Karel De Grote University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про KdG

Karel De Grote University College нараховує понад 12 тисяч студентів і налічує близько 1000 співробітників. Це робить нас найбільшим університетським коледжем в Антверпені.

Місія, бачення та цінності

Місія Karel De Grote University College ( KdG ) підтримує сталий розвиток: для студентів, персоналу та суспільства. У взаємній взаємодії, заснованої на привабливому навчальному, життєвому та робочому середовищі. Щоб завжди отримувати найкраще з усіх, і прагнути до досконалості разом. Бачення Karel De Grote University College ( KdG ) створює складні та мотиваційні індивідуальні контексти навчання. Для тих, хто хоче перетворитися на професіонала з особистістю. Ми виховуємо і направляємо наших учнів, щоб вони відкривали і розвивали свої таланти, а також набували необхідних компетенцій, щоб зробити внесок у суспільство. Самосвідомий, з почуттям відповідальності і цінується суспільством. Ми закликаємо наших співробітників продовжувати рости як на особистому, так і на професійному рівні. KdG - це універсальна організація. Ми думаємо вперед і відчуваємо динаміку швидко мінливого глобального контексту. Ми обмінюємося знаннями та інвестуємо в сильне співробітництво з нашими партнерами: завдяки цим взаємодіям та рішенням, зробленим у міру, наш університетський коледж перевершує інновації в (мистецтві) освіті, практичних дослідженнях та службах. Значення Як організація, що керується цінностями, ми вибираємо:

  • студентські орієнтовані дії
  • досягнення результатів
  • співпрацюючи з упевненістю
  • вкладаючи себе в кращий світ
  • сталі інновації.

Перспективи освіти

Karel De Grote University College має на меті надати своїм студентам і співробітникам можливість відкрити свої таланти і розвивати їх. Ми твердо віримо, що робота в команді дозволяє студентам і співробітникам набувати компетенції, такі як знання, навички, розуміння і ставлення, які мають важливе значення в робочому контексті, а також у більш широкому контексті нашого суспільства. Однією з найбільш життєво важливих компетенцій є, без сумніву, здатність докласти зусиль для тих, хто, за певних обставин, не здатний повністю розвинути свої таланти.

Розташування

Антверпен

Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Антверпен, Фландрія, Бельгія
Телефон
+32 350 221 92