Universitat Europea

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет

EUniv - це приватний вищий навчальний заклад у Князівстві Андорра, уповноважений його урядом відповідно до закону про університет Андорри, для викладання офіційних бакалаврських, магістерських та докторських студій.

EUniv - приватний університет, який прагне сприяти економічному та соціальному розвитку Андорри, її інтернаціоналізації та, особливо, її мові та культурі.

Князівство Андорра є частиною Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) з часу Берлінської конференції (2003 р.), І, отже, всі державні звання його університетської системи повністю адаптовані до вимог структурування рівнів, внутрішньої гарантії якість, прозорість та визнання європейських назв.

andorra, mountains, summer

зобов'язання

Студенти онлайн-досліджень характеризуються наявністю профілю людини працездатного віку та сімейних та соціальних обов'язків, реальністю, яку жодна пропозиція навчання не може ігнорувати, не впадаючи в очевидну нечесність.

Ці люди, у своєму професійному середовищі, зазвичай отримують спеціалізоване безперервне навчання, як правило, пов'язане зі сферою роботи. Але вони отримують цю підготовку звичайно послідовно і лише дуже винятково одночасно. З іншого боку, коли вони вступають до університетської вищої освіти, вони зобов'язані відвідувати чотири чи п’ять різних предметів одночасно, як віч-на-віч, так і віртуальний.

Ця вимога, настільки явно невідчутлива щодо їхнього профілю, пояснює високі показники відміни від дітей, які має ця група, коли вона має намір прогресувати у вищій освіті.

У eUniv ми розуміємо, що ця байдужість є несправедливою, і з цієї причини студенти вивчають предмети своїх досліджень один за одним послідовно, без зобов’язання одночасно відвідувати два та більше предметів. Це прихильність університету до своїх студентів, а також узгодженість навчального процесу та його логічного порядку передачі знань та вмінь.

Гнучкість

Традиційна академічна організація в курсах і семестрах ідеально підходить для певного типу студентів, але для інших - це непереборний бар'єр для доступу.

Навчальна організація досліджень eUniv характеризується своєю гнучкістю, що негайно підтверджується системою доступу: студенти можуть вступити на навчання в будь-який з п'яти викликів навчального року і завжди робити це, дотримуючись логічного порядку викладання предметів, передбачених навчальним планом.

Студенти можуть розпочати навчання з першого предмету програми в той час, коли їх доступність зрозуміла. Після початку роботи їх можна перервати та перезапустити, залежно від учнів, знаючи, що вони можуть знову приєднатися до наступного навчального місяця, щоб вивчити відповідний предмет без шкоди, ні академічної, ні фінансової.

Усі звичайні предмети мають однакове академічне навантаження в 12 балів за ECTS. Це навантаження передбачає присвячення восьми тижнів, і протягом тривалості цього періоду студенти зосереджуються виключно на проведенні навчальних заходів, передбачених предметом, який вони вивчають: читанні теоретичних текстів та виконанні практичних вправ з відповідними їм самооцінювання для кожного тематичного підрозділу, опрацювання навчальної роботи з предмета, яка може бути індивідуальною чи груповою, та участь у послідовних викликах Тематичного дискусійного форуму.

інновація

Навчальна діяльність університету на кампусі стає "справді віртуальною" у eUniv . Усі навчальні заходи, які проводяться в традиційних аудиторіях, мають відповідне перенесення у віртуальні аудиторії eUniv.

Кожен предмет програми поділяється на Блоки, які, в свою чергу, структуровані навколо теоретичного та практичного змісту та діяльності. Теоретичний зміст також пропонує поглиблений довідковий текст. Практична діяльність розробляється через широкий спектр практичних випадків, кожен з яких має свою самооцінку. Заходи впорядковуються з робіт та форумів кожного предмета. Форум - це спільна діяльність, яка проводиться серед усіх учнів та викладачів.

Студенти також мають у своєму навчальному процесі інші дуже корисні ресурси, такі як: віртуальна бібліотека, тест самооцінки та пояснювальні відеоролики, зроблені фахівцями з даної теми. Ці аудіовізуальні матеріали висвітлюють основні стовпи кожного підрозділу, окрім інших тем, що цікавлять, та розробляють підхід до вирішення кожного практичного випадку кожного предмета.

137271_pexels-photo-1438081.jpeg

Дослідження

Програма eUniv пропонує державні (офіційні) університети Андорри на рівні бакалавра, магістра та докторантури, всі визнані в європейському просторі вищої освіти.

Університетські центри

EUniv організовано в трьох центрах: Університетський коледж бакалаврів та магістрів імені Ф. Лайрета, докторська школа Дж. Дж. Ньюмена та Школа класичних мов.

дослідження

Дослідження в університеті координується Інститутом прикладних досліджень зворотного зв'язку та розробляється на основі наукових досліджень, пов'язаних з докторською програмою та очолюваних різними спеціалізованими кафедрами.

Розташування

Андорра-ла-Велья

Address
Avinguda Meritxell, 30
AD500 Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья, Андорра

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: