VATEL Andorra

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бакалавр в області міжнародного готельного менеджменту, ведеться в Князівстві Андорра.
Андорра є невеликою європейською країною, розташованої на південному заході Європи, в Піренеях між Іспанією і Францією, всього 190 км від Барселони.
Це друга найбезпечніша країна в світі, яка має більше сонячних днів, щоб насолодитися снігом сезон.
В економіці, заснованої головним чином на економіці туризму і до недавнього часу податкового притулку, орієнтований на туризмі і горе снігу, торгівлю і великих спортивні та культурні заходи, або бути незалежним держава, правова, демократична і соціальне, чия форма правління міжпарламентське співробітництво князівство.
Його територія складається з семи парафій із загальним населенням 78,014 жителів. Його столиця Андорра-ла-Велья.

Його політична система є парламентською демократією. Офіційною мовою країни є каталонська, який живе з іспанцями і в меншій мірі, французькою та португальською мовами.

навчання команди Ватель Він складається з активних професіоналів готельної та туристичної галузі, єдиним способом, яким ми можемо гарантувати, що наші студенти розвивають свої знання і навички відповідно до потреб сектора сьогодні.

Ватель пропонує персоналізоване увагу на протязі всього періоду дослідження і невеликих робочих груп. навчання Ватель Андорра Вона здійснюється в дуже ексклюзивних класах, максимум 30 студентів в класі.

Для кого це може стосуватися:

  • старшокласники
  • II студентів коледжу (ПТУ)
  • Студенти кафедри туризму і готельного бізнесу.
  • студенти
  • майбутні фахівці в області менеджменту туризму та готельному

Що вас:

Це навчання готує вас професійно і особисто стати менеджером і директором Міжнародного готельного та туристичного сектора компанії.
Пропоновані програми можуть покрити потреби в навчанні міжнародної готельної індустрії та туризму, адаптований до нових вимог і вимог галузі.

Сілабус ступінь бакалавра в галузі міжнародного готельного менеджменту в Іспанії, Барселона, Андорра Бакалавр в області міжнародного готельного менеджменту викладається в International Business School готель і туризму управління Ватель, дає вам кваліфіковану і престижну підготовку, щоб стати великим професіоналом область управління в готельній індустрії і міжнародного туризму.

Бакалавра викладається в Андоррі буде тривати протягом трьох років і буде проходити чотирнадцять місяців практики в усьому світі (бажано в країнах з метою поліпшення іноземної мови: англійська, німецька, китайська, іспанська і т.д.).

Другий рік ми маємо програму обміну (Марко Поло), де студент може проводити свої дослідження і практику в будь-який з інших 40 шкіл Ватель світ поширився по всій Азії, Америці, Європі та Африці.
За допомогою цього обміну року, студенти можуть відкрити нову країну, пристосовуючись до нової культури і контролювати додатковий іноземну мову.
Ватель Вона забезпечує методологію, яка поєднує в собі академічну підготовку з використанням робочих місць в перший рік, щоб наші студенти після закінчення повністю адаптована до нових вимог і вимогам сектора постійно зростає і все більш конкурентоспроможною.

Три ключових частини нашої освітньої моделі: спеціалізація, ринок адаптивність і розвиток знань і навичок в області глобального навколишнього середовища.

Розташування

Андорра-ла-Велья

Address
Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья, Андорра

Париж

Address
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Мадрид

Address
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
28004 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія