University of Alcalá

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Алькала (грн.) - це державний університет, який зобов’язаний досконалості викладання та досліджень, які він забезпечує, адаптуючи свою підготовку до соціальних змін та соціальних потреб, а також залучаючи та зберігаючи таланти. Її кількість серед його пріоритетів - стимулювання працевлаштування студентів; здійснення соціально відповідальної політики, що зміцнює її репутацію відкритої, інтегруючої та відданої установи; та розвиток ефективного, відповідального та прозорого управління на основі його підзвітності самому закладу та суспільству.

Розташований у історичному місті Алькала-де-Енарес, в 30 кілометрах від Мадрида, університет має 28 000 студентів, 2000 викладацького складу та 800 служб та адміністративного персоналу. Його три кампуси - Історичний, Наука та Технології та Гуадалахара - пропонують 40 програм бакалаврату, 78 офіційних програм післядипломної освіти та широку пропозицію курсів протягом усього життя у всіх галузях знань.

Включений у основні національні та міжнародні рейтинги, гривня є одним з найкращих університетів світу як у глобальному масштабі, так і за такими показниками, як викладання, працевлаштування, інтернаціоналізація, результати досліджень, обладнання та інфраструктура, стійкість та соціальна відданість.

В той же час історичний і авангардний гривень є одним з найбільш поважних університетів Європи і може простежити своє походження ще в 1293 році і середньовічну Studia generalia. У 1499 році Кардинал Сіснерос заснував Коледж Св. Гільдефонса з метою створення прототипу університетського міста, який буде діяти як зразок для інших в Іберо-Америці. Серед своїх найвідоміших учнів він має такі фігури, як Лопе де Вега, Кальдерон де ла Барка, Франсіско де Кеведо, Тірсо де Моліна, Фрей Луїс де Леон, Ігнасіо де Лойола або Гаспар Мельхор де Йовелланос, а також Марія Ісідра де Гусман - перша жінка в Іспанії, яка отримала докторську ступінь.

Його унікальна університетська модель та збереження її багатого архітектурного та мистецького мистецтва привели до того, що в 1998 році ЮНЕСКО стала її світовою спадщиною.

University of Alcalá - це також світовий орієнтир для викладання іспанської мови та культури, її соціальних зобов'язань та захисту прав людини. Не дарма його історичний Paraninfo або актовий зал - церемонія вручення статусу премії Сервантеса за літературу іспанською мовою, премії короля Іспанії за права людини або премії «Каміно Реал».

Місія

Всебічне навчання студентів та їх особистісний та професійний розвиток шляхом якісного викладання, створення та передачі знань та поширення науки та культури.

Бачення

Бути провідним університетом у міжнародному контексті, відданим суспільству, інклюзивному та відкритому до світу, сприяючи поглибленню знань та навчанню громадян за допомогою якісного викладання, досконалості у дослідженні та сприяння етичному та соціально відповідальному ставлення.

Ти знав?

  • Серед найкращих у світі університетів у рейтингу QS World University і рейтингу університету Times Higher Education World University.
  • Три з University of Alcalá курсів, що викладаються в University of Alcalá (фізіотерапія, англійська мова та іспанознавство) є одними з найкращих в Іспанії, згідно з рейтингом, що випускається щорічно газетою «Ель Мундо» у додатку до «50 міст».
  • 8 магістрів, які викладаються в гривнях, є одними з кращих в Іспанії , згідно з додатком «250 магістрів», що випускається щорічно газетою El Mundo.
  • Англійські студії є однією з 200 кращих предметів у світі, а сучасні мови входять до числа 250 кращих за рейтингом QS World University за тематикою.
  • UAH - це перший іспанський державний університет, який займається викладанням у відповідності до рейтингу CYD (Фонд знань та розвитку).
  • Серед найкращих у світі університетів політики екологічної стабільності в рейтингу UI Greenmetric World University.

Розташування

Алькала де Енарес

Address
Pza. San Diego, s/n
28801 - Alcalá de Henares

Алькала де Енарес, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: