Прочитайте офіційний опис

Університет Мілана є державним навчальним та науково-дослідним університетом, який з 8 факультетами та 2 навчальними закладами та викладацьким складом понад 2000 професорів відрізняється широким спектром дисциплінарних полів.

Провідний інститут в Італії та Європі для наукової продуктивності, Мілан університету є найбільшим університетом у регіоні з приблизно 64 000 учнями; це також важливий ресурс для соціально-економічного контексту, який він є частиною.

Мілан є, фактично, столицею Ломбардії, однією з найбільш динамічних та міжнародних регіонів у Європейському Союзі, лідером у національному господарстві, що стоїть на передньому краї в області інвестицій в наукові дослідження та розробки та прихильності до технологічних інновацій.

Університет Мілана також має чудову художню та культурну спадщину, що включає важливі історичні будівлі, успадковані та придбані колекції, архіви, ботанічні сади та стару обсерваторію Берера на замовлення Марії Терези з Австрії.

Відділи університету розміщені у важливих історичних будівлях у центрі Мілану та в сучасних будівлях у районі, відомій як Città Studi (місто досліджень).

Серед палацових будинків, де розташовані університетські будівлі, - це стара Ка 'Гранда - монументальний комплекс з XV століття в самому центрі історичного центру міста - Палаццо Греппі, що складається з 18-го століття, розроблений Джузеппе Піермаріні, який збудував театр Scala в Мілані - та коледж Sant'Alessandro від 17-го століття на замовлення сім'ї Арчимболді.

Книжкова колекція, яка є однією з найбагатших у регіоні, зберігається в 47 бібліотеках, а APICE-центр збирає рідкісні та цінні книги та архіви.

Університет також має хор і власний оркестр, який активно сприяє культурному життю міста та отримує міжнародні визнання все частіше.

Основні факти про університет та факультет СПЕС

Міланський університет є єдиним італійським університетом серед 21 члена LERU (Ліга європейських дослідницьких університетів)

Він регулярно займає найвищі позиції серед італійських університетів у міжнародних рейтингах

Вона пропонує більше 130 бакалаврських та магістерських програм, разом з 33 докторськими програмами та кількома професійно-орієнтованими курсами, загальною кількістю понад 60 000 студентів.

Програму бакалавра IPLE спільно проводять три кафедри факультету політичних, економічних та соціальних наук: DILHPS (відділ міжнародних, правових, історичних та політичних досліджень), SPS (відділ соціальних і політичних наук) і DEMM (департамент Економіка, управління та кількісні методи).

Факультет зручно розташований в історичній будівлі в центрі Мілана, недалеко від Дуомо (Міланський собор), музичного коледжу «Консерваторія» і Міланського модного району.

Переваги в навчанні в Мілані

Навчатися в одному з найпрестижніших і динамічних італійських університетів.

Вивчайте англійську мову в яскравому космополітичному середовищі, в місті, де розміщено вісім університетів.

Жити в сучасному і жвавому місті, столиці моди і улюбленому місці подорожей, в країні, відомій своєю культурною спадщиною, історичними пам'ятками та якістю життя.

Вибирайте бути серед перших студентів BA, щоб встановити мости між культурами, країнами та системами освіти

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

University of Milan - Department of Social and Political Sciences

Бакалаврська програма «Міжнародна політика, право та економіка» (IPLE) - це трирічна програма, що викладається англійською мовою, яка пропонує міждисциплінарну освіту з п ... [+]

IPLE - це міждисциплінарна програма бакалавра з міжнародної політики, права та економіки. IPLE повністю викладається англійською мовою, і студенти будуть обирати або навчальну програму « Міжнародна політика та економіка», або « Міжнародну політику та право». У першому випадку вони придбають широкий спектр навичок та інструментів порівняльного аналізу політики та економічної політики; в останньому вони поглиблюватимуться питаннями міжнародних відносин, включаючи міжнародне та європейське право, та політичну історію конкретних регіонів світу. Ця бакалаврська програма надає можливість відвідувати широкий спектр практичних семінарів та / або проводити короткі або тривалі стажування.... [-]

Італія Milan
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - video

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - clip

International students @ Unimi

Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 Milan, Lombardy, Італія
Веб-сайт