Прочитайте офіційний опис

Тридцятирічний досвід європейських досліджень

Фонд «Європейський коледж Парми» - це вища освіта, яка тридцять років активно працює в галузі післядипломної освіти з питань права, економіки та політики ЄС .

Освіта спрямована на підготовку студентів до кар’єри в ЄС, національних та місцевих установах, професійних асоціаціях, корпоративному світі та приватній практиці. Однією з цілей коледжу є формування професійних навичок для студентів, щоб мати розуміння європейської політики та брати участь у їх реалізації.

Міст між академічним світом та європейськими інституціями

Навчальна програма Європейського Коледжу Парми дуже цінується на рівні ЄС, і її викладачі включають колишніх уповноважених ЄС, суддів Суду Європейського Союзу, вищих посадових осіб європейських та національних установ, викладачів університету та експертів з питань ЄС.

Окрім аспірантури, яка веде диплом та університетський магістр з передових європейських студій , курси та семінари з програм ЄС та управління європейськими проектами, семінари та навчальні заходи з актуальних питань ЄС - а також інші спеціалізовані навчальні курси з права, економіки та політики ЄС для місцевих органів (регіональний уряд, провінції, муніципалітети тощо) та Європейського управління з безпеки харчових продуктів (EFSA).120226_pexels-photo-1438072.jpegБуро Тисячоліття / Пексель

Члени-засновники, спонсори та Науковий комітет

Членами-засновниками Фонду Європейського коледжу Парми є Університет Парми, Асоціація підприємців Парми та Торговельна палата Парма. Окрім отримання спеціального внеску від Фондазіоне Каріпарма, до Європейського фонду коледжу Парми входять такі члени-спонсори: муніципалітет Парми, провінція Парма, регіональна влада Емілія-Романья та Міністерство закордонних справ Італії.

До Наукового комітету Європейського Коледжу Парми входять: Нікола Антонетті, Чезаре Ацалі, Марко Балдассарі, Мартін Бангеман, Антоніо Д'Алоя, Етьєн Давіньон, Жак Делор, Франко Фраттіні, Франко Москоні, Ана Паласіо та Романо Проді.

Навчання та життя в європейському місті

Фонд базується в головній будівлі Університету Парми, в центрі міста. Парма - місто, приємне для студентів, і ідеально поєднувати освіту, культуру та дозвілля. Це місто відкрите і просте в ньому, і воно належить до числа найбільш цінуваних італійських та європейських міст.

Дані показують, що Парма належить до числа провідних європейських міст за якістю життя , що прирівнюється не тільки до багатства, але й до соціальних послуг та доступності до багатьох культурних подій : драми, музики, концертів, кінотеатрів, бібліотек, музеїв та виставок . У місті також проводиться безліч важливих ярмарків та є численні спортивні споруди.

Внаслідок великої кількості студентів університету, які проживають у Пармах, соціальне життя є досить активним та захоплюючим. Можливості дозвілля нескінченні та різноманітні. Їжа відома, а «поїсти разом» - це соціальна та смачна традиція. Центр міста переповнений винними барами, невеликими «тратторіями», місцями для піц, пабами та кафе, які легко дістатися пішки або на велосипеді.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує: