Pontificia Universidad Católica Argentina

Введення

Прочитайте офіційний опис

банер

Місія нашого університету

Церква сприяє з новою силою строкову місію євангелізації культури і культури. Папський католицький університет Аргентини, утворений єпископату Аргентини в якості корпоративної публічної канонічної, вона визнає себе привілейованим інструментом в цьому евангелізаторской зусиль, відповідно до ясним вченням II Ватиканського собору, Кодекс канонічного права, Конституції Апостольської "Ex Корд Ecclesiae" і указ єпископської конференції Аргентини, що регулюють його застосування, документ «Присутність Церкви в університеті та університеті культури", поряд з іншими арбітражними документів.

Місія університету є безперервним пошук істини шляхом проведення наукових досліджень, збереження і передачі людських знань на благо суспільства (Ex Корд Ecclesiae, 30), в рамках академічного переваги, лідерства в галузі знань і прихильність до товариства.

У той же час, в університеті, католиками, дослідження і навчання повинні виконувати і викладати в світлі віри, тобто визнання істини Одкровення, так що діяльність очолюється і натхненний ця істина, знайти в Святому Письмі і Переданні, з керівництвом Учительство Церкви божественне установа, є його шедевром і зберігання (ECE 27). Таким чином, католицька віра пронизує:

  • наукових досліджень і викладання,
  • навчання членів університетської спільноти та
  • місія обслуговування і прихильності суспільства і Церкви.

Університет організовує освіту і всебічне навчання для підготовки молоді та всіх тих, з вищим покликанням, в конкретній роботі культури, наукових досліджень, Міністерства вищої навчання і здійснення вільних професій, догляд за хворими сприяти як їх технічну і наукову експертизу, професійну, художню або, як університетської культури і вище, що робить його здатним здійснювати своє покликання до компетенції та прямий католицькому сенсі своїх обов'язків і, таким чином, відіграють певну роль в суспільстві dirigencial.

Для своєї власної ідентичності, католицький університет повинен дати адекватну відповідь на серйозні проблеми сучасності, зокрема в Аргентині і регіональної реальності в комплексній області сучасної інтелектуальної культури, відкриваючи для себе показав Богом Інтерпеляція слово, мандат і засоби для існування.

Університет прагне до досягнення "присутності, так би мовити, громадської, безперервної і універсальної християнської думки в будь-яких зусиллях зі сприяння високої культури, а також для формування великих людей до знань, готові виконувати функції відповідальності в суспільстві і свідчити про свою віру в світі "(II Ватиканський Собор, GRAVISSIMUM EDUCATIONIS, п. 10).

Як залежного інституту Конференції Аргентини єпископальної, католицький університет Аргентини, так як він був врешті-решт на прохання єпархіальних архієреїв, в міру своїх можливостей і дотримання канону і цивільного права, ви можете створити факультети по всій країні, зберігаються умови доцільність і академічна і економічна доцільність кожного проекту.

Для всього цього, він повинен бути автентичним співтовариство, тобто людський простір жваві вірою, яка забезпечує збалансоване і всебічний розвиток особистості.

У своїй місії, Університет анімований місіонерським євангельського духу відкритості та плюралізму. Тому необхідно забезпечити поле, де діалог між віруючими і невіруючими, поневірятися без шкоди для істини, в більшості благодійності.

Коротше кажучи, католицький університет Аргентина повинна забезпечити всебічну підготовку для виконання синтез передового досвіду в професійній сфері і соціальних зобов'язань з гуманістичної-християнського світогляду.

банер

Цілі та напрямки діяльності

Цілі:

УБА має намір реагувати на виклики сучасного світу, що вносять вклад, що є належним з точки зору:

Університет: Робота на основі досліджень, викладання і думка на службі людини.

Для цього, вона сприяє вивчення реальності з методами різних дисциплін і інтегрує їх в необхідний діалог між вірою і розумом. Такий вставлений в інтеграції науки є не просто епістемологічний питання, принципово вставка в реальності.

Постійний пошук якості і досконалості з академічної точки зору забезпечує підготовку фахівців, здатних, з боку вчителів, які бажають поліпшити і постійно оновлюється і звалищах дослідження для забезпечення вирішення проблем країни.

католикТаким чином, він прагне зберегти свою самобутність і підтримувати живу присутність Церкви і її послання порятунку в коледжі і культури. Закон відповідно до християнських цінностей, переведених в етичну режим співвіднесення означає зобов'язання, яке купується для життя і проектів особисто і в соціальному плані. Католицький університет є відкритим університет, який прагне багатий різноманітністю і поважний діалог, який намагається сформувати не тільки ефективного професіонала, який забезпечує технічні рішення проблем місцевого населення, а й для громадян і чесного лідера.

Аргентина: Пропонується, щоб задовольнити потреби людей сьогодні, з видимим особою вставки в країні і світі. Університет повинен бути присутнім в самих різних областях, які пропонують відповіді від викладання, досліджень і роздумів і ніколи не втрачаючи з уваги вони приходять справжнє почуття, коли вони можуть бути застосовані до конкретних завдань.

банер

Напрямки діяльності:

Для того, щоб виконати свою місію, Католицького університету Аргентини, в рамках інституційного проекту 2001-2006, він встановив кілька напрямків діяльності, серед яких:

  • Місія університету повинна життєво пронизують всю структуру і відображення в кожному зі своєї діяльності, так що становлять як центр вищої освіти, відповідно до найбільш суворої концепції реального університету, дослідницькими групами, навчальними і відмінні послуги складаються з професорів і вчених кваліфіковані, щоб підготувати молодих людей до здійснення свого покликання до компетенції та прямий католицької почуття обов'язку.
  • Діалог між наукою і вірою, які були визначені в якості пріоритетного завдання Церкви, робить протягом всього університету, перш за все, в звичайній практиці викладання та наукових досліджень, а також за допомогою конкретних дій, які сприяють ефективній інтеграції знань. Зокрема, курсів, конференцій, семінарів та досліджень, які вони будуть просуватися в основному через Інститут інтеграції знань і кожного з факультетів. Факультети теології та філософії повинні відігравати ключову роль в цій галузі.
  • Філософські та теологічні предмети повинні бути реалізовані і сформульовані в поєднанні з конкретними дисциплінами, так що вони реагують на єдність знань і всебічної підготовки студента. Вони будуть присутні в навчальних планах різних рас, так що вони насправді навчання. З нагоди відновлення навчального плану, Інститут культури і Університету Розширення буде сформувати комітет для вивчення цього питання і підняти свої висновки Раді.
  • Для створення справжнього університетського співтовариства сприяли зустрічі та духовні, пастирські, культурні, соціальні та розважальні заходи для студентів, викладачів, аспірантів, менеджерів і адміністративного персоналу. На особливу увагу заслуговує інтеграції студентів, що навчаються у штаб-квартирі федеральної столиці і всередині країни. З цією метою, він повинен шукати сходиться дію Інституту пастирської діяльності і наукових підрозділів, особливо через правоохоронцями перші роки дослідження та розробки загальної інтеграційної діяльності, таких як настройка курси, діяльність культурного центру університету і т.д.
  • Спорт і мистецькі заходи сприятимуть як цінних інструментів для цілісного розвитку особистості і інтеграції університетської спільноти.

Розташування

Буенос-Айрес

Address
Av. Alicia Moreau de Justo 1300
C1107AAZ Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: