University of Canberra

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Canberra має безліч стипендій, доступних для міжнародних студентів.

Це все про вас

University of Canberra - це енергійний урядовий університет, де найважливіше ваше майбутнє. Ми визнані на міжнародному рівні, займаємося 100 кращих молодих університетів у світі та маємо великі плани на ваше майбутнє.

Ми не просто фокусуємося на теорії речей, ми хочемо навчити наших студентів таким чином, щоб вони працювали. Це те, що ми називаємо інтегрованим у навчанні роботою, і це є основною причиною того, що наші студенти сильно прагнуть і серед найдорожчих і найбільш працездатних в Австралії.

Наші курси

Маючи понад 300 студентів, аспірантів та наукових ступенів, що охоплюють 28 широких областей навчання, безумовно, буде кар'єрний шлях, який відповідатиме вашим потребам в UC.

Наші навчальні центри включають:

 • Облік та управління
 • Вбудоване середовище та дизайн
 • Зв'язок та ЗМІ
 • Творча та культурна практика
 • Освіта
 • Уряд і політика
 • Здоров'я та спорт
 • Закон і справедливість
 • Інжиніринг, ІТ та Дані
 • Наука

Трохи про нас

У 1990 році University of Canberra був заснований University of Canberra і отримав репутацію для випуску найбільш працьовитої країни. Наші студенти користуються великим попитом серед роботодавців у всій Австралії та у всьому світі.

Ми маємо різноманітну спільноту понад 17 500 студентів, 2500 співробітників та 78 000 випускників у більш ніж 105 країнах.

У кампусі Брюса, розташованому всього за 10 хвилин від КБР Канберри і всього за п'ять хвилин від центру міста Белконнен, встановлено 120 гектар мальовничого рідного бульвару.

Наш кампусний стиль життя обертається навколо наших кав'ярень, ресторанів, барів, лаунжів і газонів. Є кілька професійних та соціальних клубів, а також товариств та спортивних команд, а також регулярні соціальні заходи. Ми також є будинком ACT Bramby, WNBL Канберра Capitals і безліччю професійних та елітних спортсменів.

Університет нещодавно підписав контракти на надання інвестицій в університетський містечко на суму понад 2 мільярди доларів, включаючи технологічний центр та територію охорони здоров'я з нашою власною державною лікарнею. Тому приходьте і навчайтесь у справді інноваційному університеті, який пише власну історію.

Не можу приїхати в Канберру? Подивіться на курси, доступні нашими партнерами в Мельбурні, Сіднеї та Квінсленді.

Чому UC?

 1. Університет розташовано в місті Канберра, столиці Австралії, де розташоване федеральне уряд і парламент Австралії.
 2. University of Canberra був названий серед кращих у світі "кращих 100 молодих університетів" у престижному рейтингу вищих навчальних закладів 2017 року (THE) Young University.
 3. University of Canberra займає рейтинг у престижних "100 кращих університетах у віці до 50 років" у 2016-17 QS Young University Rankings.
 4. Наші ступені спрямовані на розвиток навичок для реального світу, з акцентом на "інтегроване навчання в навчанні" в навчальному плані.
 5. Гнучкі Pathways доступні університету через University of Canberra коледжу.
 6. Рівень зайнятості випускників UC становить 90 відсотків (вище середнього національного університету на 89%).
 7. Початкові зарплати випускників UC в усіх навчальних закладах складають в середньому 58000 дол США на рік (вище середнього національного університету 56 000 дол США).
 8. UC це все - плата за навчання є помірною, розміри класів невеликі, академічні стандарти високі, а наші ступені дотримуються в усьому світі.

Розташування

Канберра

Address
Locked Bag 1,
University of Canberra

2601 Канберра, Австралійська столична територія, Австралія