University of Alcalá

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Алкала (грн.) - державний університет, який зобов’язаний досконалості викладання та досліджень, які він забезпечує, адаптуючи свою підготовку до соціальних змін та соціальних потреб, а також залучаючи та зберігаючи таланти. Її кількість серед його пріоритетів - сприяння працевлаштуванню студентів; здійснення соціально відповідальної політики, що зміцнює її репутацію відкритої, інтегруючої та відданої установи; та розвиток ефективного, відповідального та прозорого управління на основі його підзвітності самому закладу та суспільству.

Розташований в історичному місті Алькала-де-Енарес, в 30 кілометрах від Мадрида, університет має 28 тисяч студентів, 2000 професорсько-викладацького складу та 800 службовців та адміністративних працівників. Його три кампуси - Історичний, Наука і Технології та Гвадалахарські кампуси - грають у своєму розпорядженні до 40 програм для отримання ступеня бакалавра, 78 офіційних програм післядипломної освіти та широкого спектру курсів навчання протягом усього життя у всіх областях знань.

Входить до основних національних та міжнародних рейтингів, UAH є одним з кращих світових університетів як у глобальному масштабі, так і для таких показників, як викладання, працевлаштування, інтернаціоналізація, результати досліджень, обладнання та інфраструктури, стабільність та соціальні зобов'язання.

В той же час історичний і авангардний гривень є одним з найбільш поважних університетів Європи і може простежити своє походження ще в 1293 році і середньовічну Studia generalia. У 1499 році Кардинал Сіснерос заснував Коледж Св. Гільдефонса з метою створення прототипу університетського міста, який буде діяти як зразок для інших в Іберо-Америці. Серед своїх найвідоміших учнів він має такі фігури, як Лопе де Вега, Кальдерон де ла Барка, Франсіско де Кеведо, Тірсо де Моліна, Фрей Луїс де Леон, Ігнасіо де Лойола або Гаспар Мельхор де Йовелланос, а також Марія Ісідра де Гусман - перша жінка в Іспанії, яка отримала докторську ступінь.

Його унікальна університетська модель та збереження її багатого архітектурного та мистецького мистецтва привели до того, що в 1998 році ЮНЕСКО стала її світовою спадщиною.

University of Alcalá також є світовим еталоном для викладання іспанської мови та культури, її соціальної прихильності та захисту прав людини. Недарма його історичний Paraninfo або актовий зал є етапом для церемонії вручення премії Сервантеса за літературу іспанською мовою, премії Короля Іспанії з прав людини, або премії «Camino Real».

Місія

Комплексне навчання студентів та їх особистісний та професійний розвиток завдяки якісному навчанню, створенню та передачі знань, поширенню науки та культури.

Бачення

Бути провідним університетом у міжнародному контексті, відданим суспільству, інклюзивному і відкритому для світу, сприяючи просуванню знань і підготовці громадян шляхом якісного викладання, досконалості в дослідженні та пропаганді етичних і соціально відповідальних відносин .

Ти знав...?

  • Серед найкращих у світі університетів у рейтингу QS World University і рейтингу університету Times Higher Education World University.
  • Три з University of Alcalá курсів, що викладаються в University of Alcalá (фізіотерапія, англійська студія та латиноамериканські дослідження) є одними з найкращих в Іспанії, згідно з рейтингом, що випускається щорічно газетою "Ель Мундо" у додатку до "50 міст".
  • 8 магістрів, які викладаються в гривнях, є одними з кращих в Іспанії , згідно з додатком «250 магістрів», що випускається щорічно газетою El Mundo.
  • Англійські студії є однією з 200 кращих предметів у світі, а сучасні мови входять до числа 250 кращих за рейтингом QS World University за тематикою.
  • UAH - це перший іспанський державний університет, який займається викладанням у відповідності до рейтингу CYD (Фонд знань та розвитку).
  • Серед найкращих у світі університетів політики екологічної стабільності в рейтингу UI Greenmetric World University.

Розташування

Алькала де Енарес

Address
Pza. San Diego, s/n 28801 - Alcalá de Henares
Алькала де Енарес, Мадридська громада, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: