Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1998 році, Школа Америк (FAM) ця установа в місті Сан-Паулу, який пропонує курси в різних галузях знань.

Інститут виступив з наміром пропонуючи диференційований вибір приватної вищої освіти в Сан-Паулу, пріоритетів якості курсів, які забезпечують адекватні і сучасні зручності, які вимогу зацікавлених студентів рости як на особистому рівні як професіонал.

Курси, пропоновані FAM оцінюються Міністерством освіти (MEC) з відмінними концепціями, багато з них з повним марок. Диференційований педагогічний проект, інфраструктура з міжнародним стандартом (перша в Бразилії) і висококваліфікованих викладачів, з вчителів і лікарів. FAM компоненти, які роблять ідеальним установу, щоб сформувати здатні і фахівці, що працюють на ринку праці.

Пропозиція освіту на основі концерну для студента та їх професійного майбутнього. Інвестиції спрямовані на забезпечення адекватного і сучасні зручності, щоб задовольнити потреби університету.

З цих та багатьох інших причин, що Школа Америк є воротами для вашого успіху кар'єри, зрештою, наш успіх за вами!

ІСТОРІЯ Особистий мрія з супроводжуючим: пропозиція в місті Сан-Паулу, в районі розраду, видатний освітньої послуги існуючих в приватних вищих навчальних закладах.

Це найбільш інноваційний за останній час освітнього проекту і тому ми пишаємося, щоб показати його.

Перетворення починається з придбання колишньої штаб-квартири театру запис, з усіма культурного минулого, вписаного в художній історії міста Сан-Паулу, особливо в десятиліття років 60/70, де і коли були різні громадські та мистецькі події, які Вони почали до швидке перетворення соціально-економічної, художньої та культурної Сан-Паулу.

Покликання в Будинку культури, супроводжуючому перетвореного в 1995 році архітектурний втручання трьох років, будівля театр, який тепер називається будівля Яру Vianna Lamacchia.

Відкритий в січні 1998 року, зі зручностями, які призначені для найсучасніших міжнародних стандартів комфорту і безпеки. Красива і розслабленою простір, щоб додати знання, обмінюватися ідеями і розмножуйтеся друзів.

У серпні 1998 року з ініціативою про діяльність Школі Америк, з наймом команди відзначили експерти в галузі освіти, розвивати Авторизація проекту з наступних курсів:

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Faculdade Das Américas (FAM)

Курс директорів дозволяє професіонала, щоб діяти в якості менеджера фінансових, матеріальних або людських, що впливають прийняття рішень про доступні ресурсах. ... [+]

ПРО ХІД Курс директорів дозволяє професіонала, щоб діяти в якості менеджера фінансових, матеріальних або людських, що впливають прийняття рішень про доступні ресурсах. Це також соціальні науки, яка вивчає і досліджує практику, використовувані для управління та адміністрування ресурсів.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ Студент Адміністрація Школі Америк зможуть: Управління операціями компанії; Організація та координація фінансової діяльності встановлення; План, заохочувати і управляти державні та приватні установи; Визначення операційних стратегій компанії, вивчаючи потреби клієнтів, розробляти продукти та послуги, щоб служити їм та план продажів; Планування і управління бюджетом на підприємстві, що робить контроль витрат і внутрішній аудит; Свинець, спілкуватися, вести і мотивувати людей. ... [-]
Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Faculdade Das Américas (FAM)

Рекламний це наука про плануванні, підготовці, реалізації та поширення рекламних кампаній для того, щоб застосувати бренду і збільшення продажів того чи іншого продукту а ... [+]

ПРО ХІД Рекламний це наука про плануванні, підготовці, реалізації та поширення рекламних кампаній для того, щоб застосувати бренду і збільшення продажів того чи іншого продукту або послуги.

У Школі Америк, студент реклами зможете створювати рекламні кампанії, прагнучи представити продукт / послугу для громадськості, щоб сприяти їх продажу.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Студент рекламних Школу Америк зможуть:... [-]

Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
7 - 13 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою