Victorian College of the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вікторіанський коледж мистецтв Вікторіанський коледж мистецтв об'єднує широкий спектр творчих дисциплін, включаючи Art, Dance, театру, кіно і телебачення, сучасної музики, музичного театру, виробництва, культурного розвитку Співтовариства та управління мистецтв корінних народів. Ми пропонуємо широкий спектр студентів і аспірантів можливості навчання, а також короткі програми курсів протягом наступних шкіл і центрів:

Школа мистецтв Школа Театри (танці, театр, виробництво) Школа кіно і телебачення Школа сучасної музики (у тому числі музичного театру) Центр ідей Центр культурних партнерства

Школа кіно і телебачення Як Австралії найстаріших і найбільш шанованих університетів на основі кіношколи, кіно і телебачення в СВУ приваблює і кидає виклик різноманітний когорту студентів. Приєднавшись до нас, ви будете штовхнув, щоб дослідити свій творчий потенціал, в той час як формування відносини, які нададуть неоціненну всієї вашої кар'єри. Наша практика на основі етос ставить творчість і оповідання в самому серці все, що ми робимо. Ми збалансувати критичного навчання з інтенсивним маленькі класи і студії практиці, заснованої - який забезпечує виняткові результати. Наші випускники завоювали безліч міжнародних нагород у Каннах, Санденсі, Торонто, Берліні, Tribecca і Нью-Йорк кінофестивалях. Наш широкий асортимент програм вчили деякі з провідних режисерів Австралії та промисловості гуру і включають в себе:

⋅ Номери нагороди 12-місяць і літні програми (відкриті для всіх бажаючих) ⋅ Три роки бакалавра витончених мистецтв (кіно і телебачення) ⋅ Три роки бакалавра витончених мистецтв (анімація) ⋅ Три роки бакалавра витончених мистецтв (сценарне) ⋅ фахівець Masters програми ⋅ досліджень Вищої Ступені до рівня PhD

У кожному курсі і на кожному етапі, ми допоможемо вам стати мислення режисер. Ви будете мати можливість працювати краще High Definition обладнання в бізнесі. Що ще більш важливо, для вивчення кіно і телебачення в СВУ ставить вас в зоряній компанії - однодумців, творчих і захоплених людей, чиї кіно кар'єра може поділитися своїм траєкторію.

Розташування

Мельбурн

Address
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія