Прочитайте офіційний опис

Інженерний коледж та школи управління є всього дев'ять років на ринку, але вже показує відмінні результати і виділяється серед національних шкіл через їх відмінностей. Це, на думку MEC однією з кращих приватних коледжів в технології виробництва в Сан-Паулу, беручи до уваги КПК, композитний індикатор записці в ENADE, факультету, навчально-методичних ресурсів, інфраструктури та об'єктів.

Факультет образотворчого і вибрав POST-лікарів, лікарів, вчителів та експертів з великим досвідом, вчинені в формування повної технологів, поєднання технологічної знань про виробничих процесів і стратегічне бачення бізнесу.

Більше того, є щира турбота у тому, щоб студенти розвивати не тільки свої академічні знання, але і їх особистісний розвиток. Вони закликали, щоб виявити і досліджувати свій потенціал, в результаті чого професіоналів, готових до виходу на ринок праці і стикаються з проблемами в майбутньому принесе для суспільства.

Чому ESEG Школа інженерії та менеджменту має інноваційний методики викладання, в результаті чого з кращих в кожній області, щоб перетворити учня повною професіонала.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Інженер-будівельник професіонал з обширною технічної підготовки. ... [+]

Тривалість: 10 семестрів

Періоди: Цілодобово

Що ти робиш?

Інженер-будівельник професіонал з обширною технічної підготовки. Він здатний до зачаття, планування, проектування, будівництво, обслуговування і усунення неполадок будівлі, мости, дамби, тунелі, фундаменти, стримування і стабільності нахилу, водопостачання, водні ресурси, гідроелектростанції; іригації і дренажу, водопідготовки та каналізації, утилізації твердих відходів і контроль забруднення води, транспортної інфраструктури, портів, аеропортів, водних шляхів, доріг і транспортних операцій.... [-]

Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Технологія виробництва є курс з багатьма можливостями: вона включає в себе проектування, управління і поліпшення виробничих систем на товари та послуги із застосуванням в ... [+]

Тривалість: 10 семестрів

Періоди: Цілодобово

Що ти робиш?

Технологія виробництва є курс з багатьма можливостями: вона включає в себе проектування, управління і поліпшення виробничих систем на товари та послуги із застосуванням власних технологій і методів для підвищення ефективності бізнесу.

Таким чином, інженер-технолог може використовувати можливості в області контролю якості, планування виробництва, стратегії, інформаційні системи, логістика, серед інших.... [-]

Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою