King's Own Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Окрема Інститут Короля є установа третинного рівня в центрі міста Сідней, Австралія і пропонуючи високу якість акредитованих курсів ступінь в бухгалтерському обліку, бізнесу та TESOL (Викладання англійської мови носіям інших мов).

Названий на честь полку британської армії, з якою генеральний директор і декан був пов'язаний як обмінний офіцера, Власна Інститут Короля приймає подібний дух і цінності з традиціями і репутацію для його визнаним розвитку успішних лідерів.

Наша ініціали КОИ є другий сенс, оскільки слово "вряди" в деяких азіатських мов є сазан. Коі енергійний і може плисти проти течії проти течії. Згідно з легендою, якщо вряди вдалося сходження падає в точці, званої Ворота Дракона на Жовтій річці він буде перетворений в дракона. Це показує, наполегливість у тяжкій ситуації і сили мети. Через свою міцності і рішучість подолати перешкоди, вряди являє хоробрість і здатність досягти високих цілей.

Аналогічно, Власна Інститут Короля (КОИ) прагне бути визнаним лідером в якості постачальника освіти для виховання відомого нашим студентам в успішної кар'єри. Досвід вищої освіти подорож може бути також важливо, як самої кваліфікації.

Розташування

Сідней

Address
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: