Howest College - University College West

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зосередьтеся на кібербезпеці на Howest

Початок своєї кар'єри в галузі кібербезпеки. Наші програми в галузі прикладної інформатики - кібербезпека в університеті Howest, Брюгге, Бельгія пропонують вам ідеальну освіту.

Компанія Howest пропонує вам широкий спектр цікавих тем з питань кібербезпеки. Ви коли-небудь хотіли зрозуміти, як працює хакер, і протидіяти їх атакам за допомогою зворотної інженерії ? Ви зацікавлені в тому, щоб стати етичним хакером та допомогти організаціям приватного та державного сектору знайти свої слабкі місця за допомогою тестування на проникнення (система, Інтернет та мережа) ? Ви хочете допомогти боротися з кіберзлочинністю та знайти поганих хлопців, проводячи криміналістичний аналіз ? Або ваша ціль життя - посилити безпеку в галузі, дізнавшись про безпеку промислових систем управління (ОТ) ? Або ви хочете розібратися в криптографії та як її можна використовувати для захисту чи нападу (вимога програмного забезпечення)? Конфіденційність даних та GDPR надають вам основні знання щодо того, як стати посадовою особою із захисту даних (DPO) . Ви набудете ретельного досвіду управління інформаційною безпекою та моделювання загроз та розвідки . Все це та багато іншого пропонується у цій програмі.

Будучи першопрохідцем у пропонуванні освіти для новітніх технологій, Howest одним із перших відреагував на брак галузевих спеціалістів з кібербезпеки, орієнтованих на галузь, пропонуючи цю бакалаврську програму. Інноваційні теми, такі як кібервійна та безпека в 5G, Blockchain та AI , включені.

Ми пропонуємо три композиції для Cyber Security.

На бакалаврі ви дізнаєтесь основи апаратних та настільних операційних систем, мереж та розробки програмного забезпечення, включаючи безпечну розробку та багато іншого. Це означає, що ми не вимагаємо попередніх знань чи досвіду роботи з ІТ (безпекою), хоча спорідненість до роботи з комп’ютерами, безумовно, є вигодою.

Дослідження

Howest створив міцну репутацію в практичних наукових дослідженнях, послугах та безперервній освіті, завжди орієнтуючись на професійну сферу як національну, так і міжнародну. Це означає національні, європейські та міжнародні проекти прикладних досліджень, завжди на прохання приватних та державних організацій.

Слово від нашого Ректора

"Сміливо йти туди, де ще ніхто не ходив!"

Капітан Кірк, "Ентерпрайз", "Зоряний шлях", мрія хлопця, яку я переслідував протягом своєї кар'єри.

Бачити минулі перешкоди та створювати можливості. Давати шанси. Розвиток талантів. Надихаючи людей реалізувати свій повний потенціал, піднімаючи планку, сміючи людей робити справи по-іншому.

Передбачаємо майбутнє, саме це ми і передбачаємо з нашою найсвіжішою спільнотою. Ми називаємо себе нетиповими, ми приходимо з краєм. Ми відкриті для людей, які малюють поза межами, які думають нестандартно, ми заохочуємо підприємницьку обізнаність та надаємо можливості для підприємництва.

Служіть, розширюйте свої сили, піклуйтеся: це наші цінності, маяки, які керують нами, що проникли в самі капіляри нашої громади. Вони входять до ДНК Хоустова.

Студент та його навчальна програма є центральними у нашому баченні освіти. Суспільство та широка сфера праці - це наші мети. Створення соціальної доданої вартості - наша мета.

Лоде Де Гейтер
Ректор

138530_image2.jpg
Shutterstock / Новіков Олексій

Брюгге, ідеальне місто для студентів

Чи знали ви, що історичний центр міста є визначним об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО? Ви поділяєте місто з туристами з усього світу, і ця суміш працює чудово.

Брюгге «Справедливе місто» пропонує широкий спектр проведення часу. Відпочиньте на терасі, займайтеся фізичними вправами на зелених насадженнях, побачите канали або насолоджуйтесь одним із численних ресторанів чи барів з однокурсниками. Надихаюче місто для студентів!

Що означає Хоуст?

  • Howest, Hogeschool West-Vlaanderen - це нетиповий, творчий, інноваційний та заповзятливий університет прикладних наук та мистецтв.
  • Досліджуючи таланти та пристрасті кожного студента, Howest тренує своїх студентів стати компетентними, високо працездатними, орієнтованими на команду професіоналами, здатними передбачити події у нашому глобальному суспільстві.
  • Howest працює в тісному партнерстві з регіональною та міжнародною робочою сферою . Отже, Howest інтегрує провідні, соціально значущі та компетентнісні освіти, орієнтовані на валоризацію дослідження та послуги у всі свої навчальні програми.
  • Howest - це відкритий і плюралістичний університет прикладних наук та мистецтв , з повагою до різноманітності . Howest надихає своїх співробітників та студентів інтегрувати основні цінності в їх особисте та професійне життя.

Розташування

Брюгге

Address
Rijselstraat 5,
8000 Брюгге, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія