Artevelde University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

110624_foto1.jpg

Ви мрієте про міжнародну кар'єру в бізнесі? Ви прагнете розширити свій обрій і вийти за межі зони комфорту? Чому б не почати свою кар'єру в Генті, центрі Європи ? Світ - це ваш майданчик зі ступенем бакалаврських програм з Artevelde University of Applied Sciences . Ми пропонуємо двох бакалаврів у бізнесі: міжнародний офісний менеджмент або міжнародний бізнес-менеджмент.

Artevelde University of Applied Sciences , член Гентської асоціації університетів (AU GENT), є одним з найбільших університетських коледжів Фландрії (13000 студентів). Франція та Голландія. З 70 000 студентів, Гент є найбільшим студентським містом у Бельгії. Університетські та університетські університетські містечка розповсюджуються по всьому місту , що оживляє атмосферу. пропонує широкий спектр можливостей для вивчення: Гент має все: життя, нічне життя, першокласне навчання та багато дозвілля.110622_foto2.jpg

Крім того, Artevelde University of Applied Sciences стимулює мобільність працівників і студентів, що приїжджають, і тепло вітає іноземних студентів і співробітників . Нарешті, крім регулярних навчальних програм, Artevelde University of Applied Sciences пропонує дві міжнародні програми бакалавра англійською мовою з чітким акцентом на міждисциплінарність. Ми також пропонуємо можливість пройти курси голландської мови, щоб гарантувати успішну інтеграцію як іноземного студента.

Університетський коледж виховує фахівців, чия творчість, інноваційний спосіб мислення та почуття підприємництва перетинають кордони. Навчання в Artevelde University of Applied Sciences , відоме своєю відмінною послугами, орієнтованими на студентів, освітою та керівництвом, безумовно, відповідає вашим очікуванням, а також привабливим соціальним, культурним та туристичним заходам, які може запропонувати місто Гент .110628_foto3.jpg

5 причин для вивчення бізнесу в Генті, Бельгія!

  1. Коли ви вивчаєте бізнес у Бельгії, ви починаєте свою кар'єру в центрі Європи . Багато глобальних організацій мають штаб-квартиру в Бельгії, а також тут знаходяться ЄС і НАТО.
  2. Ви не тільки знайдете Бельгію під час міжнародного перебування: головні європейські міста, такі як Париж, Лондон, Берлін, Амстердам, знаходяться лише за кілька годин.
  3. Гент є одним з найбільших студентських міст Бельгії. Університетські та університетські коледжі розташовані по всьому історичному місту.
  4. Гент - унікальний культурний та історичний місто . Він поєднує середньовічне велич з культурною привабливістю, з його важливими музичними і кінофестивалями, а також його різноманітною театральною і виконавською сценою.
  5. Мова, якою говорять у Генті, - голландська, але бельгійці дуже багатомовні. З трьома офіційними мовами в Бельгії ви легко зможете спілкуватися англійською, французькою та голландською мовами !

Розташування

Гент

Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg

Address
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 Гент, Фландрія, Бельгія
Телефон
+32 9 234 70 00