Прочитайте офіційний опис

Коледж Історія

Все почалося більше семи десятиліть в районі Кампо-Гранде з Коледж Афонсу Celso, освітнього проекту, вчинені ідеалам, потребам та культурі Західної зони Ріо. Перший університет вчення блок, створений в 1969 році, був факультет економіки, бухгалтерського обліку та адміністративного Sreder Moacyr Бастос.

За ці роки, ми дізнаємося, що образ університеті образ кожного зі своїх учнів - їх підготовки, знань, їх світогляду, їх здатність стикатися з перешкодами. І, перш за все, їх обізнаності про громадянство. Студент це наш найбільший актив, наше дзеркало. Таким чином, ми ніколи не дозволить чисто ринкова бачення освіти збігається з етичними цінностями.

Традиції і сучасність, якість навчанні та новаторський дух, компетентності та авторитету, технічного прогресу і кращою інфраструктурою в Західній зоні Ріо-де-Жанейро / RJ. Всі ці характеристики визначають університетський центр Sreder Moacyr Бастос, який утворює не тільки хороші фахівці готові зіткнутися на ринку праці, але, насамперед, хороші громадян.

Наша місія завжди була внести свій внесок у будівництво та поширення знань, що дозволяє громадянину трансформації соціальної та професійної ЗМІ. І бажання досягти цієї мети, з моменту ми починаємо інтегрувати навчальній групі UNIESP став ще сильнішим всередині кожного з нас.

Місія

Наша місія завжди була внести свій внесок у будівництво та поширення знань, що дозволяє громадянину трансформації соціальної та професійної ЗМІ. І бажання досягти цієї мети, з моменту ми починаємо інтегрувати навчальній групі UNIESP став ще сильнішим всередині кожного з нас.

Інфраструктура

Про штаб-квартирі кампусу університету Центр Sreder Moacyr Бастос знаходиться в центрі міста Кампу-Гранді, на захід від міста Ріо-де-Жанейро. Наявність двох входів, Кампус легко знайти і забезпечує доступ людей з різних частин міста, а також з інших муніципалітетів.

Головний вхід в кампусі на Руа-Троїцького інженер, # 229 і більш широкий доступ до блоків А, В, С і D освітнього комплексу. Другий запис, знаходиться в Руа Коста Амарал, № 360, є кращим доступ до тих, які призначені для блокування Е (Будівництво Evandro Лінс е Сільва).

Кампус Штаб-квартира включає в себе, на додаток до класах, в наступних областях:. Театр Sreder Moacyr Бастос; , Кінозал Проф .. Естер Фігейредо Ferraz; , Мульти-спорт тренажерний зал; , Лабораторії анатомії, хімічних і біологічних наук; , Медіа-центр Міністр Франциско Dornelles, що складається з мультимедійній аудиторії, радіо журналістики лабораторії, газети писати лабораторії, лабораторії рекламного агентства і рекламної та телевізійної журналістики лабораторії; , Основні юридична практика, утворений двома лабораторіями, пілот офісі, судових, суддя номерів, і особливо, зарезервованих для судової простору; , UniMSB художня галерея ;.

, CIEE поклав Sreder Moacyr Бастос; , Тур Сантандер банківські послуги; , Бібліотека; , Парковка для студентів з особливими потребами, викладачів і співробітників, з в'їзду MANAI вулиці, # 116.

Про штаб-квартирі кампусу університету Центр Srede Moacyr Бастос, додатково містить адміністративні сектори, координаторів бакалаврату, магістратури та розширення і священика.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Презентація та професійний профіль Курс спрямований для того, щоб студента працювати в декількох областях, такі, як зовнішня торгівля, фінансова, матеріально-технічне заб ... [+]

Адміністрація BA

Презентація та професійний профіль

Курс спрямований для того, щоб студента працювати в декількох областях, такі, як зовнішня торгівля, фінансова, матеріально-технічне забезпечення, маркетинг, виробництво, серед інших.

Загальна мета

Форма фахівці високого рівня здатні працювати в адміністративній області, дотримуючись етичних принципів, які здатні взаємодіяти в соціальному середовищі, що сприяє зміцненню інституту, будь то в бізнесі або суспільній сфері, а також сприяти просуванню перетворень, які мають місце в суспільстві.... [-]

Бразилія Rio de Janeiro
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Кампус
Детальніше англійською мовою
Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Це галузь машинобудування, яка розробляє, управляє і виконує такі роботи, як вдома, будівель, мости, віадуки, дороги, греблі, канали, порти і т.д. Інженер-будівельник кон ... [+]

Бакалавр будівництва

Презентація та професійний профіль

Це галузь машинобудування, яка розробляє, управляє і виконує такі роботи, як вдома, будівель, мости, віадуки, дороги, греблі, канали, порти і т.д. Інженер-будівельник конструкцій, управляє і контролює всі етапи будівництва або реконструкції. Його робота включає в себе аналіз характеристик грунту, вивчення сонячного світла і вентиляції сайту і визначення типів фундаменту. На підставі цих даних, розробляє проект, із зазначенням мережі електричних, гідравлічних і каналізації будівлі і визначення матеріалу, який буде використовуватися. На будівельному майданчику, провідні робочі групи, контролюючи терміни, витрати, якість і стандарти безпеки. До нього з метою забезпечення стабільності і безпеки будівлі.... [-]

Бразилія Rio de Janeiro
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Кампус
Детальніше англійською мовою

Uniesp 100