ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сучасна ювелірна школа Alchimia керує Люсія Массеї. Великі дворічні програми BFA та MFA були розроблені протягом більш ніж десятилітнього досвіду у тісній співпраці з командою міжнародних вчителів та радників, усіх лідерів у своїх відповідних творчих сферах.

Мета програми Alchimia - навчити студентів виразити свою творчість за допомогою сучасних ювелірних виробів, розвиваючи якісні технічні та теоретичні навички. Приймаючи технологічні розробки нашого часу та найбільш експериментальні культурні тенденції, Alchimia заохочує студентів до розширення своїх талантів. Його основна увага приділяється перегляду та прийняттю традиційних методів та ретельно відібраних матеріалів у поєднанні з експериментальними та новаторськими підходами до проектування, навчання студентам, як трансформувати ідеї та дослідницькі шляхи в ювелірних та дизайнерських об'єктах та як отримати доступ до робочого контексту.

Студенти Alchimia наставлені та навчаються командою фахівців з ювелірних виробів, дизайну та образотворчого мистецтва. Використовуючи свій власний досвід як реферування, викладачі сповідують методи, тенденції, події в галузі сучасних ювелірних виробів та пропаганду особистої творчості, пропонуючи індивідуальні вказівки та оцінку протягом курсу студента.

Вигляд Алхімії

Декалог Алхімії:

Злиття традицій та інновацій

Наша перша мета, або, краще, наша місія, полягає в освоєнні, збереженні і поширенні традиційних методів, зокрема, тих, що стосуються італійської культурної спадщини, для того, щоб розвивати, трансформувати і об'єднати їх у сучасне мислення і культуру. Ми вважаємо, що не може бути справжньої інновації без знання того, що було раніше. Традиції та інновації, як і розум і рука, повинні рухатися разом.

Постійна увага до педагогіки

Цей особливий аспект є надзвичайно важливим для нашої роботи, і ми з гордістю можемо сказати, що ми розробили спеціальний метод «Алхімія», заснований на ефективній організації, середовищі, що цінує важку роботу, а також знайомій атмосфері та навчальних планах, які балансують теоретичні знання та практику. на досвіді. Те, що ми пропонуємо і шукаємо, - це безліч перспектив і постійне збагачення з точки зору змісту і методів навчання.

Якість викладацького складу

Наші вчителі представляють найкращі серед різних шкіл, як італійських, так і міжнародних, і вони передають своїм учням не тільки технічні навички, але їхню пристрасть і відданість, що є найважливішою умовою для забезпечення відмінного рівня викладання і унікальності, вплетеної в кожну. Звичайно. Це можна відчути і побачити як зсередини школи, так і ззовні через її творчі результати.

Догляд за студентами

Наші відносини з тими, хто відвідує школу, незалежно від типу та тривалості курсів, які вони хотіли відвідувати, завжди характеризується великою увагою до їх індивідуальних якостей, які ми настійно рекомендуємо висловити. Ми вважаємо, що тільки завдяки розвитку індивідуального потенціалу кожного, а також їх культури, наші студенти (які приїжджають з усього світу) можуть ефективно побудувати оригінальну кар'єру в майбутньому.

Дослідження та експерименти

Оскільки наш підхід характеризується постійною напруженістю до самовідновлення, дослідження є частиною кожного аспекту та діяльності школи, від експериментів з матеріалами до постійного відображення різних форм, від виробничих процесів до вдосконалення нашого навчання. методів і, в більш широкому сенсі, нашого коучингу. Результати настільки значні, що підтверджується багатьма міжнародними нагородами, що ми плануємо створити відділ, присвячений виключно інноваціям та дослідженням у майбутньому.

Міжнародна сфера діяльності

Наші метафоричні коріння, так само як і наші фізичні коріння, глибоко знаходяться в самому серці Флоренції, столиці італійського Відродження і спадкоємцем його складного спадщини в ювелірних виробах, але вони також повернуті назовні, штовхають нас до зміцнення нашого співробітництва з установами. поширені по всіх континентах. Це тому, що ми віримо, що тільки через взаємне знання і через обмін між різними культурами, які не повинні обмежуватися сферою мистецтва, ми можемо зрозуміти, хто ми є, і досягати інновацій в тому, що ми вирішили зробити. Наші викладачі та співробітники, а також наші студенти, приїжджають з усього світу, і саме завдяки їм наша «мова» набула такої самобутньої та сильної ідентичності.

Забруднення

У час, подібне до нашого, характеризується вираженою галузевою спеціалізацією, а також багатьма штучними кордонами (наприклад, циклічно повторюваним між мистецтвом і ремеслом), де в кожній дисципліні існує низка (часто вигаданих) підрозділів, навчальні програми наші курси систематично інтегрують елементи концептуалізації, щоб звільнитися від цих бар'єрів як з точки зору технічного застосування, так і структурного розвитку.

Незалежність

Автономія і свобода від будь-якої кондиції, навіть бюрократичної обумовленості, є частиною ДНК школи. З часом ми зіткнулися з вибором щодо декількох варіантів, які суттєво змінили б розмір і структуру школи, але для нас це було просто питанням підтвердження (і так буде в майбутньому) точного вибору. Це вибір, який ми вважаємо вирішальним для того, щоб забезпечити суміш між теоретичною напруженістю і прагматизмом, професіоналізмом і творчим прагненням, які ми вважаємо своєю найбільшою силою.

Бачення

Наше бачення полягає в ідеї структурування Alchimia все більше і більше як місце, яке сприяє і поширює творчі засоби виробництва і навчання, з однією ногою в мистецтві (в широкому сенсі) і в технічних і технологічних дослідженнях (включаючи промислові застосування); коротко кажучи, постійний зв'язок між світами, які часто вважаються віддаленими (з географічної, галузевої, професійної та художньої точки зору), але потенційно доповнюють один одного.

Пристрасть

Це ключове слово, синтез в одному слові, філософія школи і незамінний інструмент для досягнення кожної з її цілей. Ми твердо віримо, що одним з небагатьох можливих відповідей на кризу, що стосується цілісної соціально-економічної моделі, є інший спосіб розуміння роботи, одночасно стародавньої і сучасної, суміші емпатії до людей, які працюють з нами, мають любов для того, щоб робити речі правильно і прагнути до постійного вдосконалення. Це те, що ми розуміємо під пристрастю, нематеріальним, але відчутним елементом, що визначає успіх Alchimia, що охоплює як проектний, так і етичний вимір. Нашим пріоритетом є передати це нашим студентам.

Розташування

Флоренція

Address
Piazza Piattellina 3/r
50124 Флоренція, Тоскана, Італія