Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інженерний коледж та школи управління є всього дев'ять років на ринку, але вже показує відмінні результати і виділяється серед національних шкіл через їх відмінностей. Це, на думку MEC однією з кращих приватних коледжів в технології виробництва в Сан-Паулу, беручи до уваги КПК, композитний індикатор записці в ENADE, факультету, навчально-методичних ресурсів, інфраструктури та об'єктів.

Факультет образотворчого і вибрав POST-лікарів, лікарів, вчителів та експертів з великим досвідом, вчинені в формування повної технологів, поєднання технологічної знань про виробничих процесів і стратегічне бачення бізнесу.

Більше того, є щира турбота у тому, щоб студенти розвивати не тільки свої академічні знання, але і їх особистісний розвиток. Вони закликали, щоб виявити і досліджувати свій потенціал, в результаті чого професіоналів, готових до виходу на ринок праці і стикаються з проблемами в майбутньому принесе для суспільства.

Чому ESEG Школа інженерії та менеджменту має інноваційний методики викладання, в результаті чого з кращих в кожній області, щоб перетворити учня повною професіонала.

Розташування

Сан-Паулу

Address
Rua Vergueiro, 1951 | Vila Mariana
04101-000 | São Paulo-SP

Сан-Паулу, Держава Сан-Паулу, Бразилія