Прочитайте офіційний опис

UNISAL є академічною спільнотою викладачів, студентів і адміністративний персонал, який сприяє ретельно, критичне і цілеспрямований розвиток людської особистості і культурної спадщини суспільства шляхом проведення наукових досліджень, викладання, вище і продовжує навчання і різні послуги, що пропонуються в місцевих громадах.

Християнство натхнення, католицька природа і салезіанець ідентичність UNISAL припустити бачення світу і людського закорінені й основані в гармонії з Євангелієм і мотивованого педагогіці на цінності превентивної системи жив Дон Боско.

Це означає, зокрема: прихильність єдності і спілкуванні з Церквою; вирішене варіант для молодих людей; наукове співтовариство, з чітким ідентичності Салезіянської; християнин і салезіанець орієнтованих культурний проект і навчально-пастирську підхід.

Інтеграція знань, діалог між вірою і розумом, постійного пошуку істини, навчання етики, дух свободи в любові, взаємної поваги і заохочення прав людини характеризують і оживити UNISAL як центр знань, який дає смак до вивчення і дослідження та сприяє придбанню істинної мудрості життя.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Звичайно UNISAL Адміністрація також центральну вісь підприємництва та підприємницьких навичок. ... [+]

Звичайно UNISAL Адміністрація також центральну вісь підприємництва та підприємницьких навичок.

Зіткнувшись з величезним місцевого ринку послуг, курс Unisal Адміністрація фокусується на цій діяльності в якості польових досліджень і досліджень, аналізу його динаміки, тенденцій і перспектив бізнесу.

Одним з основних завдань курсу є розвиток навичок управління професійними навичками, які пов'язані з потребами сучасного підприємства, зокрема, підприємницькими здібностями, керівництва і прийняття рішень.... [-]

Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Велика потреба в технічних фахівців країни (наприклад. Інженери), які були навчені і отримувати повідомлення про нові технологій. ... [+]

Велика потреба в технічних фахівців країни (стор. наприклад інженери), які навчені і оновлені за новими технологіями. Не можна заперечувати і той, що ця ситуація, ймовірно, погіршиться проти попиту на кваліфікованих фахівців у механічному області. Щоб переломити цю ситуацію, багато зусиль стає необхідним, з тим щоб освіта більшого числа фахівців з необхідної кваліфікації на ринку праці в області машинобудування, і бразилець університету ключову роль у виробництві і поширення знань в згаданих областях. Це регіональний захід характер UNISAL дає можливість студентам не рухатися занадто багато по відношенню до їх рідних, скорочення витрат, які в інших обставинах. Крім того, цей фактор дозволяє запропонувати курси UNISAL які приходять від зустрічі з характеристиками регіону, де вона розташована, зокрема поляризованого регіоні UNISAL - Лотарингії, яка охоплює муніципалітети Парайба Valley області, розташовані на валу Ріо-де-Жанейро - Сан-Паулу. Компанії в цілому необхідно для вашого обстановці в цій конкуренції на ринку праці постійного технологічні інновації та таким чином висококваліфікованих фахівців, що володіють звуку технічної та наукової бази, в змозі знайти рішення на ринку, завжди доданої вартості і знань для суспільства. Великий промисловий парк в долині Параїба, є зростаючий попит на інженерів, що діють в механічний ділянку. З постійним розширенням цього індустріального парку, курс машинобудування готуватиме інженерів високої якості, щоб підтримати розвиток бразильської промисловості в найближчі роки.... [-]

Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Заочне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою