Прочитайте офіційний опис

Celso Лісабон народилася в місті Ріо-де-Жанейро на початку 20-го століття. Син вчителів, він почав своє життя присвятити себе політиці як радника і державного законодавця в 1950 році. У той час, він розробив проекти економічного і соціального релевантності та, за власною ініціативою, заснував і підтримував Центр відновлення Bela Vista і добробуту соціальної роботи для неповнолітніх. Зменшити соціальну нерівність за допомогою якісної освіти був сон, ваша мрія.

У 1964 році він відмовився від політичної діяльності, щоб заснувати коледж Atheneu бразильця, спрямовану на середньої і вищої школи. Продовжуючи свою мрію, створений в 1971 році, університет Суспільство Celso Лісабон. Консолідація свою історію успіху в 1998 році, інститут завоювати позицію університетського центру, пропонуючи, на додаток до курсів в галузі управління, випускні на здоров'я людини і навколишнє середовище.

Celso Лісабон є кращим університет Центр здоров'я і благополуччя в Ріо-де-Жанейро. З 45 років свого існування інститут підготував понад 20000 студентів в своїх студентів курсів. Є 14 тисяч квадратних метрів інфраструктури в єдиному університетському містечку в самому серці Північної Зони, в передній частині Сампайо станції супермагистрали:

80 класи розділені на 5 блоків 18 лабораторій для практичних занять 4 комп'ютерних класи 3 аудиторій мульти-спортивне тренажерний академія бібліотека

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Курс директорів Celso Lisboa пропонує комплексне навчання, що дозволяє продуктивність стажиста в області людських ресурсів, маркетингу, фінансів або операцій у сфері посл ... [+]

Курс директорів Celso Lisboa пропонує комплексне навчання, що дозволяє продуктивність стажиста в області людських ресурсів, маркетингу, фінансів або операцій у сфері послуг або промисловості.

Професії є найпопулярнішим в країні, підкресливши важливість адміністратором в національній соціально-економічної ситуації.

Професійні учасники ринку:

Адміністратор формується Celso Lisboa може діяти в різних областях компаній:... [-]

Бразилія Rio de Janeiro
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Celso Lisboa - O sucesso custa menos do que você imagina