Canadian University of Bangladesh

Введення

Прочитайте офіційний опис

Канадський університет Бангладеш (CUB) це новий університет. Так, це новостворений (січень 2016 г.), але це також абсолютно нова порода університету, теж. Що робить канадський університет унікальним? Ця програма, засноване. Це означає, що "ми вчимо, демонструючи; ми вчимося, роблячи ". Наш підхід до освіти, в цьому відношенні, дуже багато слід американської моделі North.

Це забезпечує доставку освіти університетського рівня в вищих канадських стандартів ... фактично не відбувається там. Це означає, що канадський університет Бангладеш в змозі забезпечити світового класу, додатків на основі освіти за доступною ціною.

Через помпажа економіки Бангладеш і стабільного впливу його керівництва; країна, сьогодні є островом економічного процвітання і політичної стабільності в морі глобальної безпеки. Це високі темпи зростання і сталого розвитку є прикладом для світу. The Канадський університет Бангладеш глибоко прихильна виконання свого обов'язку робити лідерів світового класу і кваліфікованих фахівців, необхідних для забезпечення успіху і процвітання нації.

Розташування

Дака

Canadian University Of Bangladesh

Address
Plot: 99 Block: C Road:11, Banani
Dhaka-1213

Дака, Дивізія Дака, Бангладеш
Веб-сайт
Телефон
+880 1707-070280