Прочитайте офіційний опис

Окрема Інститут Короля є установа третинного рівня в центрі міста Сідней, Австралія і пропонуючи високу якість акредитованих курсів ступінь в бухгалтерському обліку, бізнесу та TESOL (Викладання англійської мови носіям інших мов).

Названий на честь полку британської армії, з якою генеральний директор і декан був пов'язаний як обмінний офіцера, Власна Інститут Короля приймає подібний дух і цінності з традиціями і репутацію для його визнаним розвитку успішних лідерів.

Наша ініціали КОИ є другий сенс, оскільки слово "вряди" в деяких азіатських мов є сазан. Коі енергійний і може плисти проти течії проти течії. Згідно з легендою, якщо вряди вдалося сходження падає в точці, званої Ворота Дракона на Жовтій річці він буде перетворений в дракона. Це показує, наполегливість у тяжкій ситуації і сили мети. Через свою міцності і рішучість подолати перешкоди, вряди являє хоробрість і здатність досягти високих цілей.

Аналогічно, Власна Інститут Короля (КОИ) прагне бути визнаним лідером в якості постачальника освіти для виховання відомого нашим студентам в успішної кар'єри. Досвід вищої освіти подорож може бути також важливо, як самої кваліфікації.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: