University of Belgrano

Введення

Прочитайте офіційний опис

1

Історія і сучасність

Коротка історія

Університет Бельграно був створений доктором Avelino Порту 11 вересня 1964 року в відповідно до Закону № 14,557, прийнятий в 1958 році, який регулював діяльність приватних університетів в Аргентині.

Цей закон заявив:

  • Те, що приватні університети були створені в якості суб'єктів некомерційної організації, а також
  • До досягнення остаточного дозволу на експлуатацію, повинні пройти повний цикл досліджень для кар'єри вивчених в установі також приписують задовільної якості навчання.

В даний час приватні університети регулюються Законом 24,521, виданому 20 липня 1995, який підтримує зобов'язання, зазначені, а також прямо передбачає:

  • Академічні та інституційної автономії.
  • Випадки самооцінки і зовнішньої оцінки, останній в Національній комісії з Університетської оцінки та акредитації (CoNEAU) або приватними установами оцінки та акредитації визнана Міністерством культури і освіти проведені.

Його перша штаб-квартира знаходилася в Сукре і Крамера, в тому, що в той час був відомий як "Місто Бельграно". Він почав свою діяльність з 90 студентів, 28 викладачів і працівника.

В ході консультацій, проведених Міністерством культури і освіти в Національній академії відповідних дисциплін, що викладаються в університеті і провідних експертів в кожній встановлено, що 26 січня 1970 року президент нації, наданого університет Бельграно остаточний дозвіл на експлуатацію.

Його первісна структура була організована в чотирьох факультетах: права і соціальних наук, гуманітарних наук, економіки і архітектури.

В даний час Університет Бельграно має факультети архітектури та планування, права і соціальних наук, економіки, гуманітарних наук, інженерії, інформаційних технологій, сільськогосподарських наук, мов і зарубіжних досліджень, медичних наук, природничих наук і досліджень відстань; і чотири випускника академічних підрозділів: Школа аспірантури, Вища школа бізнесу, Вища школа права та факультет післядипломної освіти та безперервної освіти.

основоположний принципи

П'ять принципів керують університетського життя установи з моменту його створення:

  1. Автономія: повна незалежність від політичних, ділових, релігійних або культурних груп. Біографічні хоча і за умови схвалення Міністерства культури і освіти є результатом відображення, національного і міжнародного досвіду і взаємодії в суспільстві;
  2. Плюралізм: академічні, політичні та релігійні. Університет тільки вимагає обліку для академічних стандартів співіснування, поваги його принципів та інтелектуальної строгості в лікуванні всіх суб'єктів;
  3. Екуменізм: університетська спільнота є домом для всіх релігійних вірувань і відкидає будь-яку дискримінацію в цьому відношенні;
  4. Республіканства: Університет система життєзабезпечення, яка базується виключно на Конституції і ідей , які підтримують його ;
  5. Соціальна взаємозалежність докладає зусиль щодо забезпечення посилання , які об'єднують установа з виробничим сектором , зокрема і суспільства в цілому.

Університет Бельграно і іноземних студентів

Економічних, культурних, наукових і навіть спортивна глобалізація є незаперечним фактом, що наш час дає характерний профіль. В Аргентині, Університет Бельграно був піонером в справі заохочення та сприяння міжнародної мобільності студентів.

У нас є понад сто сімдесят міжнародних угод мобільності з університетами в Європі, Північній Америці, Південній Америці, Азії та Океанії. Ми отримали більше 2500 студентів на рік. Таким чином, Університет Бельграно забезпечити конкурентоспроможну освіту, відповідне прогресу найважливіших наукових центрів у світі.

Угоди про подвійне ступінь або академічне співробітництво з визнаними університетами Німеччини, Іспанії, Франції, Італії та США можуть отримати диплом або диплом на УБ і в цих установах.

Зміцнення і розширення Латиноамериканської мережі університетського співробітництва, в якому Університет Бельграно має важливу роль, каже зростаюча проекція, що установа має в латиноамериканському контексті. Наша програма аргентинських і латиноамериканських досліджень, який пропонує багатий вибір курсів англійською та іспанською мовами, спеціально розроблений для іноземних студентів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт міжнародних студентів з UB.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: