University of Applied Arts Vienna

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет прикладного мистецтва Відня - це близько 2 тисяч студентів, багато з яких походять з інших країн, як в Європі, так і за кордоном. Широкий спектр художніх дисциплін, доповнений великою кількістю наукових дисциплін, безсумнівно, збагачує особливу атмосферу, яка панує в "Анжеванде".

Концепція університету як місця для критичного відображення на власній думці та дії, місце, де питання важливіші, ніж патентні рішення - ця ідея процвітає в Ангвендте. Дослідження не обмежуються просто передачею художніх прийомів та навичок. Навпаки, розвиток власної художньої творчості та критичне відображення на роботі на основі теорій та концепцій є нашими першочерговими пріоритетами. Студенти вивчають та ставлять мистецтво не як самоціль, а як принципово відправна точка та середовище спілкування, де важливий роль відіграє аналіз значення і ефекту мистецтва в суспільстві. Заохочення розвитку творчих бачення та полегшення мистецьких експериментів разом із прагненням досягти технічного досконалості та концептуального блиску є основними елементами стандарту якості, встановленими як для вчителів, так і для учнів.

Angewandte бачить себе місцем для вільного художнього та академічного висловлювання, як форуму для відкритих дебатів, а також як лабораторію для художніх поглядів, яка розкриває їх потенціал у суспільстві майбутнього. Наша мета збереження однієї з кращих художніх шкіл у світі нерозривно пов'язана з постійними зусиллями, спрямованими на постійне підвищення наших стандартів якості, постійного оновлення творчого потенціалу та нашої безкомпромісної пропаганди мистецької та академічної свободи.

Розташування

Відень

Address
Universität für angewandte Kunst Wien
Oskar-Kokoschka-Platz 2

A-1010 Відень, Відень, Австрія