Link Campus University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Link Campus University - це приватний університет у Римі, який стоїть за регламентом Італійського університету. Його відбиток є міжнародним завдяки своїй історії та її покликанню. У 2011 році університет був визнаний розпорядженням італійського регламенту міністра освіти - Університету та досліджень №. 374 від 21 вересня 2011 року. Link Campus University об'єднує освітні стратегії англійської системи з італійською культурою та дидактичним методом. Більшість дипломних курсів викладається англійською мовою, за винятком деяких, які проводяться італійською мовою. Також Link Campus University має розширену мережу міжнародних університетів та компаній. Ось особливості кожного Link Campus University курсу Link Campus University :

  • Необхідно максимум 25 студентів на клас, щоб полегшити тісний зв'язок між студентом та професором.
  • Non-Stop допомога репетиторів.
  • Програма наставництва (Експерт з області, який дасть вказівки студентам, близьким до виконання їхньої ступеня.)
  • Велика бібліотека
  • Порівняльний та міждисциплінарний метод дослідження
  • Не тільки екс-кафедри, але й інтерактивне навчання
  • Регулярні заняття, збагачені прикладами, семінарами та зустрічами з відгуками з різних професійних сфер, установ та підприємств.
  • Повний календар подій, до яких запрошуються запрошені міжнародні гості з усіх галузей, таких як економіка, право, політика та комунікації.
  • Розширена мережа італійських та іноземних партнерських компаній.

Основна мета Link Campus University - підготувати провідний клас, який може працювати в різних системах і країнах, надаючи молодим людям можливість досягти успіху на постійно мінливому світовому ринку.

ЧОМУ Link Campus University

Оскільки навчальна модель спрямована на створення професійних менеджерів та підприємців, здатних розробляти та керувати інноваційними процесами в глобальному світі. Оскільки додана вартість, яка робить пропозицію Link Campus University така чудова: - інтегрована підготовка між університетами та компаніями; - особлива увага приділяється вирішенню проблем методології - використання найсучасніших IT-інструментів - обов'язкового відвідування - впевненості в прийнятті іспити за розкладом завдяки допомозі репетиторів - індивідуальне навчання, спрямоване на гармонійний розвиток особистості - зв'язок з іноземними університетами - благополуччя

Розташування

Рим

Università degli Studi Link Campus University

Address
Via del Casale di San Pio V,44
00165 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39 06 94800 190

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія