ITM College and University Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Диплом у готелях

Диплом у готелях


Придбання іноземної мови
Навички управління
Практичний тренінг


Через тривалість диплом у готелях

Навчання гостинності та туризму в Австрії

Коледж міжнародного управління туризмом ( ITM ) пропонує унікальну програму навчання, яка була створена спеціально для студентів, які планують мати міжнародну кар'єру в галузі управління готелем та туризмом.

ITM був першим коледжем у Австрії, який представив англійську мову як навчальний посібник. Коледж акредитований та затверджений міністерством освіти Австрії. Випускники отримують диплом, сертифікований урядом Австрії. Програма викладається англійською мовою, і студенти мають можливість вивчити дві додаткові мови, які допоможуть їм стати більш впевненими, працюючи в усьому світі.

ITM працює з амбіційними людьми. Їх цільовий студент мотивований і присвячений спеціалізації в галузі гостинності та обслуговування. Запропонувавши прикладну програму навчання, студенти матимуть широке знання не тільки на теоретичному, але і на практичному рівні. Практичне навчання є важливою частиною розвитку в цій постійно зростаючої галузі. Саме тому вони вибрали діючий готель як свій кампус - де студенти мають можливість стати комфортним та знайомим з їх майбутнім робочим середовищем.

Дворічна колегіальна програма доступна для обмеженої та ретельно відібраної кількості студентів, щоб гарантувати високу якість та індивідуальну підготовку під час практичних та теоретичних уроків. Це гарантує, що викладачі зможуть адаптувати та налаштовувати свої уроки відповідно до бажань учня. ITM вітає майбутніх менеджерів та прагне дати їм навчання та навички, необхідні для досягнення бажаних цілей.

Розташування

Бад Вёслау

Address
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Бад Вёслау, Нижня Австрія, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія