Universidad Camilo José Cela

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому варто вчитися в UCJC?

У Каміло Хосе Села університет ми пропонуємо різну освіту. Активне утворення, яке дає можливість жити ваш університет жити в, повної як всередині, так і за її межами класної кімнати для Вас, щоб стати професіоналом ви прагнете бути.

Професорсько пропозицію грунтується на трьох принципах, впроваджених в нашій ДНК:

МЕЖДИСЦИПЛІНАРНІСТЬ

Поєднання знань, культури і дисципліни дає Вам можливість поділитися лекційними залами зі студентами з інших ступенів, що здобуває знання за межами вашої власної спеціалізації і готують вам вирішувати складні завдання 21-го століття.

ІННОВАЦІЯ

Ми відрізняємося від інших університетів завдяки нашій відкритій освітньою моделлю та підходу, який є набагато більш актуальним в часи ми живемо.

МІЖНАРОДНИЙ ПОРЯДОК

Наша мета полягає в тому, щоб підготувати автономні особа, які в змозі керувати своєю власною професійною кар'єрою за час їхнього життя в незалежній і підтримуючої манері в глобальному контексті.

МИ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ

У UCJC ми навчаємо фахівець, здатні зробити свій шлях в гібридних середовищах і облицювальний складні робочі завдання.

Для того, щоб досягти цього, ми пропонуємо багатогранний метод навчання.

Простий спосіб розробки декількох навичок і знань, які допоможуть вам виділитися на ринку праці.

СПОРТ

UCJC спортивний клуб є частиною нашої ідентичності.

Унікальна концепція в університетських спортивних клубах, розташованих в кампусі Мадрид-Віллафранка зі спеціалізованими школами і викладачами.

Зробити більшість наших 40000 квадратних метрів об'єктів в оточенні зелені і природи.

МИ новаторів

У SEK Освітньої групи у нас є постійне прагнення до утворення інноваційних і передових тенденцій.

Ми розуміємо, що ми навчаємо професіоналів майбутнього, відповідальність, яка штовхає нас постійно розвиватися досвід навчання студентів.

Ми приймаємо виклик інновації своєї навчальної програми і переглянути форми університетської освіти з точкою зору перевершуючи традиційні моделі і синхронізації їх з новою освітньою парадигмою, сфокусованої на студент і їх навчання.

МИ INTERNATIONAL

  • 120+ угоду з університетом з усім світом
  • 164 ОБМІН СТУДЕНТИ ОБМІН НАВЧАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ НА CAMPUS
  • 51 різних країн, які живуть разом в університетському містечку
  • 9 ОСНОВНІ МОВИ ГОВОРЯТЬ В НАШИХ лекційних аудиторіях

Максимально можливість поділитися ваш профіль з Someof кращі університети fromaround світ.

Ми підвищити мобільність міжнародних програм обміну. Досвід в таких університетах, як Гарвард і Стенфорд. Всі студенти UCJC, які вибрали для мобільності в даний час на біржах. Наш міжнародний Викладацький зміцнити свою освіту, даючи вам більш глобальний професійний кругозір.

VILLAFRANCA CAMPUS

Campus Мадрид-Villafranca охоплює більше 100 000 квадратних метрів об'єктів, в оточенні природи і всього в 20 хвилинах їзди від центру Мадрида. Кампус оснащений за останнім словом техніки і практичні робочим простором від кожного ступеня і шкіл, дозвілля простору, конференц-зали для групової роботи та спортивних споруд вищого класу.

ALMAGRO URBAN CAMPUS

UCJC Вища школа розміщується на початку 20-го століття історичної будівлі в самому центрі Мадрида, на вулиці Альмагро. Оточений широкий спектр послуг та видів транспорту для зручності наших студентів, в ньому знаходиться понад 3500 метрів в квадрат з близько 20 лекційних залів і великого критого двору для проведення різних заходів і заходів.

Розташування

Мадрид

Address
C/ Castillo de Alarcón, 49
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія