Прочитайте офіційний опис

Про KdG

Karel De Grote University College нараховує понад 12 тисяч студентів і налічує близько 1000 співробітників. Це робить нас найбільшим університетським коледжем в Антверпені.

Місія, бачення та цінності

Місія Karel De Grote University College ( KdG ) підтримує сталий розвиток: для студентів, персоналу та суспільства. У взаємній взаємодії, заснованої на привабливому навчальному, життєвому та робочому середовищі. Щоб завжди отримувати найкраще з усіх, і прагнути до досконалості разом. Бачення Karel De Grote University College ( KdG ) створює складні та мотиваційні індивідуальні контексти навчання. Для тих, хто хоче перетворитися на професіонала з особистістю. Ми виховуємо і направляємо наших учнів, щоб вони відкривали і розвивали свої таланти, а також набували необхідних компетенцій, щоб зробити внесок у суспільство. Самосвідомий, з почуттям відповідальності і цінується суспільством. Ми закликаємо наших співробітників продовжувати рости як на особистому, так і на професійному рівні. KdG - це універсальна організація. Ми думаємо вперед і відчуваємо динаміку швидко мінливого глобального контексту. Ми обмінюємося знаннями та інвестуємо в сильне співробітництво з нашими партнерами: завдяки цим взаємодіям та рішенням, зробленим у міру, наш університетський коледж перевершує інновації в (мистецтві) освіті, практичних дослідженнях та службах. Значення Як організація, що керується цінностями, ми вибираємо:

  • студентські орієнтовані дії
  • досягнення результатів
  • співпрацюючи з упевненістю
  • вкладаючи себе в кращий світ
  • сталі інновації.

Перспективи освіти

Karel De Grote University College має на меті надати своїм студентам і співробітникам можливість відкрити свої таланти і розвивати їх. Ми твердо віримо, що робота в команді дозволяє студентам і співробітникам набувати компетенції, такі як знання, навички, розуміння і ставлення, які мають важливе значення в робочому контексті, а також у більш широкому контексті нашого суспільства. Однією з найбільш життєво важливих компетенцій є, без сумніву, здатність докласти зусиль для тих, хто, за певних обставин, не здатний повністю розвинути свої таланти.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Karel De Grote University College

Ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом - міжнародний бізнес - це ваш прийом на захоплюючу роботу в міжнародному діловому світі. ... [+]

Бізнес-менеджмент (міжнародний бізнес) - це трирічна програма з вивчення англійської мови, яка готує глобально налаштованих студентів до кар'єри в міжнародному бізнесі.

Це дає студентам можливість навчатися в міжнародному класі, причому приблизно 40 відсотків студентів приєднуються до програми з-за кордону. Викладачі є однаково різноманітними, а з їх галузевим ноу-хау ви дізнаєтеся, як застосувати свої теоретичні знання через раціональні вправи, випадки та завдання команди.... [-]

Бельгія Antwerp
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Karel De Grote University College

Протягом наступних трьох років, ви будете розвивати передові творчі та технічні навички, які допоможуть вам блищати у швидко розвивається світі мультимедіа. ... [+]

Завжди шукати прориви в технології? Отримали підприємницький інстинкт і ідеї, щоб почати інновації?

Приходьте і дізнайтеся, як ми робимо для нас технологію, розкриваємо її потенціал, і суспільство може подякувати вам.

Наш бакалавр мультимедійних і комунікаційних технологій є англійською мовою, який готує студентів, які мають глобальне значення для кар'єри в цифровому світі.

... [-]
Бельгія Antwerp
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Бельгія
Веб-сайт
Телефон
+32 350 221 92