Прочитайте офіційний опис

Університет має на меті відіграти важливу роль у просуванні науки та технологій, пов'язаних з охороною здоров'я, зосереджуючись на чотирьох напрямках: медико-санітарні науки, медицина в галузі медицини, психотерапія та консультування, а також нейрореабілітація.

Наш динамічний курс, який виділяється за своїм міжнародним світоглядом, міждисциплінарний дизайн та акцент на біомедичній інженерії та економіці здоров'я, стане цінним доповненням до курсів, які пропонуються у державних університетах Австрії.

Команда експертів з державних вищих навчальних закладів та секторів охорони здоров'я утворює Консультативну раду програми університету. Університет використовує досвід Віденського університету, Дунайського університету Кремс, Університету прикладних наук ім. Кремса Кремса, Віденського технологічного університету, довіри лікарні нижньої Австрії NÖ Landeskliniken-Holding та Базельського університету.

Опис місії

Майбутнє вимагає нових поглядів на здоров'я. Необхідно вирішити проблеми, пов'язані з зростанням населення, збільшенням тривалості життя, збільшенням витрат та зростанням попиту на висококваліфікованих фахівців.

Ми бачимо себе піонером інновацій у галузі освіти та досліджень у галузі медицини та наук про здоров'я та каталізатором роботи, яка буде корисна суспільству в цілому.

В рамках новаторського, цілісного підходу, який бачить здоров'я як наріжний камінь фізичного, психічного та духовного благополуччя, ми об'єднали чотири дисципліни, які мають вирішальний вплив на політику в галузі охорони здоров'я: науку про здоров'я, медицину, психотерапію та консультування, а також нейрореабілітація - під прапором медичних наук. Курси, що спеціалізуються на біомедичній інженерії та економіці охорони здоров'я, є важливою частиною наших програм.

Інший аспект нашої інтегративної, міждисциплінарної філософії - сильний акцент на взаємопов'язаних сферах людської медицини, біомедичної інженерії та економіки охорони здоров'я. Взаємодія між цими трьома дисциплінами відкриває нові напрями академічних досліджень і досліджень для медичних працівників, які користуються великим попитом на міжнародному ринку праці.

Цілі

Karl Landsteiner University of Health Sciences навчає нову генерацію вчених-медиків та медиків. Вони будуть піонерами в нових сферах досліджень і прапорників для міждисциплінарного підходу до здоров'я та медицини. Вони встановлюють нові стандарти для профілактики, діагностики та лікування, а також дослідження захворювань і медичних захворювань ХХІ століття.

Ступінь програм у галузі охорони здоров'я, медицини, психотерапії та консультування, а також нейрореабілітації розвивають комунікативні, професійні та навички вирішення проблем студентів. Наша мережа партнерських лікарень у Санкт-Пельтен, Кремс і Тулн дозволяє нам забезпечити студентів якісною науковою освітою та проводити клінічні дослідження найвищого класу з високою міжнародною репутацією.

Біомедична інженерія та економіка здоров'я є ключовими напрямками в університеті Карла Ландстейнера. Обидва ці теми є невід'ємною частиною нашого сучасного навчального плану та важливих компонентів наших програм і програм з вивчення ступеня. Наші випускники в змозі зрозуміти наслідки інновацій у галузі біомедичної інженерії та вирішувати проблеми, що виникають з політики охорони здоров'я.

Наші вимоги до програми ступеня з їх сильною міжнародної спрямованості заклали основи для першокласного освіти, нових професій, цінних досліджень та інноваційного бізнесу. Ця комбінація, у свою чергу, надає пацієнтам доступ до найвищої якості медичних послуг, що підтримується найсучаснішим навчанням, дослідженнями та технологіями.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Програма психології бакалавра орієнтованої моделі в Болоньї і відповідає вимогам відповідно до § 7 п. 1 пункт 2 Закону про Австрійські Психологи 2013 року. Вона поєднує в ... [+]

Програма психології бакалавра орієнтованої моделі в Болоньї і відповідає вимогам відповідно до § 7 п. 1 пункт 2 Закону про Австрійські Психологи 2013 року.

Вона поєднує в собі психологічні і психосоціальні областей застосування, засновані на практиці науково обгрунтованою. Студенти навчаються суттєві основи емпіричних досліджень. Вони набувають базові знання в усіх основних галузях психології, як розвиток, соціальне або нейропсихології. Грунтуючись на цьому фундаменті, що складається з теоретичних знань, психологічних компетенцій дій і ключових кваліфікацій для догляду за людьми в подальшому розвитку, які є особливо актуальними для подальшої професійної життя.... [-]

Австрія Krems an der Donau
Жовтень 2019
німецький
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою