VIVES University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до VIVES University College . Цей новий коледж є результатом співпраці між KATHO та університетськими містечками в Кортрейку, Roeselare, Tielt, Torhout та KHBO, а також в університетах у Брюгге та Остенде. В даний момент злиття у сфері вищої освіти є загальною тенденцією у Фландрії. З приблизно 13 000 учнями, VIVES - найбільший університетський коледж у Фландрії.

Розробіть своє майбутнє

VIVES University College з сучасною та компетенційною вищою освітою, його інноваційними практичними дослідженнями та його послугами, що надаються суспільству, пропонує адекватну відповідь на сьогоднішні та майбутні соціальні проблеми. VIVES - це вдячний, дружній та орієнтований на людей університетський коледж, який зосереджується на професійно орієнтованих бакалаврів та аспірантів. Таким чином університетський коледж гарантує, що студенти роблять внесок у глобалізований світ як як людина, так і професіонали.

VIVES повністю і активно прагне до розвитку компетенцій. Студентам надається всяка можливість працювати над їхнім майбутнім. Створіть своє майбутнє як базовий рівень університетського коледжу підкреслює це. VIVES вважає важливим, щоб її співробітники з ентузіазмом виконували свою роботу. Ось чому університетський коледж пропонує їм широкі можливості для розвитку та поширення своїх знань.

VIVES вирішує зосередити увагу на відповідальності та власності, а також оцінку та повагу кожної людини. Стабільність - це ще одне важливе зобов'язання для VIVES. VIVES прагне стати законодавцем у галузі підвищення кваліфікації через інновації.

Опис місії


Їхати/>

  • Стати кращим, що може бути. Студенти та викладачі продовжують розвивати свої сильні сторони та поглиблювати свою особисту та професійну ідентичність з ентузіазмом. Вони роблять вибір, який відповідає їхнім талантам і цілям.
  • Управління власним навчальним процесом. Студенти та викладачі керують власним навчальним процесом. Як професіонали, вони прагнуть до навчання протягом усього життя, а також розширювати та поглиблювати свої знання та досвід.


Підключення/>

  • Вчимось і один з одним. Студенти та викладачі навчаються разом як команда. Вони будують свою власну професійну мережу з можливостями для неформального та міждисциплінарного навчання. Для цього вони повністю використовують можливості цифрового світу.
  • Знайомство з вищою освітою. Щоб допомогти студентам в правильному виборі, а також, щоб допомогти їм піднятися на навчальні сходи, VIVES співпрацює з її освітніми партнерами. VIVES також повністю визнає раніше отримані компетенції.
  • Займаючись активним діалогом з робочим місцем та суспільством в цілому. Студенти та викладачі навчаються з і з зовнішніми партіями. Вони беруть критичний погляд на суспільство і роблять свою експертизу легко доступною за межами навчального закладу університету.


Інновації/>

  • Формування натхненної освіти завтрашнього дня. Студенти та викладачі працюють у складному навчальному середовищі, який може або не може бути незалежним від часу та місця. Інновації використовують результати дослідження та очікування поточних і майбутніх поколінь студентів, робочого середовища та суспільства.
  • Підготовка до робочих місць майбутнього. Студенти та викладачі прагнуть набути компетенції, необхідні для сьогоднішніх та завтрашніх професій. Взаємодія теорії та практики змушує їх проштовхувати свої межі. Навчання, практичний досвід та власне дослідження на практиці переплітаються з цією метою.

Розташування

Кортрейк

Address
Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145

B-8500 Кортрейк, Фландрія, Бельгія

Брюгге

Address
Campus Brugge, Oostende
Xaverianenstraat 10

B-8200 Брюгге, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія