Valencia Catholic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет Валенсія "Сан - Вісенте Мученик» присвячений справі істини через служіння гідності людини і справа Церкви. Робота розроблена в цьому університеті грунтується на глибокому переконанні, що знання і розум є вірними слугами віри.

Born валентина серце церква, католицький університет Валенсії "Сан-Вісенте Мученик» розкривається як незрівнянний центр творчості та поширення знань на благо суспільства. Результат університету робіт, виконаний протягом більше п'ятдесяти років в школі медсестер «NTRA. Міс Відреклися, «понад тридцять Edetania фонду і понад десяти факультетом бізнес-досліджень, Католицький університет прагне, хоча і вимагає якості університетського життя: спільна робота між вірою і розумом , зміцнення справжньої університетської спільноти в атмосфері академічної дружби і з метою створення і підтримки унікально персоналізований освітнього відносини з університетом.

повну освіту

Католицький університет Валенсії "Сан - Вісенте Мученик» розглядає вчитель як педагог, де знання це не передається , як якщо б воно було об'єкт використання та споживання, але і встановлює перш за все sapiencial відносин стає словом перед мовленням поняття. Навчання, освіта та підготовка є стовпами, які роблять наше вчення.

Вчитель навчає, що дає основний внесок в структуру особистості; виховує, допомагає виявити і активувати здібності і таланти кожного і форми, відповідно до гуманістичним розумінням, крім професійної компетентності обрамлена в міцній конструкції і чіткої кореляції значеннях життя.

Католицький університет підходи університетської освіти в пошуках багатої і повної підготовки. Його головна мета полягає в тому, що вони набувають гуманістичні та наукову підготовку, як і належить великі дослідження впливу на майбутнє нашого суспільства. Вона також прагне до інтеграції знань в самій католицькій традиції.

персоналізоване і навчав відстеження студента здійснюється з дотриманням індивідуального освіти, навчаючи їх з науковою суворістю, через спеціалізовані учитель, і пропонувати весь час необхідної підтримки з боку служби та консультування.

Кожен університет отримує індивідуалізований моніторинг. Це не тільки впливає на виключно академічний, але і в повній мірі підготовки. Студент супроводжує на своєму шляху через університет, так що, крім придбання знань і вивчення їх власних технічних навичок, зростання і дозрівання, як людина і професіонал.

Університет дух веде до високо цінує життя інтелекту, шукати істину пристрасно, поважати недоторканне гідність людей і місце загального блага суспільства конкретних інтересів особистості

Сан - Вісенте Мартир

Католицький університет Валенсії "довіряє мученик Церкви в Валенсії цього університету проект і поміщає його в руках , щоб досягти Господь благословення, мудрості і засобів для його здійснення в відповідно до його метою» (ст. 2. Постанова ерекції).

непорочне зачаття

Католицький університет був зведений в день Непорочного Зачаття. З цієї причини, урочисто відзначає це свято в університеті і «запрошує освітнє співтовариство завжди виявляти особливу відданість і вдячність Діви Марії». (Ст. 5. Постанова ерекції).

Історія

Католицький університет Валенсія "Сан - Вісенте Мученик», результат університетської роботи , що виконується в протягом більш ніж тридцяти років від Edetania фонду, був зведений іменитим і преподобним г - н Кардинал Агустін Гарсія Gasco Д., почесний архієпископ архиєпархії Валенсії († 2011) 8 грудня 2003 р Торжество Непорочного Зачаття в Кафедральному соборі Валенсії.

У постанові ерекції, прелат визнав заклопотаність Церкви в Валенсії протягом століть, щоб забезпечити християнську спільноту та інститути валенсийских товариств, які дозволили б створити, просувати і оживити університетську культуру. Таким чином, Церква була показана при народженні, п'ять століть, з Університету Валенсії тому, і багато інших університети.

Монс. Хосе Марія Гарсія Lahiguera († 1989), архієпископ Валенсії, у співпраці деяких релігійних інститутів, створив школу педагогічної освіти Edetania 3 листопада 1969 року і був Edetania фонд в січні 1974 року. Кілька років по тому, в 1979 році, потім архієпископ Валенсії Монс. Miguel Roca Кабанеллас († 1992) і ректор Університету Валенсії не підписали угоду Edetania відрядження в Університеті Валенсії, в силу до 2004 року. У ці роки Edetania класи сформували тисячі вчителів, які надають свої знання в школах Валенсії.

У 1999 році поправка до Статуту Фонду був затверджений , щоб адаптуватися до зростання випробував Edetania, що дозволяє розширення освітніх можливостей. Фонд підписав угоду про приєднання з університетом Мігеля Ернандеса де Ельче в жовтні 2002 року, що охоплюють вищу освіту в області психології, психології освіти, науки фізичної активності та спорту, соціальної та культурної антропології і морських наук, який перейшов на факультеті гуманітарних наук і освіти Edetania.

При зведенні католицького університету Валенсії "Сан-Вісенте Мученик» університетські ступеня були перебудовані на чотирьох факультетах добре визначених об'єктів: формальної та неформальної освіти (факультет освіти і спорту); індивідуальний підхід до поведінкових проблем (факультет психології і наук про здоров'я); аналіз культури і суспільства (факультет соціології та гуманітарних наук); і морські науки (факультет експериментальної наук).

4 лютого 2005 року Consell схвалив інтеграцію школи медсестер «Нуестра Сеньйора - де - лос - Desamparados» і факультет бізнес - досліджень. Таким чином, католицький університет був організований на п'ять факультетів і коледжу.

13 березня 2007 року Consell де ла генералітету Valenciana схвалив створення медичного факультету Католицького університету Валенсії. У цьому факультеті вивчення медицини, стоматології, фізіотерапії і Подіатрія вони підставили.

18 вересня 2009 року Consell схвалив створення факультету соціальних наук і права , а також введення в дію призводить до присвоєння офіційної ступеня в області біотехнології, права і філософії університетської освіти.

В даний час католицький університет Валенсії має 10 факультетів, що рама 24 офіційний курс ступеня.

Розташування

Валенсія

Address
Carrer de Quevedo, 2,
46001 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія