Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до VIVES University College . Цей новий коледж є результатом співпраці між KATHO та університетськими містечками в Кортрейку, Roeselare, Tielt, Torhout та KHBO, а також в університетах у Брюгге та Остенде. В даний момент злиття у сфері вищої освіти є загальною тенденцією у Фландрії. З приблизно 13 000 учнями, VIVES - найбільший університетський коледж у Фландрії.

Розробіть своє майбутнє

VIVES University College з сучасною та компетенційною вищою освітою, його інноваційними практичними дослідженнями та його послугами, що надаються суспільству, пропонує адекватну відповідь на сьогоднішні та майбутні соціальні проблеми. VIVES - це вдячний, дружній та орієнтований на людей університетський коледж, який зосереджується на професійно орієнтованих бакалаврів та аспірантів. Таким чином університетський коледж гарантує, що студенти роблять внесок у глобалізований світ як як людина, так і професіонали.

VIVES повністю і активно прагне до розвитку компетенцій. Студентам надається всяка можливість працювати над їхнім майбутнім. Створіть своє майбутнє як базовий рівень університетського коледжу підкреслює це. VIVES вважає важливим, щоб її співробітники з ентузіазмом виконували свою роботу. Ось чому університетський коледж пропонує їм широкі можливості для розвитку та поширення своїх знань.

VIVES вирішує зосередити увагу на відповідальності та власності, а також оцінку та повагу кожної людини. Стабільність - це ще одне важливе зобов'язання для VIVES. VIVES прагне стати законодавцем у галузі підвищення кваліфікації через інновації.

Опис місії


Їхати/>

  • Стати кращим, що може бути. Студенти та викладачі продовжують розвивати свої сильні сторони та поглиблювати свою особисту та професійну ідентичність з ентузіазмом. Вони роблять вибір, який відповідає їхнім талантам і цілям.
  • Управління власним навчальним процесом. Студенти та викладачі керують власним навчальним процесом. Як професіонали, вони прагнуть до навчання протягом усього життя, а також розширювати та поглиблювати свої знання та досвід.


Підключення/>

  • Вчимось і один з одним. Студенти та викладачі навчаються разом як команда. Вони будують свою власну професійну мережу з можливостями для неформального та міждисциплінарного навчання. Для цього вони повністю використовують можливості цифрового світу.
  • Знайомство з вищою освітою. Щоб допомогти студентам в правильному виборі, а також, щоб допомогти їм піднятися на навчальні сходи, VIVES співпрацює з її освітніми партнерами. VIVES також повністю визнає раніше отримані компетенції.
  • Займаючись активним діалогом з робочим місцем та суспільством в цілому. Студенти та викладачі навчаються з і з зовнішніми партіями. Вони беруть критичний погляд на суспільство і роблять свою експертизу легко доступною за межами навчального закладу університету.


Інновації/>

  • Формування натхненної освіти завтрашнього дня. Студенти та викладачі працюють у складному навчальному середовищі, який може або не може бути незалежним від часу та місця. Інновації використовують результати дослідження та очікування поточних і майбутніх поколінь студентів, робочого середовища та суспільства.
  • Підготовка до робочих місць майбутнього. Студенти та викладачі прагнуть набути компетенції, необхідні для сьогоднішніх та завтрашніх професій. Взаємодія теорії та практики змушує їх проштовхувати свої межі. Навчання, практичний досвід та власне дослідження на практиці переплітаються з цією метою.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

VIVES University College

ЦЯ ПРОГРАМА ДОСТУПНА З 2020-2021 РОКІВ - Як бакалавр в управлінні готелями, ви професіонал, який відмінно вдома в захоплюючий світ гостинності. Програма управління готел ... [+]

Про

Як бакалавр в управлінні готелем, ви професіонал, який ідеально вдома в захоплюючий світ гостинності. Програма управління готелями пропонує високий рівень професійних знань і навичок, три-чотири іноземні мови, міцну економічну основу, хороші навички ІКТ, вміння працювати в команді, презентаційні навички та міжнародний досвід.

Ці компетенції також високо оцінюються в багатьох інших галузях і запропонують Вам можливість продовжити навчання і отримати ступінь магістра або додаткову ступінь бакалавра. Студенти з менеджменту готелів динамічні і зацікавлені в частих соціальних контактах, викликах і творчій роботі в команді. Попередня кваліфікація в школі громадського харчування не потрібна. Вчитися більше, ніж вчитися самостійно. Якщо хочете, ви можете приєднатися до студентського клубу SorHoMa для управління готелем. Студентський клуб організовує всілякі заходи для студентів у програмі та колоквіум з доповідачами з гостинності.... [-]

Бельгія Bruges
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
VIVES University College

Просунутий бакалавр міжнародного менеджменту бізнесу - це бакалавр за програмою бакалавра. Це 12-місячна програма повного дня, що проходить в університеті Кортрейк, Бельг ... [+]

Ми пропонуємо повний курс 1 курсу (12 місяців) бакалавра міжнародного менеджменту студентам, які вже мають хоча б ступінь бакалавра. Програма повністю англійською мовою.

Бажано визнати студентів, які навчаються в області комерційних наук та управління бізнесом. Але ми вітаємо обмежене число студентів, які вивчали інші предмети, наприклад, технологію ... Після вивчення та затвердження заявки нашої комісії, ці студенти можуть бути прийняті.... [-]

Бельгія Kortrijk
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
VIVES University College

Програма бакалавра з управління бізнесом призначена для студентів з Бельгії та іноземних мов, які хочуть отримати глибокі знання різних галузей управління та отримати між ... [+]

Програма бакалавра з управління бізнесом призначена для студентів з Бельгії та іноземних мов, які хочуть отримати глибокі знання різних галузей управління та отримати міжнародну ділову ступінь в межах міжкультурного контексту глобалізованого світу. Міжнародні колеги-студенти, іноземні викладачі, навчальні поїздки та можливості обміну покращать взаєморозуміння та спілкування між культурами.... [-]

Бельгія Kortrijk
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

VIVES | Mission Statement