне слово походить від терміна торгівля, Хав'єр Барроета твердо вважає, що торгівлю Haute Couture необхідно передавати, щоб якість та дизайн залишалися відмітною ознакою майбутніх модельєрів.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

методологія

Школа моди та Хаут Кутюр Хав'єра Барроета пропонує семінарський тренінг, де шиття та ліплення на манекенах є важливими.

Знаючи, що мистецька та дизайнерська підготовка необхідна для того, щоб навчати майбутніх творчих, Школа Haute Couture Javier Barroeta Bilbao заснована на 3 стовпах:

 • Моделювання манекена
 • Пошиття ручної роботи
 • Творчість та дизайн

Усі предмети доповнюють один одного і приєднуються один до одного, так що студент має постійне навчання та динаміку додає кожен розділ.

мети

Школа Haute Barroeta Bilbao Haute Couture заснована з метою пропонувати 100% практичне навчання, де студенти вивчають методи, необхідні для виконання різних дисциплін у світі моди.121827_121801_JavierBarroeta.jpg

Розташування

Більбао

Address
Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain
48008 Більбао, Країна Басків, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: