VUZF University

Введення

Прочитайте офіційний опис

VUZF University У VUZF University


114504_261-1024x255.jpg

VUZF01

VUZF University - приватний вищий навчальний заклад, розташований у столиці Болгарії - Софії. Це перший приватний університет, що спеціалізується в галузі фінансів, страхування, управління та маркетингу в Республіці Болгарія. Він був заснований у 2002 році Постановою Національних Зборів. Протягом останніх п'яти років вона цілком зосереджувала свою освітню програму з фінансів, інновацій, бізнесу та підприємництва.

ВУЗФ пропонує бакалаврські, магістерські та докторські програми у професійній сфері економіки. Навчальні програми в бакалаврських і магістерських програмах пропонуються в регулярних, заочних формах і формах дистанційного навчання. Доктор філософії Програми пропонуються в регулярних, неповних формах, а також у формі індивідуальної підготовки. Університет має всі національні акредитації (інституційну та програмну акредитацію), надані Національним агентством з оцінки та акредитації та британською акредитацією, наданою Британською Радою з акредитації. Це засвідчує, що університет має інтегровані стандарти високої якості навчального процесу, викладачів, персоналу та засобів відповідно до всіх стандартів, які застосовуються до вищих навчальних закладів Великобританії.
За останні 16 років ВУЗФ вдалося заснувати один з найкращих болгарських університетів у сфері бізнесу та економіки. Останнє видання рейтингової системи болгарського університету у 2018 р. Посіло ВУЗФ у першу п'ятірку професійних галузей економіки з 26 університетів у цій галузі.

Завданням ВУЗФ є підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів, бізнесу та підприємництва для розвитку теоретичних та практичних знань відповідно до потреб сучасної практики. Академічна політика університету спрямована на впровадження найкращих освітніх практик у Європі. З одного боку, його основна мета полягає в забезпеченні високоякісного навчання та кар'єрного успіху студентів, підтримуючи дуже гарну співпрацю з бізнес-спільнотою. Близько 90 відсотків випускників університетів починають працювати в області придбаних спеціалістів як у приватному фінансовому секторі, так і в бізнесі.

VUZF University є:

Спеціалізація в галузі економіки забезпечує міцну зв'язок між теоретичними та практичними знаннями в запропонованих програмах

Відмінний академічний персонал зі значним досвідом ведення бізнесу та управління

Широкий спектр програм, що пропонуються як на рівні студентів, так і випускників

Гнучкість разом з міцними зв'язками з бізнесом дозволяють швидко впроваджувати новизну в освіті з точки зору відкриття нових програм і курсів

Бутік-університет, індивідуальне лікування, орієнтація на задоволення студента та досвід навчання

Дуже часто VUZF University починають власний бізнес. Щоб допомогти їм, університет надає безкоштовні консультаційні послуги, пов'язані з навчанням у різних спеціальностях, а також можливості для професійного та особистісного розвитку. З іншого боку, VUZF University пропонує високий рівень підготовки, відповідний провідним університетам Європи. Свідченням і одним з головних пріоритетів у політиці розвитку ВУЗФ є здійснення співпраці з закордонними університетами в рамках різних бакалаврських, магістерських та післядипломних програм. VUZF University партнерстві з 20 університетами Європи за програмою ЕРАЗМУС та має міцну співпрацю з провідними європейськими та світовими університетами.

114501_12670173_10153334358623314_3374912197086528175_n-Copy.jpg


Викладачі мають важливий внесок у високу якість навчальних програм, які пропонує університет. Викладачі є одними з найвидатніших дослідників в країні, мають великий досвід і практичний досвід. Багато викладачів також добре зарекомендували себе в професійному суспільстві як керівники компаній, керівники корпоративного сектору, а також керівники державних органів (наприклад, колишні міністри, голови фінансових регуляторів, члени національного парламенту). Докладніше про VUZF University на сайті: www.vuzf.bg

Розташування

Софія

Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Софія, Софійська міська провінція, Болгарія
Веб-сайт
Телефон
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: