Прочитайте офіційний опис

Раз, коли ви отримаєте в коледжі буде частиною його історії: багато друзів; досвідом; нові шляхи і розвиток кар'єри повинні бути побудовані.

Ньютон честь брати участь в цій фазі його життя і завжди буде вболівати за свого особистого і професійного успіху.

Відвідайте наші частини, сприяти обміну між кампусу, обмінюватися ідеями, дослідження, веселитися, насолоджуватися стільки, скільки це можливо. Наш факультет, штат і структура тут для того, щоб на цей раз є найбільш вигідним можливо.

Ваше майбутнє: це те, що Ньютон ще думає. Тому, коли ви вирішили побудувати свою історію з нами, ми знаємо, що ваша мета полягає в задоволеності роботою. Щоб досягти піку свого потенціалу, об'єднати традиції і сучасність в кращому структури. Ми пропонуємо широкий спектр традиційних студентів, технологічних і відстані, і випускник. Академічний рівень високої якості з 80% викладачів складається з вчителів і лікарів, сучасні лабораторії, центри і практики центрів в різних областях знань і наукових досліджень і поширення програм. На додаток до визнаним якістю викладання і зосередитися на практиці, Ньютон постійно інвестує в стосунках з ринку, встановлення важливих партнерських надати своїм студентам кращих перспектив і можливостей для розвитку кар'єри.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Інженер-електрик застосовується свій досвід і методи в системах, пов'язаних з електрикою. ... [+]

Інженер-електрик застосовується свій досвід і методи в системах, пов'язаних з електрикою. Робоча зона охоплює аналіз, виконання проекту і контроль роботи з усіх аспектів систем і устаткування в області електротехніки, електроніки, телекомунікацій та автоматизації.

Курс електротехніки Ньютон Паіва чином підприємців інженерів з лідерських навичок і рішення проблем, готових для задоволення поточних потреб. Вона також розвиває в майбутніх професіоналів необхідні навички, щоб адаптуватися до технологічного прогресу і працювати в мультидисциплінарних команд, з етичної, розглядаючи соціальні, економічні, політичні та екологічні наслідки, направляючи їх внесок в підвищення якості життя людина. Спираючись на факультеті, що складається з майстрів і лікарів з великим досвідом на ринку праці, студент має можливість об'єднати теоретичні знання з практичним досвідом, відчуває реальні ситуації повсякденного використання.... [-]

Бразилія Belo Horizonte
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

За даними повної змісту, динамічний і акцент на найсучасніших методів управління, курс розвиває критичне мислення, етичні та соціально відповідальним. ... [+]

За даними повної змісту, динамічний і акцент на найсучасніших методів управління, курс розвиває критичне мислення, етичні та соціально відповідальним. Крім того, він надає студентам досвід в реальних ситуаціях в діловому світі, працюючи їх підприємництва та навички, необхідні для новаторської діяльності.

Адміністратор закінчив Ньютона здатна управляти всіма процесами в компанії в різних галузях суспільного, приватного або третього сектора. Менеджер компанії полягає в ухваленні рішень і управління ресурсами для досягнення цілей на різних рівнях компанії. Може бути взагалі, в разі стратегічного управління, або конкретних, в разі комерційного управління, HR, фінансовий або маркетингу.... [-]

Бразилія Belo Horizonte
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою