Прочитайте офіційний опис

Університет Бокконі, заснований в 1902 році, був першим італійським університетом, який отримав ступінь економіки.

Протягом століття Бокконі відігравав провідну роль у соціальній та економічній модернізації Італії. Він залишився вірним своїм основоположним цінностям - бути великим дослідницьким університетом, який має демократичні цінності та відкритий для світу, а також фінансово та політично незалежним.

Університет Бокконі вважає, що досконалість може базуватися лише на академічному профілі людини, а також на його цінностях та культурно-етичному стані. Ось чому Університет пропонує численні заходи, особливі випадки для людей, щоб збагатити свої знання.

Протягом поколінь, підприємливі студенти приїхали в Бокконі, щоб стати чимось більшим. Ми пропонуємо студентів, аспірантів, докторів наук а також виконавчі програми майбутнім лідерам та підприємцям, які хочуть міцного фундаменту та трансформаційної мережі.

Чому Бокконі

Бокконі - це не просто освіта. Це трамплін для ваших амбіцій.

Протягом поколінь ми сформували знання та цінності новаторів та майбутніх лідерів. Ми розуміємо, що завтрашньому успіху потрібні не лише кваліфікації. Їм потрібна впевненість, бачення та сильний набір цінностей.

Ми були засновані в 1902 році для сприяння соціальному та економічному прогресу в Європі та за її межами. Ця місія поділяється нашою спільнотою понад 100 000 випускників у галузях по всьому світу.

Багато шкіл намагатимуться підготувати вас у відповідність до світу. Бокконі підготує вас до зміни.

Наші програми економіки, менеджменту та фінансів є одними з найкращих у світі. Рейтинги світового університету QS перерахували нас серед десяти найкращих закладів у Європі у цих сферах, а Financial Times здобуває ступінь магістра фінансів та менеджменту серед десяти кращих у світі.

Якість рейтингу освіти у світі

У сфері міжнародної вищої освіти опубліковано декілька рейтингів з різноманітним рівнем якості, методологічною жорсткістю та авторитетом. Університет Бокконі регулярно виступає в найвидатніших рейтингах, які охоплюють свої галузі економіки та управління, а загалом і соціальні науки.
Завдяки своїй природі спеціалізованого закладу, Бокконі не відображається в рейтингах, які кваліфікуються як "загальні" - тобто, QS, THE та рейтинги в Шанхаї - з якими університети охоплюють широкий спектр предметів та полів.

Тут ми показуємо оновлені результати деяких найбільш важливих і широко визнаних з них. Більш детальна інформація про нашу позицію в інших спеціалізованих або галузевих рейтингах буде опублікована в розділах про окремі програми.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

У рейтингу Світового університету QS, опублікованому в Лондоні QS, світова продуктивність компанії Bocconi в секторі соціальних наук за останні три роки була така:

  • 2018 р., Соціальні науки
  • 2017 р., Соціальні науки
  • 2016 р., Соціальні науки

QS самі згадують Бокконі в презентаційних сторінках рейтингу, пояснюючи, чому Бокконі не входить у загальний рейтинг, але тільки в більш конкретній підгрупі "Соціальні науки". Перегляньте статтю "Отримання конкретної".

Бокконі також відображається в предметному рейтингу, опублікованому окремо QS:

Примітка: "репутація роботодавця" - це один із показників рейтингу та думки компаній щодо оцінки випускників будь-якого окремого університету. Верхній має звичайний бал 100.

2. Financial Times

Бокконі також присутній у багатьох рейтингах Financial Times. Точніше, SDA Bocconi School of Management (бізнес-школа Bocconi) знаходиться в наступному рейтингу: MBA, Executive MBA (EMBA), спеціальні програми виконавчої освіти, відкриті програми виконавчої освіти та європейські бізнес-школи. Магістерські курси, що пропонуються вищою школою Бокконі, вказані в рейтингах магістра в галузі управління та фінансів. Ось оновлені позиції на європейському та світовому рівнях.

3. U-Multirank

Нещодавно розпочатий проект U-Multirank, як і інші рейтинги, має на меті допомогти вибрати університет, але з іншим підходом. Після встановлення бажаних критеріїв користувач отримує список університетів із зазначенням для кожного обраного параметра ефективності кожного університету в порівнянні з середнім показником групи. Таким чином, U-Multirank змінює основний фокус з простої позиції в рейтингу до суміші характеристик даного університету.

4. Шанхайський рейтинг

Глобальний рейтинг академічних дисциплін, опублікований компанією ShanghaiRanking Consultancy, містить перелік найкращих університетів у світі в конкретних сферах досліджень. Академічні дисципліни поділяються на п'ять макрорівень (природні науки, інженерія, наук про життя, медичні науки та соціальні науки). В області соціальних наук Бокконі присутній у п'яти навчальних предметах:Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

University Bocconi

Це бакалавра є унікальною програмою, яка є найсучаснішою сучасною цифровою революцією. Серед перших бакалаврських програм на міжнародному рівні, вона спрямована на підгот ... [+]

Це бакалавра є унікальною програмою, яка є найсучаснішою сучасною цифровою революцією. Серед перших бакалаврських програм на міжнародному рівні, вона спрямована на підготовку нове покоління цифрових талантів , покоління, в якому поєднання кількісних навичок та суворого мислення має важливе значення для успіху.

Ця програма стосується молодих талантів, які хочуть грати провідну роль в епоху, керованої даними. Загальна мета полягає в тому, щоб зрозуміти - і дозволити керівникам рішень у фірмах та установах зрозуміти - стратегічні наслідки кількісної інформації для економічних, управлінських та фінансових рішень .... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Bocconi

Програма дає вам сильну підготовку в галузі економіки та бізнесу, а також особливу увагу до гуманітарних наук, підвищуючи ваші критичні навички оцінки. Різноманітність пр ... [+]

Програма дає вам сильну підготовку в галузі економіки та бізнесу, а також особливу увагу до гуманітарних наук , підвищуючи ваші критичні навички оцінки. Різноманітність предметів охоплює те, що відрізняє її від інших програм Bocconi BSc.

Випускники цієї програми працюють у широкому колі компаній та установ різних галузей, але підхід програми та методи навчання особливо підходять для студентів, які цікавляться художніми галузями (музеями, театрами та аукціонами), секторами культури (видавництво, музика , і телебачення) та творчих майданчиків (мода, дизайн, зв'язок, міський розвиток).... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Bocconi

Це бакалавра є програмою в економіці, але дуже міждисциплінарною за своєю природою і заснована на твердих кількісних та методологічних засадах. Завдяки особливому поєднан ... [+]

Це бакалавра є програмою в економіці , але дуже міждисциплінарною за своєю природою і заснована на твердих кількісних та методологічних засадах. Завдяки особливому поєднанню економічних, кількісних та соціальних тем ця інноваційна програма знаходить синергію між суб'єктами, з метою досягнення різних поглядів на провідні міжнародні економічні проблеми.

Він є одним з піонерських програм в Європі, пропонуючи новий комплексний погляд на економіку та соціальні науки . Сьогодні соціологи використовують теорію ігор, а демографи використовують економічні моделі для аналізу динаміки населення. Аналогічно, економісти говорять про злочин і стимули, аналізують розум як філософи та психологи, і вивчають соціальну стратифікацію серед інших сфер міждисциплінарного зближення.... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Bocconi

Програма зосереджена на управлінських інструментах, типових для компаній, що мають важливе міжнародне значення, і працюють у різних і все більш інтегрованих економічних с ... [+]

Програма зосереджена на управлінських інструментах, типових для компаній, що мають важливе міжнародне значення, і працюють у різних і все більш інтегрованих економічних системах.

Вміст розроблений таким чином, щоб дати вам сильну підготовку в галузі міжнародної економіки та бізнесу та відмінну міжнародну перспективу .

Ви навчитесь розуміти та аналізувати динаміку глобалізації культур та операцій та відносин між країнами на європейському та поза європейському рівнях.... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Bocconi

Програма навчає майбутнього покоління економічних і фінансових експертів, які можуть адаптуватися до середовища, що постійно піддається змінам, з метою вдосконалення їхнь ... [+]

Програма навчає майбутнього покоління економічних і фінансових експертів , які можуть адаптуватися до середовища, що постійно піддається змінам, з метою вдосконалення їхньої нахильності до глобальної перспективи мислення.

Ви будете розуміти та аналізувати економічні та фінансові явища з міжнародної точки зору та отримати міцну освіту, побудовану на основі чітких кількісних та якісних інструментів .... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Bocconi

Це бакалавра є першою бакалаврською програмою, яку пропонує Бокконі в галузі політології, з невеликою багатокультурною групою виборців, високо мотивованих студентів та сп ... [+]

Це бакалавра є першою бакалаврською програмою, яку пропонує Бокконі в галузі політології , з невеликою багатокультурною групою виборців, високо мотивованих студентів та спеціалізованого міжнародного факультету. Завдяки своїй гнучкості , студенти проводять один семестр навчаючись за кордоном в партнерському університеті та мають можливість проходити стажування.

Ви навчитеся інтерпретувати еволюцію соціальних, економічних та політичних систем в міжнародній перспективі, зрозуміти механізми прийняття рішень в національних та міжнародних установах та розвивати навички, необхідні для реалізації та оцінки політики.... [-]

Італія Milan США Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

University Bocconi

Це унікальна 4-річна програма, розроблена двома престижними університетами-партнерами: Університетом штату Південна Каліфорнія в Маршалнській школі бізнесу в Лос-Анджелес ... [+]

Три університети світу-класу, три континенти, три ступені: один неперевершений досвід

Це унікальна 4-річна програма, розроблена двома престижними університетами-партнерами : Університетом штату Південна Каліфорнія в Маршалнській школі бізнесу в Лос-Анджелесі та HKUST - Університетом науки і техніки Гонконгу. Студенти, у невеликому класі з приблизно 50 студентів, що приїжджають зі всього світу, навчаються в іншому місці та університеті щороку, охоплюючи три континенти: адже вони проводять свій перший рік в Лос-Анджелесі, другий - у Гонконгу, третє в Мілані та четверте за вибором однієї з цих шкіл.... [-]

Італія Milan
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Via Roberto Sarfatti,25
Milan, Lombardy, 20100 IT
Social Media
Location address
Los Angeles, California, US