Vatel Argentina

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародна школа готельного навчання

Розташований на вулиці Парагвай у 1867 році в метрах від емблематичного проспекту Санта-Фе та площі Родрігеса Пенья, штаб-квартира Vatel знаходиться в центрі туристичних і культурних заходів аргентинської столиці і пропонує широкий спектр доступу через мереж метро, автобусів та поїздів.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

Буенос-Айрес - економічна, культурна та політична столиця Аргентинської республіки

Він визнаний у всьому світі культурною столицею Латинської Америки з широкою пропозицією на будь-який смак. Також місто приймає найбільшу кількість іноземних студентів, що оцінюються в 25 000.

Столиця має близько 3 мільйонів жителів, тоді як Великий Буенос-Айрес має 12 мільйонів жителів та унікальну пропозицію готелів на континенті за наявності основних міжнародних мереж та готелів, визнаних у регіонах та в усьому світі.

В середньому 30% наших студентів є іноземним походженням з більш ніж 15 різних країн.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

Педагогічний колектив формується відомими професіоналами аргентинської готельної індустрії, які надають студентам не лише теоретичні знання, а й досвід, досягнутий завдяки їхній професійній кар'єрі.

Важливо також підкреслити, що у Вателі ми сприяємо дуже важливому когнітивному навчанню для особистісного та професійного розвитку студентів, саме тому такі навички, як повага, дисципліна, вміння бути та бути та особиста презентація.

Інтернаціоналізація - це фундаментальний момент у формуванні Вателя. Програма Марко Поло, найкраща інновація в академічній програмі, дозволяє студентам Vatel Buenos Aires навчатися на другому курсі в іншому інституті Vatel у світі. Вони також є частиною мережі, яка не припиняє зростати. Зараз мережа Vatel має 9000 студентів та 35000 випускників, які контактують завдяки порталу VatelAlumni

Маючи дуже конкурентоспроможний та сучасний навчальний план, Vatel Argentina пропонує подвійний ступінь аргентини / французької мови, що гарантує швидке професійне введення:

  • Вища ступінь міжнародного готельного управління - MEC Аргентина
  • Бакалавр з міжнародного готельного менеджменту - Франція

Наша місія: Підготувати молодих людей до розвитку в міжнародному готелі

Як навчити нових поколінь відкриватися світові та досягти успіху в кар’єрі готелів в галузі гостинності, туризму та розкоші?

Vatel - провідна у світі концепція викладання з часу її створення 35 років тому

У Вателі ми готуємо майбутніх керівників міжнародного готелю та туризму.

Маючи понад 35-річний досвід роботи, кампуси Vatel у світі отримують 7000 студентів, які навчаються міжнародних готелів з тією ж філософією, що базується на застосуванні в готелях того, що вони вивчають у класі.

Навчання в готелях: успіх 29 000 випускників, яких ми називаємо Vatéliens, демонструє їх робота в найпрестижніших готелях світу. Щорічна статистика показує, що 80% з них працюватимуть у міжнародному готельному секторі на посаді генерального директора готельних або готельних мереж, оперативного менеджера, менеджера відділу, менеджера з комерційних продажів та продажів, маркетингу, персоналу, фінансового менеджера, Керівники кафедр, приймальні, продукти харчування та напої, зв'язки з громадськістю, організація заходів ... Решта 20% будуть напрацьовані в інших галузях діяльності, таких як індустрія розкоші, яка прагне цього випускника.

Всі вони є динамічною, міцною та дуже корисною мережею як для студента, який шукає стажування, так і для недавнього випускника, який шукає роботу в країні чи обраному місті.

Як Перша світова група для навчання готельному та туристичному управлінню, Vatel пропонує сьогодні всі умови, щоб відкритися світові та досягти успіху у професійній кар’єрі.

Розташування

1867, 1121

Address
Paraguay,1867
C1121 1867, 1121, ABA, Аргентина