Thomas More University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Thomas More!

Ласкаво просимо на міжнародний сайт Thomas More! Томас Море - найбільший університет прикладних наук в Фландрії, пропонуючи в провінції Антверпен понад 31 голландську та 5 англомовних програм бакалавра. Крім того, Thomas More пропонує програми обміну англійською мовою для студентів університетів-партнерів.

Студентські студентиСтаном на вересень 2016 року ми пропонуємо дорогоцінний вибір програм англійської мови, які вивчають бакалаврські ступені, що робить нашу високоякісну освіту доступною для іноземних студентів з високими амбіціями.

Студенти обміну

Томас Море - найбільший університет прикладних наук Фландрії і розташований в основному в провінції Антверпен. У нас є сім навчальних закладів, на яких ви можете знайти більше 20 англійських випускників, які вивчають біржовий семестр для студентів університетів-партнерів.

Короткі програми та аспіранти

Отримайте смак нашої освітньої пропозиції в Media або Design, не витрачаючи повний рік навчання.

Хочете зустрітися з нами?

Більше інформації про наші відкриті Дні Кампуса та зустрічі з нами у вашій країні.

Послуги та підтримка студентів

Команда професіоналів дає поради, керівництва, допомагає та допомагає студентам. На додаток до навчальних курсів, Thomas More пропонує цілий ряд студентських закладів. Дізнайтеся, як ми можемо вам допомогти.

Розташування

Мехелен

Address
Zandpoortvest 60
2800 Мехелен, Фландрія, Бельгія

Програми

Bachelor